Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Edyta twoja a4 naprawdę ślicznie się prezentuję :thumbup1: często widuję ją na ulicach bytowa ciężko by nie zwrócić na nią uwagę:thumbup1: byle tak dalej. Postaram się dorównać Ci ale nie będzie łatwo. Już nie mogę się doczekać jak " cudotwórca Darek" weźmie się za wyrzucanie mojego środka:) pozdrawiam

powodzenia w rezaniu. :naughty: Jak mówiłam do zobaczenia na drodze :hi: ps Zakładaj temat swojej :whistling:

Opublikowano

Edytka gratki nowego klubowicza :gicior::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

Opublikowano
Edytka gratki nowego klubowicza :gicior::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

przylączam sie

Opublikowano

Jeszcze raz dzięki, nowy klubowicz musi mieć czym jeździć od wiosny dalej rezamy nune:decayed:

Opublikowano
Edytka gratki nowego klubowicza :gicior::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

przylączam sie

Ja również....:decayed::kwiatek:

Opublikowano

Gratki! :banan::dancing::banan:

Opublikowano

Gratki :decayed::kwiatek:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czas zacząć przygotowania do sezonu:naughty::kox:

WP_000886.jpgWP_000887.jpgWP_000888.jpg

Opublikowano

a jakby inaczej:naughty: takie były ori na moich felgach z fabryki i takie zostaną:decayed:

Opublikowano

Kawał mięsa! :decayed::wink4::good:

Opublikowano
:naughty::good:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

coś tam się pomału zaczyna dziać - wracam do gry :grin:

ogarniam pierdoły za które w końcu trzeba było się wziąć:facepalm::whistling:

stare lampy zawitał, xenony <jak mi wiadomo józek nie przepił ich w bt:grin:> u gwertego :kox:

DSC_0011.jpg

łokieć po "regeneracji" :decayed:

DSC_0045.jpgDSC_0091.jpg

:naughty:

DSC_0093.jpgDSC_0096.jpg

a co wszyscy zakładają nowe kiery to i ja:polew::polew:

DSC_0098.jpg

i taka tam drobnostka:wink:

WP_000648.jpgWP_000649.jpg

:przebiegly::przebiegly::przebiegly: gdzieś kiedyś był śnieg :polew:

WP_000850.jpg

moje wozidełka :naughty::kox:

1901810_637486442990405_1434104557_n.jpg

dobra dobra żeby nie było, że to tylko "pierdoły" reszta za jakiś czas :przebiegly::wink:

Opublikowano

małe rzeczy też cieszą :decayed:

aux fajna sprawa:naughty:

:thumbup1:

Opublikowano

no to zaczynamy rezac :naughty::kox:

Opublikowano

A jak :naughty:

Grzegorz pewnie bo karty juz trochę denerwowały, nie wszystko rns chciał z nich czytać:facepalm:

Opublikowano

Ja wrzucalem aux-a z racji wygody i lenistwa bo zawsze karty zapominwlem zabrać z radia:facepalm:a fon zawsze pod ręką:decayed:

jedno co moge ci polecić to montaż gniazdka :naughty:

Opublikowano

Może kiedyś narazie zrobiłam tańszym kosztem ;-)

A co do karty to możemy sobie piątkę przybić zawsze zapominam ...

Opublikowano

Edi fajnie modzisz furmankę :wink: ewidentnie ta zaraza czyt. rezanie przechodzi na wszystkich :decayed: a niekiedy drobne, niby niewiele znaczące do kogoś mody cieszą strasznie :wink:

Ja czasem się zastanawiam czy nie zaprzestać zaglądać na forum :decayed: bo co zajrzę to coś ciekawego wypatrzę, wysmaruję zapytanie i max za kilka dzionków Domin drynda i mówi : Mam - bierzesz :question::decayed:

No i weź tu odmów - Biere :decayed::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.