Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] by Edyta


Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

w razie czego, jak już jakaś decyzja zapadnie, to będę do Ciebie pisał :decayed:

śmiało :wink:

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

a bo ty Marcina chyba jakiś inny :decayed: jak nie podnieca jak podnieca :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja Patryk samochód trzyma się w zakrętach na nich pięknie niestety sprawa ma się ciut inaczej podczas jazdy w ulewie i po koleinach:facepalm: a na takowe nie mogę narzekać w moich okolicach:kwasny::whistling: ale do opanowania na przyszły sezon wpadną nowe na tych co kupiłam z felami można jeszcze trochę polatać :wink:

---------- Post dopisany 21-08-2013 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 20:40 ----------

:decayed::naughty:

http://s15.postimg.org/g4mqpzerr/DSC_0808.jpg

http://s15.postimg.org/ll5ekd85j/DSC_0776.jpghttp://s15.postimg.org/w6p9wdeh3/DSC_0786.jpg

no który ją do B6D przyjął hę :decayed:

nie no nie no gratuluję i witam :wink:

trochę jestem opóźniony ale wakacje miałem no nie :wink:

co tam u Ciebie truskaweno :wink: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani to prwktyczne a i dużo pali i jeszcze pewnie te niewygodne recaro w środku :polew: Matko ile ja,bym dał za takiego niepraktycznego eresa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani to prwktyczne a i dużo pali i jeszcze pewnie te niewygodne recaro w środku :polew: Matko ile ja,bym dał za takiego niepraktycznego eresa :kox:

to jest już nas dwoje :wstydliwy: wystarczy że fotelik z maluchem się zmieści mąż niech swoje 460 kucy gania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Już myślałem że ma jakiegoś potwora ale rs6 :doh:

potwora ma :wink:

za kilka miesięcy będzie efekt :thumbup1:

nie przesadzasz cytryno :grin: a co żona to nie potwór :polew::polew::polew::polew:

eot :wink:

Jebłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on coś bity był, nie? mój brat swego czasu myślał o nim :decayed:

takie mity krążą po forum bo niby ktoś sprawdzał ale to "bicie" polegało na uszkodzeniu słupka

powiem tak znam trochę ten samochód i znam dość właściciela i nie jest on nie wiadomo po jakiej masakrze z reszta Jacek nie bawi się w reanimacje trupów :wink:

wiem wiem ile ludzi tyle zdań a ja swoje mam

Jacek z AutoHit?? Swego czasu zarzekał się, że nie kupi nic innego jak RS4 B5, bo mówił że te późniejsze wolnossaki S4 i RS4 gorzej jeżdżą, a tu proszę- chłopa rok nie widziałem a tu RS4 B7 zakupił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tym roku nie był to i rs nie widziałeś:wink: jeszcze w marcu ją miał a teraz nie wiem co się z nią dzieje, kolor w b7 robi na prawdę robote:decayed::slina:

---------- Post dopisany 23-09-2013 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 10:38 ----------

żeby nie było, że nic się nie dzieje

chciałam sobie dziś grila zrobić w futrze i to z tego zostało :facepalm:

WP_000501.jpg

ani kota ani atrapy

ps. jakby ktoś widział w okolicach Kościerzyny kota z atrapa na łbie to łapać :facepalm::polew::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tym roku nie był to i rs nie widziałeś:wink: jeszcze w marcu ją miał a teraz nie wiem co się z nią dzieje, kolor w b7 robi na prawdę robote:decayed::slina:

---------- Post dopisany 23-09-2013 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 10:38 ----------

żeby nie było, że nic się nie dzieje

chciałam sobie dziś grila zrobić w futrze i to z tego zostało :facepalm:

http://s12.postimg.org/u7wihbyuh/WP_000501.jpg

ani kota ani atrapy

ps. jakby ktoś widział w okolicach Kościerzyny kota z atrapa na łbie to łapać :facepalm::polew::grin:

Na allegro jest za 350zł atrapa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...