Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to gratulacje

Opublikowano

ja Cię denerwuję , no wiesz co , no jak mam Cię nie lubieć przestań :decayed:

Opublikowano
ja Cię denerwuję , no wiesz co , no jak mam Cię nie lubieć przestań :decayed:

Darek to nie ty denerwujesz Edytkę tylko ten twój bajer :grin:

Opublikowano
ja Cię denerwuję , no wiesz co , no jak mam Cię nie lubieć przestań :decayed:

Darek to nie ty denerwujesz Edytkę tylko ten twój bajer :grin:

+1:wink:

a co do autka to niema takiego drugiego:wink:

i kuniec OT:naughty:

Opublikowano

Domin ma rację, nie ma takiej audziczki jak Edytki , jak uraziłem Edytę to przepraszam bardzo

Opublikowano

nie uraziłeś do życia trzeba podchodzić z dystansem :wink:

Opublikowano
nie uraziłeś do życia trzeba podchodzić z dystansem :wink:

z dystansem i mocną wątrobą bym dodał :decayed:

Opublikowano
:decayed::grin: , to wiadome
Opublikowano
I autoportret (zaraz za tylną lampą) :naughty:

gdzies ty mnie tam dojrzal :shock3::grin:

Jak kazdy Grześ. ..

Kozak, obys wspomagania nie rozwaliła na tej oponie..:-)

:decayed: sa tylko na chwile:wink:

dudas307 no wyszlo cacy nie spodziewalam sie az tak:naughty:

Piękny i zadbany avancik!!! :kox:

ojj... żeby każda kobieta miała takie podejście do samochodu jak Ty Edytko...:facepalm::decayed:

no bez przesady :whistling:

kolo piekne ale straszliwa koza teraz jest nastepny mod to gwint :wink: polecam

koza faktycznie :facepalm: ale gwint narazie odpada

---------- Post dopisany 09-07-2013 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 03:28 ----------

opony zamówione do soboty powinny wpaść :wink: no i wybór padł na 235/40

mina faceta na wulkanizacji :grin: jak to on stwierdził z naszym audi coś nie tak skoro weszły 245/40 i nie haczy , i latamy na tym bez problemu :decayed::whistling:

ja mam 245/40/18 na tyle i przy -20 i et43 nie ma problemu

Opublikowano

racja Patryk samochód trzyma się w zakrętach na nich pięknie niestety sprawa ma się ciut inaczej podczas jazdy w ulewie i po koleinach:facepalm: a na takowe nie mogę narzekać w moich okolicach:kwasny::whistling: ale do opanowania na przyszły sezon wpadną nowe na tych co kupiłam z felami można jeszcze trochę polatać :wink:

---------- Post dopisany 21-08-2013 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 20:40 ----------

:decayed::naughty:

DSC_0808.jpg

DSC_0776.jpgDSC_0786.jpg

Opublikowano

Edyta co tam masz za ledy w drl-ach:naughty:

Opublikowano
Edyta co tam masz za ledy w drl-ach:naughty:

dobre pytanie?? :decayed:

Opublikowano

jakie znowu ledy ja tam nic nie widzę :whistling::grin:

Opublikowano

Zaraz dostaniesz w tyłek gadaj mi tu:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

nie strasz i tak to ci nic nie da:wink: trzeba było na mani sprawdzić jakie tam ładne zwykłe żarówy siedzą a nie pizze pucować :decayed: swoją drogą dobra była :naughty:

Opublikowano

Ładnie Edward :naughty:

Opublikowano
Ładnie Edward :naughty:

ależ dziękuje panie Adolfie :hi::polew: wybacz ale nie mogłam się powstrzymać:whistling::kox:

Opublikowano
:decayed::wink:
Opublikowano

Noo cacko piękne :decayed: , nic dodać nic ująć pozazdrościć

Opublikowano

Autko zacne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.