Skocz do zawartości
IGNOROWANY

renowacja felg, jak je pomalować?


Buncorek

Rekomendowane odpowiedzi

Pany muszę odrestaurować moje 18'calowe felusie, to znaczy tylko odmalować bo żadnych dziur nic niema. ogólnie całe wiadomo coś srebnego ale ranty i wgłębienia przy krawędzi felg widoczne na 3 zdjęciu kumpel chcę mi aerografem pomalować na czarno i czerwono że niby będą bardziej kozacko wyglądać:naughty: co o tym myślicie? warto?:wink:

DSC_0106_4.jpg

DSC_0108_1.jpg

DSC_0109_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie pomelujesz to je amelinium! :grin:

A tak poważnie jak z kumpla dobry fachowiec to niech pokarze co potrafi :naughty:

Bardzo fajne alu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dla takich sytuacji stworzony jest plastidip, nie spodoba się, lub znudzi to zerwiesz i po balu. potrzebne 3-4 puszki wiec koszt około 300 zł jakies specjalne umiejętności nie są potrzbne, wiec nic tylko próbować :wink: pozostaje kwestia wyboru koloru, ja preferuje czarny mat ale kto co lubi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dla takich sytuacji stworzony jest plastidip, nie spodoba się, lub znudzi to zerwiesz i po balu. potrzebne 3-4 puszki wiec koszt około 300 zł jakies specjalne umiejętności nie są potrzbne, wiec nic tylko próbować :wink: pozostaje kwestia wyboru koloru, ja preferuje czarny mat ale kto co lubi :wink:

dokladnie kiedy sie znudzi to sciagnac mozna:wink: malowanie zadna sztuka jak ja sobie z tym sama poradzilam:decayed: mi poszlo 3 szt ale to tak bylo na styk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...