Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa Paliwa problem prosze o pomoc


nicko999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam siadła mi pompa paliwa,zakupiłem nową lecz przed demontażem starej wskażnik poziomu paliwa działał jak tylko wyjąłem starą pompe włożyłem nową tak juz wskaznik paliwa nie działa(wtyczki na wszystkie sposoby podłaczałem itp) licznik sprawny sprawdzany na VAGU jedynie co na VAGU wyskakuje to to

771 Czujnik poziomu paliwa-G

przerwa lub zwarcie do plusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymontuj pływak pewnie jak wyciągałeś pompę mogłeś uszkodzić albo ścieżki albo cienkie przewodziki ..dwa sprawdź czy nie robi ci się podciśnienie w baku nie syczy z korka? evap pracuje? (ten zawór na filtrze powietrza taki bębenek cykający)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy dobrze pompę zamontowałeś czy napewno te wężyki są szczelnie skręcone bo nawet jak jest malutka szczelina to już będzie dłużej mielił, a z tym pływakiem to musiałeś go uszkodzić w jakiś sposób wyciągnij go i sprawdź dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiennik za 190

---------- Post dopisany 18-02-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 14:15 ----------

koledzy mam pytanie czy w audi a4 b5 1.6 benzyna po przekreceniu kluczka na zaplon pompa powinna się uruchomić czy dopiero jak już kreci się rozrusznik i auto odpali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie podaje jak tylko otwierasz drzwi, wstępne podanie paliwa. W B6 jest jeszcze jak tylko kluczyć przekręcisz na zapłon to słychać jak pompa dosłownie kilka sekund pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...