Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Edytko , przepiękna furka , i kolor też bardzo wyjątkowy :hi:

Opublikowano

Edytko , przepiękna furka , i kolor też bardzo wyjątkowy :hi:

i kto to mówi, twój też niczego sobie :wink: miło było w końcu poznać :decayed:

76633243a3cd7ed6m.jpgf86c3317aaab3ef3m.jpg

foto by Mef :wub::good::giveheart:

962125a4ab46e309m.jpg7bb08c08ecdc9bffm.jpg

:hi:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Pikne siodła (nie mogłem sie napatrzeć)... dzisiaj do Dońka płakałem ze tez chce takie :D

Opublikowano

auto widziane i na prawdę ładnie się prezentuje co prawda nie dałaś mi poprowadzić ale auto na duży + :thumbup1:

Opublikowano

auto widziane i na prawdę ładnie się prezentuje co prawda nie dałaś mi poprowadzić ale auto na duży + :thumbup1:

Arek nie masz licencji na prowadzenie tego wagonu :D

Opublikowano

:naughty::thumbup1:

Opublikowano

auto widziane i na prawdę ładnie się prezentuje co prawda nie dałaś mi poprowadzić ale auto na duży + :thumbup1:

Arek nie masz licencji na prowadzenie tego wagonu :D

He he to ty byłeś Arek w stanie jeździć :-D

Bielun22 dzięki ;-)

Mef :-* :-D

Opublikowano

auto widziane i na prawdę ładnie się prezentuje co prawda nie dałaś mi poprowadzić ale auto na duży + :thumbup1:

Arek nie masz licencji na prowadzenie tego wagonu :D

He he to ty byłeś Arek w stanie jeździć :-D

Bielun22 dzięki ;-)

Mef :-* :-D

Byłem wstanie w piątek i w niedziele :grin:

Opublikowano

:-D w niedziele szybko wyjechaliśmy ze względu na Przemka ;-)

Opublikowano

Edytko , przepiękna furka , i kolor też bardzo wyjątkowy :hi:

i kto to mówi, twój też niczego sobie :wink: miło było w końcu poznać :decayed:

76633243a3cd7ed6m.jpgf86c3317aaab3ef3m.jpg

foto by Mef :wub::good::giveheart:

962125a4ab46e309m.jpg7bb08c08ecdc9bffm.jpg

:hi:

Ja się pytam gdzie jeee dwururkowy wielofunkcyjny wymiatacz dymu z kotłowni :kox:

czytaj: wydech na dwa rura :naughty:

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Edytko , przepiękna furka , i kolor też bardzo wyjątkowy :hi:

i kto to mówi, twój też niczego sobie :wink: miło było w końcu poznać :decayed:

76633243a3cd7ed6m.jpgf86c3317aaab3ef3m.jpg

foto by Mef :wub::good::giveheart:

962125a4ab46e309m.jpg7bb08c08ecdc9bffm.jpg

:hi:

Ja się pytam gdzie jeee dwururkowy wielofunkcyjny wymiatacz dymu z kotłowni :kox:

czytaj: wydech na dwa rura :naughty:

A ja się pytam po co mi on :-P narazie starcza mi to co jest;-) nie mam parcia na dwururkę B-)

5y6e8y7e.jpg

Dzięki Dan za spotkanie :-)

Opublikowano

Edytko , przepiękna furka , i kolor też bardzo wyjątkowy :hi:

i kto to mówi, twój też niczego sobie :wink: miło było w końcu poznać :decayed:

76633243a3cd7ed6m.jpgf86c3317aaab3ef3m.jpg

foto by Mef :wub::good::giveheart:

962125a4ab46e309m.jpg7bb08c08ecdc9bffm.jpg

:hi:

Ja się pytam gdzie jeee dwururkowy wielofunkcyjny wymiatacz dymu z kotłowni :kox:

czytaj: wydech na dwa rura :naughty:

A ja się pytam po co mi on :-P narazie starcza mi to co jest;-) nie mam parcia na dwururkę B-)

5y6e8y7e.jpg

Dzięki Dan za spotkanie :-)

Czyja ta srebrna fura obok Twojej audi? Jest kolega na forum?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak forumowa ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak masz przymocowaną dokładkę z cupry ? :)

Opublikowano

Sedanik fajny ale Edyta,furę masz petarda, aż zateskniłem za czarnuchem. Świetnie się,fura prezentuje.

Opublikowano

Sedanik fajny ale Edyta,furę masz petarda, aż zateskniłem za czarnuchem. Świetnie się,fura prezentuje.

dziękuję :wstydliwy:

wczoraj wpadł 'mały recaros'

chociaż ktoś ma w rodzinie :giveheart:

Opublikowano

Może kiedyś urośnie i założy rodzinę ten Recaros :naughty:


PS. Fajny Avancik :thumbup1:

Opublikowano

Nie narzekam na obecne stołki, a wręcz jestem bardzo zadowolona, ale nigdy nie wolno mówić nigdy ;-)

Miło, że się podoba :-)

Opublikowano

jak będziesz sprzedawała swoje taborety to ja je zabiorę żeby Ci się nie walały po garażu :wink: .... wiem ile dałaś wiec dobrze się zastanów nad ceną którą mi powiesz :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.