Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Edytka znaczki s-line brałaś z allegro? jak tak to podrzuć aukcję

nie nie Domin mial stelaz z znaczkiem a dokupil druga kiere okazyjnie( bez znaczka) i przelozyl tylko poduche:wink: sama poducha ma tak kosmiczne ceny ze cala kiera wyszla taniej :facepalm::naughty:

edit

o kiere ci chodzi bo sama juz nie wiem czy dobrze rzrozumialam :grin:

Opublikowano
Edytka znaczki s-line brałaś z allegro? jak tak to podrzuć aukcję

nie nie Domin mial stelaz z znaczkiem a dokupil druga kiere okazyjnie( bez znaczka) i przelozyl tylko poduche:wink: sama poducha ma tak kosmiczne ceny ze cala kiera wyszla taniej :facepalm::naughty:

edit

o kiere ci chodzi bo sama juz nie wiem czy dobrze rzrozumialam :grin:

chodziło mi o znaczki na boki :wink:

Opublikowano

były już nic nie dokładałam :wink::naughty:

Opublikowano

Hejka z rana ;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Hejka z rana ;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

a tobie co. :shock3::polew:

Opublikowano

A co chciałem się z Tobą przywitać:P

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

ty w kazdym dziale juz sie witasz :decayed: gdzie nie otworze to wujo wladi mowi heja wszytskim :decayed:

Opublikowano

Muszę tu trzymać porządek :D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Muszę tu trzymać porządek :D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

no stress poradze sobie sama :naughty:

Opublikowano

Fajny kierownik :banan:

Opublikowano
Fajny kierownik :banan:

:kox: mam odpowiedniego koordynatora inwestycji :naughty::banan:

Opublikowano

Mi by się przydał bo robota stoi :thumbdown::doh:

Była fajna kiera dpa mnie ale czekałem nie wiadomo na co i ....

Jakie następne rezanie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Mi by się przydał bo robota stoi :thumbdown::doh:

Była fajna kiera dpa mnie ale czekałem nie wiadomo na co i ....

Jakie następne rezanie?

ty mojego kierownika znasz lepiej jak ja o ile sie nie myle :decayed:

ano kiera urodziła się u mnie hmmm 2 dni temu:whistling:

poczatkowo miały być felgi

Archiwalne: Sprzedam koła! (felgi z oponami letnimi) DESKA RODZIELCZA KONSOLA Fote Garwolin ? Tablica.pl

no ale facet dał ciała i dalej szukam

coś tam się jeszcze wpadnie w najbliższym czasie może jakiś fotochrom do środka albo cuś :naughty:

no i to na co czekam najbardziej :kox::whistling:

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 18:22 ----------

po dłuższej przerwie mały up - graty zebrane :kox:

DSC_1157.jpg

reszta jak już wszystko będzie na swoim miejscu :naughty::banan:

Opublikowano
:decayed::kox:
Opublikowano

czyzby wiekszosc o Domina?? :decayed:

Opublikowano
czyzby wiekszosc o Domina?? :decayed:

ciiiiiiiiiiiiiiii :guma:

Opublikowano

Domin fajny masz dywan:polew: Edytka idziesz grubo z modami ale zakładasz xenon? A gdzie samopoziom:naughty:

Opublikowano
Domin fajny masz dywan:polew: Edytka idziesz grubo z modami ale zakładasz xenon? A gdzie samopoziom:naughty:

nikt nie powiedział ze niebedzie:grin: a o dymanie to niech Artu opowie on go cisnol ostatnio:jerk:

Opublikowano
Domin fajny masz dywan:polew: Edytka idziesz grubo z modami ale zakładasz xenon? A gdzie samopoziom:naughty:

nikt nie powiedział ze niebedzie:grin: a o dymanie to niech Artu opowie on go cisnol ostatnio:jerk:

Z Tobą nie rozmawiam:grin::grin::grin: wypierz se firanki:decayed: kogo Artur dymał:polew::polew::polew:
Opublikowano
Domin fajny masz dywan:polew: Edytka idziesz grubo z modami ale zakładasz xenon? A gdzie samopoziom:naughty:

nikt nie powiedział ze niebedzie:grin: a o dymanie to niech Artu opowie on go cisnol ostatnio:jerk:

Z Tobą nie rozmawiam:grin::grin::grin: wypierz se firanki:decayed: kogo Artur dymał:polew::polew::polew:

eee eeee eeeee co tu za groźby:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.