Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z elektryką - szyby się nie otwierają !!!!!!!!


luk99PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem wsiadam dzisiaj do auta próbuje otworzyć szybe a tu zero reakacji tak samo z szybą pasażera do tego nie działa regulacja lusterek i też centralny nie zamyka drzwi od kierowcy reszta drzwi ok no i po otworzeniu drzwi pilotem miga kontrolka jakby dalej był załaczony chodziarz reszta drzwi jest otwarta O co tu chodzi?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problem z aku.

Auto odpaliło dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś przwody w przejściu pomiędzy drzwiami kierowcy a budą, w tej osłonie? Może tam któreś są uszkodzone i stąd problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawdz wiązke przewodów przy module komortu i sam moduł też czy ścierzki są całe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wiązkę kabli tak jak pisał kamil031 często się przerywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiły się kolejne objawy Turbina sie nie załącza i radio też nie działa MASAKRA

Jestem laikiem jezeli chodzi o elektryke a gdzie jest ten moduł ?

Moduł komfortu jest pod dywanikiem kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo. Jakbyś już naprawił to daj info. Ja zamierzam dziś sprawdzić te przewody pomiędzy drzwiami i słupkiem. Tam jest taka kostka, która u mnie jest mocno zaśniedziała. Drugi pomysł to sprawdzenie podłączenia kabli do silniczka szyby. Silniczek przekazuje cały prąd - wiem bo wczoraj zdejmowałem tapicerkę. Najpierw mi nie działał jedna szyba, potem dwie a także podświetlenie drzwi i lusterka. Jedyny pomysł to brak prądu. Zresztą nie pokazuje też otwartych drzwi na fisie. Jak nie ma prądu w drzwiach kierowcy to też nie działa szyba od pasażera. Tyle wiem na dzisiaj. Zaraz wychodzę z roboty i zasuwam do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostki w drzwiach lubią się psuć i te objawy o których piszesz to właśnie zazwyczaj jest kostka sprawdź dobrze przewody jeśli tam zrobisz wszystko ok a dalej nie bd działać szukaj dalej po wiązce ostatnio naprawiałem ojcu gdzie w środku samochodu w instalacji jeden przewód skorodował i nie zamykało drzwi pasażera u siebie tez tak miałem i usunąłem kostki i polutowałem wszystko na sztywno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...