Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawaj tu foto jak wszystko jest poskładane i siedzie w aucie :wink:

Opublikowano

no właśnie foty foty :decayed:

Opublikowano
no właśnie foty foty :decayed:
j

jutro będą:wink:

Opublikowano
no właśnie foty foty :decayed:

jutro będą:wink:

dokladnie jutro wpadna

wybaczcie dzis nie dalam rady sprawy rodzinne :facepalm::kwasny:

Opublikowano
no właśnie foty foty :decayed:

jutro będą:wink:

dokladnie jutro wpadna

wybaczcie dzis nie dalam rady sprawy rodzinne :facepalm::kwasny:

wybaczamy, Edytka ja wszystkie Twoje mody tak opiłem, że lepiej pisze niż mówię :kox::grin:

Opublikowano

pieknie pieknie widze sobie lecisz :wink: oby tak dalej to przebijesz wszystkich hehe:slina:

Opublikowano

DSC_0243.jpgDSC_0249.jpg

no i obiecane foty:wink:

DSC_0289.jpgDSC_0302.jpgDSC_0303.jpg

DSC_0283.jpgDSC_0304.jpg

DSC_0291.jpgDSC_0280.jpgDSC_0300.jpg

no i nowy pyszczek :decayed:

DSC_0308.jpgDSC_0309.jpg

Jaro666 dziękuje :wink:

Artur82 zadowoleni i to jeszcze jak :kox::banan:

jozek726 , amaradaar a co wy tacy niecierpliwi :whistling::polew:

pablo_ua4 daleko mi jeszcze :grin:

Dominik jeszcze raz dzięki :kwiatek::naughty:

Opublikowano

Oj Edytka a gdzie samopoziom:whistling: będzie mandacik:wink:

Opublikowano

Fajna myjka widać porządna :wink:

zakładaj solara malina temat :decayed:

Opublikowano

No pieknie teraz poszlasz po bandzie:kox:

gratki modow

samopoziom rezasz czy bez regulacji beda bixy

Opublikowano

przyjedzie to jej samopoziom porezamy :grin:

Opublikowano
przyjedzie to jej samopoziom porezamy :grin:

:decayed: i nie tylko :kox:

Marcin ten temat ostatnio jest poruszany :naughty: nie mówię nie:wink:

Opublikowano

To ja tez poprosze :decayed:

Opublikowano
przyjedzie to jej samopoziom porezamy :grin:

:decayed: i nie tylko :kox:

Marcin ten temat ostatnio jest poruszany :naughty: nie mówię nie:wink:

ja i wtedy bym Ci porezał ale jeszcze jestem w Augustowie po weselichu :naughty:

ale następnym razem bedzie wesoło i może mi Ziomka weźmiecie z Nowych Polaszek :kox:

Opublikowano
przyjedzie to jej samopoziom porezamy :grin:

:decayed: i nie tylko :kox:

Marcin ten temat ostatnio jest poruszany :naughty: nie mówię nie:wink:

ja i wtedy bym Ci porezał ale jeszcze jestem w Augustowie po weselichu :naughty:

ale następnym razem bedzie wesoło i może mi Ziomka weźmiecie z Nowych Polaszek :kox:

ha ha ha :grin: ty wiesz jakie tam są dziury :kwasny: kaniony normalnie w drodze :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

a tak poważnie to domin musi się zgodzić a nie my się tak tu umawiamy a on powie ni uja nie chce nas więcej :decayed::polew:

Opublikowano

Na jakiej myjni mają taką fajną pianę? Czy sama nakładałaś własną pianownicą?

Opublikowano
Na jakiej myjni mają taką fajną pianę? Czy sama nakładałaś własną pianownicą?

na myjni nowo otwarta w Bytowie koło szpitala powiem ci że efekty zadowalające :wink:

Opublikowano

Super Mody :naughty::naughty::naughty:

Będę nudny bo też wsadziłbym taką kiere.

Jak to jest z tą poduchą w B6 w razie wypadku?:wink:

Opublikowano
Na jakiej myjni mają taką fajną pianę? Czy sama nakładałaś własną pianownicą?

na myjni nowo otwarta w Bytowie koło szpitala powiem ci że efekty zadowalające :wink:

Za 3 tygodnie jadę w tamte okolice na wesele to wypróbuje myjnie. Nie wiesz czy mają tam jakąś informacje o Ph piany? Wosku Ci nie zmyło?

Opublikowano
Super Mody :naughty::naughty::naughty:

Będę nudny bo też wsadziłbym taką kiere.

Jak to jest z tą poduchą w B6 w razie wypadku?:wink:

do końca nikt nie wie i oby nie było okazji sprawdzać :decayed:

ale Wojtek Edytka chciałaby od Ciebie fotele S-line B7 :naughty::whistling:

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

przyjedzie to jej samopoziom porezamy :grin:

:decayed: i nie tylko :kox:

Marcin ten temat ostatnio jest poruszany :naughty: nie mówię nie:wink:

ja i wtedy bym Ci porezał ale jeszcze jestem w Augustowie po weselichu :naughty:

ale następnym razem bedzie wesoło i może mi Ziomka weźmiecie z Nowych Polaszek :kox:

ha ha ha :grin: ty wiesz jakie tam są dziury :kwasny: kaniony normalnie w drodze :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

a tak poważnie to domin musi się zgodzić a nie my się tak tu umawiamy a on powie ni uja nie chce nas więcej :decayed::polew:

jeeeee tam a na cholerę nam Dominika pozwolenie, jedynie najważniejsze żeby kratę browara zostawił koło altanki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.