Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie znaleść mam ten zaworek?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

17834 - Zawór odpowietrzania zbiornika paliwa (N80)

wyskoczył mi taki błąd czy może być to spowodowane i gdzie szukać tego zaworu.

Opublikowano

na obudowie filtra powietrza

Opublikowano
  • Autor

no tak wyjmowałem filter powietrza ale to co tam mogło sie stać? przez te rozłączenie cos sie stało ? moze jakieś podpowiedzi co z tym zrobic ?

Opublikowano

ten zawór nie ma nic wspólnego z filtrem powietrza poprostu znajduje się on na obudowie filtra powierza taki czarny, skasuj mu błąd i zobacz czy znowu wyskoczy :)jak tak to wymiana :)

Opublikowano

A przed wyjęciem obudowy filtra powietrza było ok?

Jak tak, to może coś uszkodziłeś. On jest ładnie wpięty na gumie u góry obudowy filtra powietrza.

Sprawdz przewody wzrokowo, może coś uszkodziłeś, albo wypięty ;)

Opublikowano
  • Autor

rano dziś sprawdziłem i nie był podłączony bo ścisło wchodziło ale teraz szczepiłem dobrze. Musze podjechać po kabelek i skasować błąd. Zdejmowałem filtr powietrza tak bo zapowietrzał mi sie układ chłodzenia i znalazłem ze kruciec był pęknięty z tyłu przy głowicy. Powoli doprowadzam autko do stanu:) Ale jaszcze nie mogę ogarnąć błędu zbyt uboga mieszanka paliwa i też wyskakuje check. A jak wyskoczy to auto wchodzi w stan awaryjny podobno. Wiecie coś o tym ?

Opublikowano

podaj nr. błędu

Opublikowano
  • Autor

Wstawię te błędy których nie rozumnie trochę ich jest :)

17834 - Zawór odpowietrzania zbiornika paliwa (N80)

P1426 - 004 - Przerwa

01826 - Czujnik kąta skrętu kierownicy (G85); napięcie zasilające zacisk 30

35-10 - - - Sporadyczny

01810 - Silnik nastawczy klapy temperatury; prawy (V159)

41-10 - Zablokowany lub bez napięcia - Sporadyczny

00604 - Potencjometr silnika wykonawczego klapy spiętrzania (G113)

30-10 - Przerwa / zwarcie z plusem - Sporadyczny

01561 - Drzwi tylne lewe

59-10 - Nie odryglowuje - Sporadyczny

01561 - Drzwi tylne lewe

61-10 - Nie odbezpiecza - Sporadyczny

01562 - Drzwi tylne prawe

59-10 - Nie odryglowuje - Sporadyczny

01562 - Drzwi tylne prawe

61-10 - Nie odbezpiecza - Sporadyczny

01366 - Otwarcie na skutek sygnału wypadku

35-00 - -

01331 - Sterownik drzwi kierowcy (J386)

80-10 - W jednoprzewodowym trybie pracy - Sporadyczny

01811 - napięcie zasilające sterownik drzwi kierowcy (J386)

37-10 - uszkodzony - Sporadyczny

01801 - Światło ostrzegawcze drzwi; strona kierowcy (W30)

57-10 - Usterka w obwodzie elektrycznym - Sporadyczny

01705 - Przełącznik wyboru przestawianego lusterka (E48)

27-10 - Niezrozumiały sygnał - Sporadyczny

16804 - Zespół 1; system katalizatora

P0420 - 001 - za mała skuteczność - Sporadyczny

18010 - Zasilanie napięciowe zacisku 30

P1602 - 002 - napięcie za niskie - Sporadyczny

Opublikowano

to tak sporo tych błędów jest, po pierwsze: nie masz problemów z centralnym zamkiem ??, zobacz przewody które idą do tego zaworku bo pewnie któryś się ułamał, i skasuj te błędy i na nowo zczytaj bo mi się wydaje że sporo ich zniknie :)

Opublikowano
  • Autor

z zaworkiem już wszystko ok jest była nie spięta kostka. Co do błędów z dzwiami to jak sciągnełem historie to miała optarty prawy bok i wymieniali na nowe dzwi wiec moze przez zmiane sterownika tak wywala. Ale zamek działa wszystko dobrze.

Opublikowano

możliwe pokasuj te błędy i zczytaj na nowo powinno być dobrze :) a z bryką coś się dzieje czy wsio dobrze jest ?? :)

Opublikowano
  • Autor

jak załączy się gaz i nie jest dobrze rozgrzana to po wdepnięciu gazu gwałtowniej to przydusza się trochę zamiast kietować do przodu. Potem jak osiągnie większo tenperature jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.