Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda wewnątrz !!


lolot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,ostatnio zauważyłem małą kałuże pod nogami kierowcy na początku myślałem ze to z wycieraczki gumowej trochę poleciało ale śnieg stopniał wody na wycieraczce brak a pod nią nadal kałuża więc wziąłem się za szukanie przyczyny,pierwsze co zrobiłem to od dołu odkręciłem plastiki ze może korkami spustowymi przemaka ale tam wszystko jest ok.Uszczelki przy drzwiach tez wyglądają na dobre wiec nie mam pojęcia skąd tam może się dostawac woda czy ktoś z was miał taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem sie jeszcze z czymś takim w B8 :eusathink:

Sprawdz podszybie a zwłaszcza obudowe ECU czy jest szczelna , moze tamtędy woda sie dostaje do srodka auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie patrzyłem jak biegnie linka od maski w audi ale jak miałem vectre trafiła mi się ta sama przypadłość.Wina tkwiła w gumie która stabilizowała linkę od podnoszenia klapy która biegła do rękojeści otwierania.Też miałem kałużę pod dywanikiem,różne opcje sprawdzałem a okazało się że to guma sparciała.Dodam zdjęcie poglądowe bo chcę nakierować być może to będzie przyczyną.

3045165188_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem podszybie odplywy po stronie pasazera sa na wierzchy nie ma problemu problem jest od strony kierowcy pierw lejek do spryskiwaczy a pozniej klopot bo pudlo z bezpiecznikami itp ktorego chyba sie nie da wyciagnac. ale spr woda splywa szybki test woda na szybe i nura pod auto czy cieknie i jest ok. i co tera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe, u mnie nic, suchutko zawsze

ciekawe, co się dzieje ... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm a sprubój sylikonem w sprayu wszystkie uszczelki potraktuj troszkę powinno uszczelnić jeśli gdzieś nie domagają, może pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm a sprubój sylikonem w sprayu wszystkie uszczelki potraktuj troszkę powinno uszczelnić jeśli gdzieś nie domagają, może pomoże

sylikonem juz probowalem nic nie dalo;) a jest mozliwosc jakos od spodu moze auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje podejść do tematu praktycznie, jeden wskakuje do auta, drugi bierze wąż i leje po aucie, nie ma siły jeśli jest gdzieś przeciek to będzie lecieć. Bo tak trochę wróżycie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie w A4 B6 avant woda leciała do srodka w miejscu gdzie znajduje sie komputerek, Tam brakowało jednej śrubki i przy deszczu do srodka zawsze sie lało. Zasylikonowalem srubke wkreciłem i jest ok.. Moge jutro wstawic foto gdzie co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sprawdzałem mam to samo co Ty woda leje się z okolic kompa :facepalm: musze się za to wziaść, powiedzcie tylko czy podnosząc obudowę kompa trzeba jakieś wtyczki rozpinać albo na coś uważać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emm ja sciagnalem obudowe odłaczyłem kompa od WSZYSTKICH wtyczek, wyszczysciłem blache dokładnie z rozpuszczalnikiem, do wszystkich rozłaczonych wtyczek wtrysnołem preparat do przeczyszczania wtykow,pozniej dalem silikon naokolo(na blache) i znowu montaz w odwrotnej kolejnosci. Podczas scigania obudowy nie trzeba na nic szczegolnie uwazac, jeszcze trzeba sciagna listwe co idzie zaraz pod szyba, wtedy obudowe łatwiej wyjac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jutro się za to biorę, powiedz mi czy odłączając kompa odpinałeś akumulator wcześniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAKKK zawsze jak cos robie przy elektryce to aku mam odłączone., "minus" wystarczy odlaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki temat ogarnięty, jakby ktoś chciał wskazówkę jak to zrobiłem w B5 to tu:

http://a4-klub.pl/nadwozie-14/woda-obudowa-komputera-256028/#post3377009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...