Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Super Mody :naughty::naughty::naughty:

Będę nudny bo też wsadziłbym taką kiere.

Jak to jest z tą poduchą w B6 w razie wypadku?:wink:

do końca nikt nie wie i oby nie było okazji sprawdzać :decayed:

ale Wojtek Edytka chciałaby od Ciebie fotele S-line B7 :naughty::whistling:

spokojnie co :wink: za załatwianie foteli moj sie bierze ale to nie teraz

kkam kurcze teraz ci nie powiem co do ph jak tam będę w okolicy to podjadę i sprawdzę :wink: a gdzie się na weselicho wybierasz :naughty:

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

jeeeee tam a na cholerę nam Dominika pozwolenie, jedynie najważniejsze żeby kratę browara zostawił koło altanki :decayed:

ja nie należę do tych co się na chama wypychają :wink: jego zdanie jest ważne a krzynka to przy okazji :whistling:

Opublikowano

zaraz tam na chama :decayed: na krzywy ryj :naughty::whistling:

Opublikowano

tylko można gratulować takich modów :brawo: do kompletu jeszcze by się przydały blendy BOSE :kox:

Opublikowano
tylko można gratulować takich modów :brawo: do kompletu jeszcze by się przydały blendy BOSE :kox:

w swoim czasie nie można mieć wszystkiego na raz :naughty::wink:

Opublikowano

no jest :kox:

Opublikowano
tylko można gratulować takich modów :brawo: do kompletu jeszcze by się przydały blendy BOSE :kox:

w swoim czasie nie można mieć wszystkiego na raz :naughty::wink:

słuszna uwaga:wink: aczkolwiek Edytka ma pare asów w rekawie:grin::grin:

Opublikowano

Edytka, wybieracie się do Ostrowa? :naughty:

Opublikowano

Jak RNS-e się spisuje ? zadowolona ?:naughty:

Opublikowano
tylko można gratulować takich modów :brawo: do kompletu jeszcze by się przydały blendy BOSE :kox:

w swoim czasie nie można mieć wszystkiego na raz :naughty::wink:

słuszna uwaga:wink: aczkolwiek Edytka ma pare asów w rekawie:grin::grin:

eeee domin ciiiiiii :decayed:

Artur nie inaczej jeszcze trochę i mogę do dv startować :whistling::kox::decayed:

Jędrek nie bo mój się uparł że ze znajomymi na manie leci a jest tydzień prędzej i ostrów odpada

Łukasz i to jeszcze jak :banan:

Opublikowano

Nie boi sie ze go ktos przejedzie jak bedzie spał w namiocie ? :wink:

Opublikowano
Nie boi sie ze go ktos przejedzie jak bedzie spał w namiocie ? :wink:

eee to nie zloty motorów w janowie czy brzeznie tam takie cuda się dzieją :grin::polew:

a poważnie może i impreza zalatuje wsią ale ekipa jest ok to i jest z kim imprezować :wink: może i ktoś z a4klubu będzie :naughty:

tam się nie jedzie spać :naughty:

Opublikowano

No i pięknie Edytka, wiedziałem, że znajomość z dominem Ci nie wyjdzie na dobre :decayed:

Opublikowano
No i pięknie Edytka, wiedziałem, że znajomość z dominem Ci nie wyjdzie na dobre :decayed:

dzięki nie narzekam :decayed:

---------- Post dopisany 08-06-2013 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 18:28 ----------

no to testujemy nowe wozidełko :grin::kox:

DSC_0432.jpgDSC_0431.jpg

Opublikowano

Tigułan :kox: Jak porównanie do A4 ?

Opublikowano

wole nune :decayed: ale nie powiem przebieg 200:shock3::grin: wszystko cichutko i gładko chodzi:wink: no niby 2,0 ale automat i muł że szok :facepalm::polew:

Opublikowano

To masz nową zabawkę do rezania :decayed:

Opublikowano

eeee co ty ja nuny nie oddam :wink: moja miłość :cool1:

teściu na testy wziął ale coś czuje że już zostanie w stajni:decayed: a ta testówka zacna :naughty:

Opublikowano

Polec mu w r-line za***iście wyglada:wink:

Opublikowano
Polec mu w r-line za***iście wyglada:wink:

no właśnie ten jest r-line:slina: tyle że raczej taki nie będzie ale nie powiem navi czarny sufit etc trochę tak jest pierdół

tylko jakoś tak wysoko się siedzi :grin:

w końcu bo już tyle lat męczył tego swojego opla i już za nune się zabierał

DSC_0426.jpgDSC_0427.jpgDSC_0433.jpg

Opublikowano

Środki do mnie nie przemawiają w tych tauranach , w tym jak i w tym starym tez nie mój styl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.