Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziekuje panowie :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobrze sie dzieje:) W wnetrzu jakies zmiany nastapiły juz?

Opublikowano
Dobrze sie dzieje:) W wnetrzu jakies zmiany nastapiły juz?

trochę się zmieniło od początku kiera, gałka zmiany biegów ,RNS , włącznik w chromie, hmmm bosenka :decayed: i tuba

no oczywiście czarne lusterko ,które czeka na resztę :naughty::wink:

Opublikowano

A jakies fotki?

Opublikowano

większość w pierwszym poście mam :wink: czy coś konkretnego cie interesuje

Opublikowano
racja Patryk samochód trzyma się w zakrętach na nich pięknie niestety sprawa ma się ciut inaczej podczas jazdy w ulewie i po koleinach:facepalm: a na takowe nie mogę narzekać w moich okolicach:kwasny::whistling: ale do opanowania na przyszły sezon wpadną nowe na tych co kupiłam z felami można jeszcze trochę polatać :wink:

---------- Post dopisany 21-08-2013 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 20:40 ----------

:decayed::naughty:

http://s15.postimg.org/g4mqpzerr/DSC_0808.jpg

http://s15.postimg.org/ll5ekd85j/DSC_0776.jpghttp://s15.postimg.org/w6p9wdeh3/DSC_0786.jpg

Edytka to ty juz w divisionie?swoja droga autko sie spoko prezentuje:wink:

Opublikowano

Autko prezentuje się świetnie :thumbup1:

Sam chętnie bym przyjął parę takich modów do siebie :naughty:

Opublikowano
racja Patryk samochód trzyma się w zakrętach na nich pięknie niestety sprawa ma się ciut inaczej podczas jazdy w ulewie i po koleinach:facepalm: a na takowe nie mogę narzekać w moich okolicach:kwasny::whistling: ale do opanowania na przyszły sezon wpadną nowe na tych co kupiłam z felami można jeszcze trochę polatać :wink:

---------- Post dopisany 21-08-2013 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 20:40 ----------

:decayed::naughty:

http://s15.postimg.org/g4mqpzerr/DSC_0808.jpg

http://s15.postimg.org/ll5ekd85j/DSC_0776.jpghttp://s15.postimg.org/w6p9wdeh3/DSC_0786.jpg

Edytka to ty juz w divisionie?swoja droga autko sie spoko prezentuje:wink:

już tzn? :decayed::whistling: ano szanowna komisja mnie przyjęła :naughty:

Opublikowano

no to gratki:decayed:zrob tam miejsce dla mnie:decayed:

Opublikowano
no to gratki:decayed:zrob tam miejsce dla mnie:decayed:

ha ha ha ok:decayed:

Opublikowano
racja Patryk samochód trzyma się w zakrętach na nich pięknie niestety sprawa ma się ciut inaczej podczas jazdy w ulewie i po koleinach:facepalm: a na takowe nie mogę narzekać w moich okolicach:kwasny::whistling: ale do opanowania na przyszły sezon wpadną nowe na tych co kupiłam z felami można jeszcze trochę polatać :wink:

---------- Post dopisany 21-08-2013 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 20:40 ----------

:decayed::naughty:

http://s15.postimg.org/g4mqpzerr/DSC_0808.jpg

http://s15.postimg.org/ll5ekd85j/DSC_0776.jpghttp://s15.postimg.org/w6p9wdeh3/DSC_0786.jpg

Edytka to ty juz w divisionie?swoja droga autko sie spoko prezentuje:wink:

już tzn? :decayed::whistling: ano szanowna komisja mnie przyjęła :naughty:

Swoje musiala w BT wypic by ja przyjeli ;)

Sent from my 3310

Opublikowano
Swoje musiala w BT wypic by ja przyjeli ;)

Sent from my 3310

te cytryno zawsze musisz mnie wydać :facepalm::grin:

Opublikowano

oj faktycznie miało nic nie wychodzić poza pokój 44 :kox:

Opublikowano
oj faktycznie miało nic nie wychodzić poza pokój 44 :kox:

a ty paplasz na lewo i prawo :facepalm::grin::polew:

---------- Post dopisany 06-09-2013 at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 21:00 ----------

WP_000477.jpg

:decayed::kox:

Opublikowano

Ale RS:)

Opublikowano

cudeńko :naughty: wizytówka firmy znajomka :wink:

Opublikowano

ale on coś bity był, nie? mój brat swego czasu myślał o nim :decayed:

Opublikowano
ale on coś bity był, nie? mój brat swego czasu myślał o nim :decayed:

takie mity krążą po forum bo niby ktoś sprawdzał ale to "bicie" polegało na uszkodzeniu słupka

powiem tak znam trochę ten samochód i znam dość właściciela i nie jest on nie wiadomo po jakiej masakrze z reszta Jacek nie bawi się w reanimacje trupów :wink:

wiem wiem ile ludzi tyle zdań a ja swoje mam

Opublikowano

w razie czego, jak już jakaś decyzja zapadnie, to będę do Ciebie pisał :decayed:

Opublikowano

Eee rs i to jeszcze niebieski czym tu się podniecać. :thumbdown:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.