Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] by Edyta


Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

a wiesz dziadek powiem ci ze ja nie narzekam nie jest to to co nuna ale tragedii ni ma:decayed: testówka już odstawiona teściu zamawia nowego no zobaczymy powiem ci ze jak dla niego - starszej osoby to moim zdaniem idealny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod używane Q7 pewnie tak :wink: Touareg podchodzi cenowo pod Q7. Tiguan jest mniejszy i chyba tańszy niż Q5 jak dobrze kojarzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takim wyposażeniem ja mój chce to kolo 110-125 w zależności czy automat czy manual i co do świateł przednich bixy czy zwykle wiesz mój teściu nie ma dużych wymagań aczkolwiek po testowaniu tej sztuki cały week jest parę rzeczy które chce mieć navi czarny sufit czy własnie automat - co mnie dziwi bo nigdy takowym nie jeździł a od razu się do niego przekonał :decayed: sama pierwszy raz automatem jeździłam raz tylko sprzęgła szukałam a tak tragedii nie ma :grin:

jakoś q7 czy q5 nie podchodziło jemu a że upart jest to się go nie przekona do pewnych rzeczy taki typ człowieka i już :wink:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

z tego co mówił to golasa masz już za coś koło 95 jeżeli się nie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj szef dal 165tys zl dokladnie chyba. Wszystko jest co tylko bylo dostepne i z tym silnikiem 2.0 TDI Q s-tronic

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

jeszcze dostal rabat chyba 15tys zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no mój teściu nie musi mieć wszystkiego naj uboższa wersja mu styknie :wink:

narazie jest na etapie negocjacji cen:grin: szkoda mi tych z serwisu:decayed: w dafie już znają teścia to wiedza jaki jest uparty :polew: a vw JESZCZE nie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh to moim zdaniem mogl nie brac takiego wypasika na testy bo teraz jak dostanie golasa to mu sie nie bedzie podobal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody jak najbardziej na PLUS mam z czego przyklad brac :decayed:

no ty chyba sobie jaja robisz :grin::whistling:

kurcze coś mi się z czujnikiem cofania ostatnio dzieje dzwoni jak oszalały mimo braku przeszkody za samochodem :kwasny: jakiś czujnik padł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh zaś będzie trzeba się za to wziąć :kwasny: ty Dominik wjeżdżam dziś do garażu i w miejscu gdzie były stare drzwi wjazdowe jest mała hopka przejeżdżam przez nią i zonk jakiś błąd wyskoczył na fisie choinka się zrobiła abs i hamulce` a po zgaszeniu serwis ok :facepalm::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh zaś będzie trzeba się za to wziąć :kwasny: ty Dominik wjeżdżam dziś do garażu i w miejscu gdzie były stare drzwi wjazdowe jest mała hopka przejeżdżam przez nią i zonk jakiś błąd wyskoczył na fisie choinka się zrobiła abs i hamulce` a po zgaszeniu serwis ok :facepalm::kwasny:

abs sie zgubił na chwilke i stąd ta choinka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh zaś będzie trzeba się za to wziąć :kwasny: ty Dominik wjeżdżam dziś do garażu i w miejscu gdzie były stare drzwi wjazdowe jest mała hopka przejeżdżam przez nią i zonk jakiś błąd wyskoczył na fisie choinka się zrobiła abs i hamulce` a po zgaszeniu serwis ok :facepalm::kwasny:

abs sie zgubił na chwilke i stąd ta choinka:wink:

mówisz :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zmienić auto ;pppp Żartuję, widzę, że zaniedbałem się trochę na forum i kurcze dużo modyfikacji mnie ominęło. Gratulacje, ja się bawię w wygłuszanie auta - super efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Edytka :wink:ale żeby wkręty w oponkę ładować :whistling::decayed:

Trzeba dopisać do listy modów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...