Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Domin fajny masz dywan:polew: Edytka idziesz grubo z modami ale zakładasz xenon? A gdzie samopoziom:naughty:

nikt nie powiedział ze niebedzie:grin: a o dymanie to niech Artu opowie on go cisnol ostatnio:jerk:

Z Tobą nie rozmawiam:grin::grin::grin: wypierz se firanki:decayed: kogo Artur dymał:polew::polew::polew:

no dyman znaczy dywan:grin: Edytka sorki za ot:wink:

Opublikowano
no dyman znaczy dywan:grin: Edytka sorki za ot:wink:

a w którym z tematów naszych aut nie ma ot :grin::facepalm::polew: wystarczy ze wladi się pojawi :decayed:

Opublikowano

Jojo ja tylko pociągnął:polew:

Opublikowano

Domin zjae...ie Cię za sprzedanie mnie z tym dywanem :decayed:

Opublikowano
Domin zjae...ie Cię za sprzedanie mnie z tym dywanem :decayed:

ty nawet nic nie mów już mnie uprzedza co mnie czeka:polew::facepalm::polew:

Opublikowano
Domin zjae...ie Cię za sprzedanie mnie z tym dywanem :decayed:

spoko foty dorzuce do paczuszki:grin::grin: sory za OT jeszcze raz:dontknow:

Opublikowano
czyzby wiekszosc o Domina?? :decayed:
a Ty nie pamiętasz już na jakim dywanie spałeś Grubasku :decayed:
Opublikowano
czyzby wiekszosc o Domina?? :decayed:
a Ty nie pamiętasz już na jakim dywanie spałeś Grubasku :decayed:

pmaietam , pamietam...ale spier...lać ode mnie :decayed:

Opublikowano
czyzby wiekszosc o Domina?? :decayed:
a Ty nie pamiętasz już na jakim dywanie spałeś Grubasku :decayed:

a ty co zazdrosny ze miejsca dla ciebie nie bylo :polew::grin::whistling:

pany koniec ot :wink:

Opublikowano
czyzby wiekszosc o Domina?? :decayed:
a Ty nie pamiętasz już na jakim dywanie spałeś Grubasku :decayed:

a ty co zazdrosny ze miejsca dla ciebie nie bylo :polew::grin::whistling:

pany koniec ot :wink:

Domin gdzie ta fota co go zajeżdżałem na tym dywanie :decayed:

Opublikowano
czyzby wiekszosc o Domina?? :decayed:
a Ty nie pamiętasz już na jakim dywanie spałeś Grubasku :decayed:

a ty co zazdrosny ze miejsca dla ciebie nie bylo :polew::grin::whistling:

pany koniec ot :wink:

Domin gdzie ta fota co go zajeżdżałem na tym dywanie :decayed:

a no mam:grin::decayed: i nie na dywanie tylko na dymanie:grin::grin: Edytka już nie bede:embarrassed:

Opublikowano

Marcin lepirej przestan bo ja tez zapodam fote jak spisz bo moim ... :decayed:

Opublikowano

dawajcie pośmiejemy się :wink:

Opublikowano
dawajcie pośmiejemy się :wink:

nie!!

EDYTKA wyrzuć ga stąd :wink:

Opublikowano
dawajcie pośmiejemy się :wink:

nie!!

Dawaj Arturek :polew:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Cytryneczka mnie kocha :)

za***iste radyjko non stop jego słucham za***iste kawałki dają :0

Radio PLUS

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

kurde to cytryny temat ja myslałem ze pogaduchy ja już nie piję :facepalm:

Opublikowano

No no Edyta :naughty: będzie gruubo :slina:

Opublikowano

Marcin radio zajebiaszcze ano mi ot robisz w temacie zdjecia ok ale w pogaduchach :decayed::grin::naughty:

ano Blachu cos tam sie dzieje:decayed:

Opublikowano

No w końcu znalazłem :banan: Edit miliona kilometrów życzę :thumbup:

Opublikowano

Mefju dziękować :wink:

Opublikowano
Mi by się przydał bo robota stoi :thumbdown::doh:

Była fajna kiera dpa mnie ale czekałem nie wiadomo na co i ....

Jakie następne rezanie?

ty mojego kierownika znasz lepiej jak ja o ile sie nie myle :decayed:

ano kiera urodziła się u mnie hmmm 2 dni temu:whistling:

poczatkowo miały być felgi

Archiwalne: Sprzedam koła! (felgi z oponami letnimi) DESKA RODZIELCZA KONSOLA Fote Garwolin ? Tablica.pl

no ale facet dał ciała i dalej szukam

coś tam się jeszcze wpadnie w najbliższym czasie może jakiś fotochrom do środka albo cuś :naughty:

no i to na co czekam najbardziej :kox::whistling:

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 18:22 ----------

po dłuższej przerwie mały up - graty zebrane :kox:

http://s24.postimg.org/4x47804fl/DSC_1157.jpg

reszta jak już wszystko będzie na swoim miejscu :naughty::banan:

Ło matko ale rezanie :kox: no Edytka bravo Dilera :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.