Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może być ciekawie tylko jak będzie felga na lustro zrobiona :thumbup:

Opublikowano

Fela kozaczek :naughty::kox: trochę fantazji i będzie dobrze fchoy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak w ogóle to myślałem o jakimś dipowaniu ramion, a dekiel w polerkę, ale sam nie wiem co z nimi robić, więc wszelkie propozycje mile widziane :naughty:

Opublikowano

Full poler Panie :thumbup1::kox:

Opublikowano
  • Autor

A pier**le sprzedaję... Kupuję malucha :polew::polew::polew:

Opublikowano

Masz wolne 100k? :grin:

Opublikowano
  • Autor

Znajdzie się :polew::polew:

Opublikowano

Kurde, a ja sie zastanawiałem kto mi aludekle zaiwanił spod bloku :decayed:

Na oponie będzie całkiem inaczej mam nadzieje, bo sama felga wisząca w powietrzu to wróżenie z fusów :whistling: Btw. polecam straszenie zakonnic upustem z turbo with Duds :polew:

Opublikowano
  • Autor

Doyebanie przy zakonnicach miazga :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 29-05-2013 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2013 at 21:26 ----------

Panowie, może macie jakieś propozycje co do felg? Lexy poszły :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Doyebanie przy zakonnicach miazga :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 29-05-2013 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2013 at 21:26 ----------

Panowie, może macie jakieś propozycje co do felg? Lexy poszły :grin::grin::grin::grin:

dałbym całość w poler a ten dekiel dokręcany w srebro z budy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale lexy już poszły :grin:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nic nie mam, szukam czegoś od nowa, bo znalazł się napalony kupiec i że tak powiem warto mi było sprzedać :grin: Cały czas myślę o tych: 5x100R19 VW, AUDI, FELGI Z OPONAMI. (3240517982) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale boję się trochę 19"...

Opublikowano
No właśnie nic nie mam, szukam czegoś od nowa, bo znalazł się napalony kupiec i że tak powiem warto mi było sprzedać :grin: Cały czas myślę o tych: 5x100R19 VW, AUDI, FELGI Z OPONAMI. (3240517982) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale boję się trochę 19"...

okropieństwo..

Opublikowano
  • Autor
fajne te lexy były :wink:

Uwierz, warto było je pogonić :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

No właśnie nic nie mam, szukam czegoś od nowa, bo znalazł się napalony kupiec i że tak powiem warto mi było sprzedać :grin: Cały czas myślę o tych: 5x100R19 VW, AUDI, FELGI Z OPONAMI. (3240517982) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale boję się trochę 19"...

okropieństwo..

E tam, te są fajne :kox: Widziałem na żywo na a3 18" i robiły dobrą robotę. Dlatego napisałem, że czekam na propozycje, bo nie mogę się na nic zdecydować :decayed:

Opublikowano

a może po prostu avusy z S3? albo RS6? oklepane, ale b. dobrze wyglądają na 8L

Opublikowano

a może monoblock?

images?q=tbn:ANd9GcS40KhSn2k16v5MW_W5oqHiMpjYkKE6ooI_k8h3edTX53_nA3C5DA

to akurat jakiś VT, ale może być ciekawie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.