Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a propo domin kasa doszla :decayed:

za to co mówisz jeszze nie:wink: ale spoko:wink:

Opublikowano
a propo domin kasa doszla :decayed:

za to co mówisz jeszze nie:wink: ale spoko:wink:

no okjuz sie nie moge doczekac a z bedzie u mnie :naughty: dalej szukam coby tu wrzucic :decayed:

Opublikowano
a propo domin kasa doszla :decayed:

za to co mówisz jeszze nie:wink: ale spoko:wink:

no okjuz sie nie moge doczekac a z bedzie u mnie :naughty: dalej szukam coby tu wrzucic :decayed:

nieśmiało podpowiem ale 2 din aż sie prosi:wink:

Opublikowano
a propo domin kasa doszla :decayed:

za to co mówisz jeszze nie:wink: ale spoko:wink:

no okjuz sie nie moge doczekac a z bedzie u mnie :naughty: dalej szukam coby tu wrzucic :decayed:

nieśmiało podpowiem ale 2 din aż sie prosi:wink:

jej to trzeba wydumać 3 din :grin:

Opublikowano
a propo domin kasa doszla :decayed:

za to co mówisz jeszze nie:wink: ale spoko:wink:

no okjuz sie nie moge doczekac a z bedzie u mnie :naughty: dalej szukam coby tu wrzucic :decayed:

nieśmiało podpowiem ale 2 din aż sie prosi:wink:

jej to trzeba wydumać 3 din :grin:

już moja w tym głowa:whistling:

Opublikowano
a propo domin kasa doszla :decayed:

za to co mówisz jeszze nie:wink: ale spoko:wink:

no okjuz sie nie moge doczekac a z bedzie u mnie :naughty: dalej szukam coby tu wrzucic :decayed:

nieśmiało podpowiem ale 2 din aż sie prosi:wink:

jej to trzeba wydumać 3 din :grin:

już moja w tym głowa:whistling:

Spoko rozumiem ja tylko mam kurze pościerać :decayed:

Opublikowano

domin sie zobaczy :wink: dogadamy sie :decayed:

eeee spamerzy koniec ot

---------- Post dopisany 05-04-2013 at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 22:02 ----------

daniels dzięki :hi::naughty:

DSC_0791.jpg

teraz tylko coby się pogoda poprawiła i letnie zawitały :whistling:

Opublikowano
domin sie zobaczy :wink: dogadamy sie :decayed:

eeee spamerzy koniec ot

---------- Post dopisany 05-04-2013 at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 22:02 ----------

daniels dzięki :hi::naughty:

http://s10.postimg.org/7tnk33hsl/DSC_0791.jpg

teraz tylko coby się pogoda poprawiła i letnie zawitały :whistling:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

ja się zastanawiam kiedy wlecą letnie, może po weekendzie, ma być pogoda :decayed:

Opublikowano

no ja liczę na to ze 14 do wilczych na letnich polecę :facepalm::grin:

Opublikowano

podobno od czwartku ma przyjść wiosna :banan:

Opublikowano

nie kłam bo od środy :decayed::banan:

Opublikowano
domin sie zobaczy :wink: dogadamy sie :decayed:

eeee spamerzy koniec ot

---------- Post dopisany 05-04-2013 at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 22:02 ----------

daniels dzięki :hi::naughty:

http://s10.postimg.org/7tnk33hsl/DSC_0791.jpg

teraz tylko coby się pogoda poprawiła i letnie zawitały :whistling:

A kto Ci załatwił byś też podziękowała :grin:

Opublikowano
domin sie zobaczy :wink: dogadamy sie :decayed:

eeee spamerzy koniec ot

---------- Post dopisany 05-04-2013 at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 22:02 ----------

daniels dzięki :hi::naughty:

http://s10.postimg.org/7tnk33hsl/DSC_0791.jpg

teraz tylko coby się pogoda poprawiła i letnie zawitały :whistling:

A kto Ci załatwił byś też podziękowała :grin:

prędzej juz je oglądałam i doradzałam się pewnej osoby :wink:

ale ok cytrynko niech ci będzie

dziękuje Marcin :grin::drinks:

ale u mnie dziś słoneczko :naughty: jak tak dalej pójdzie to letnie szybko wpadną :wink:

Opublikowano

Fajna, furecza. Tez sie zastanawialem na poczatku nad avancikiem. Fele masz ori 17? Jak zrobic ten wlacznik swiatel w chromie?

Opublikowano

tak fele są ori :wink: 5 szt razem z zapasem:decayed:

włącznik to składak z dwóch środek od tt i przełącznik auto :wink:

Opublikowano

Mozna tak? Duzo z tym zabawy? Zastanawiam sie wlasnie nad kiera od TT bo mam troche wzrostu i ten plaski dol troche by mi zycie ulatwil, a taki wlaczniczek by robil dodatkowa gre : D fajny ten feluneg, 17 tez daja rade i chyba komfort tez lepszy niz przy 18, zwlaszcza na naszych drogach ;(

Opublikowano

no z tego co mówił domin trochę zabawy jest - on mi to ogarnął - jak coś źle się zrobi to pęknie i doopa

no jesteśmy z 17 zadowoleni ale zostaną na zimę a wpadną nowe i jak już to 18:whistling:

ja raczej biorę pod uwagę kiere z b7 :decayed:

no mój chłop też jest sporawy ale audi mu odpowiada chodź na co dzień czym innym lata:wink:

Opublikowano

Ja mam 203 cm wiec w dluzszej podrozy czasami mi juz nogi w du** wchodza, z tad tez ten tempomat. Kiera z b7 tez jest spoko, choc juz troche oklepana. Ta z TT wciaz rarytas, ale... A te felgi to jeszcze na ta zime :P czy jeszcze na nastepna? Moze bym sie skusil :)

Opublikowano

na następna i zostają w domu na bank mój mąż nie chce ich sprzedać a nowe wpadną zapewne na przyszły sezon chodź nie wiadomo:naughty:

ano wiem coś o tym bo mój szwagier ma tyle wzrostu co ty

co do kiery z b7 zawsze taka chciałam i będzie :decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.