Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a umiecie tak? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lampy całe :th:

Grilla szkoda :tongue4:

Komu załadowałeś w dupsko ?

Opublikowano
  • Autor

lampy cale, ale do wymiany, zaczepy polamane...

do tego, maska, grill od S4, obie chlodnice, wiatrak, tablica, zderzak

stalem w wawce na skrzyzowaniu lopuszanskiej i jerozolimskich w strone sluzewca

przede mna passat

ruszylismy na zielonym, rowno, nie szybko, a skrzyzowanie opuszczalo juz na czerwonym seicento

gosc w pasku po heblach, slonce mialem z tylu wiec jego stopu nie zauwazylem i bum

policja byla po 4 godzinach dopiero

cala wina poszla na mnie, 400 pln i 6 pkt - amen

Opublikowano

Przykro :(

Opublikowano

400zl mandat?

sku.........

Opublikowano

po co czekałes na policje ??

Opublikowano

po co czekałes na policje ??

dokładnie, ja w ogóle nie wzywałem, napisaliśmy oświadczenie i się rozjechaliśmy, jedynie ucierpiała dziewczyna bo w momencie zderzenia piła cole :wink4:

szkoda autka, ale dobrze że nic się nikomu nie stało.

Opublikowano

lampy cale, ale do wymiany, zaczepy polamane...

do tego, maska, grill od S4, obie chlodnice, wiatrak, tablica, zderzak

stalem w wawce na skrzyzowaniu lopuszanskiej i jerozolimskich w strone sluzewca

przede mna passat

ruszylismy na zielonym, rowno, nie szybko, a skrzyzowanie opuszczalo juz na czerwonym seicento

gosc w pasku po heblach, slonce mialem z tylu wiec jego stopu nie zauwazylem i bum

policja byla po 4 godzinach dopiero

cala wina poszla na mnie, 400 pln i 6 pkt - amen

do zaczepow kup zestaw naprawczy

szkoda tego grila z s4 :(

Opublikowano

identycznie pukłem swoją miesiąc po przyprowadzeniu, ale płakałem :beksa:

Opublikowano
  • Autor

po co czekałes na policje ??

gosc z passata wysiadl z auta i od razu zadzwonil po policje

byli wscielkli jak przyjechali ze nie zalatwilismy tego miedzy soba

proponowali mi lapowke

nie dalem

a grilla z S4 najbardziej zaluje...

Opublikowano

proponowali mi lapowke

nie dalem

Nawet gdybys dał to by nie była łapówka.

Szkoda autka ;(

Opublikowano

proponowali mi lapowke

nie dalem

Ja bym to zglosil hyhy

Opublikowano

proponowali mi lapowke

nie dalem

Ja bym to zglosil hyhy

Ale zaraz zaraz, kto proponował łapówe? policja??

Opublikowano
  • Autor

nie powiedzialem Wam najlepszego

mam sasiada na osiedlu, blok obok, ktory przywozi pogniecione bryki z reichu

glownie beemki serii 7 i mercedesy klasy S, ale tez i audi (teraz sciagnal TT)

ma wlasna duza firme z certyfikatem, gdzie dokonuje napraw blacharskich i mechanicznych

widzialem te auta przed i po - robota majstersztyk

zgadnijcie gdzie mi odcholowali auto? :naughty:

Opublikowano

wklej zdjęcie , nie każdy ma tam konto :wink4:

Opublikowano
  • Autor

proponowali mi lapowke

nie dalem

tak, policja

z 5 razy pytal mnie ila ma pisac

ja mowie ze tyle ile trzeba

on - 500?

ja - tak

on - no to ile mam pisac?

ja - jak najmniej

on - 499?

ja - jestem slaby z negocjacji

on - to ile?

ja - tyle ile mozna

on - 400?

ja - ok

on (po namysle) - ok

Ja bym to zglosil hyhy

Ale zaraz zaraz, kto proponował łapówe? policja??

Opublikowano

jakie konto[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 16:42 _________________________________________________za stłuczke sie nalezy 300zl i 6 punktow

ale czesto daja 200zl i 6 punktow

wiec nie wiem za co te 400zł !!!

Opublikowano
  • Autor

tez nie wiem

moze dlatego ze w kolizji braly udzial 3 auta?

Opublikowano

Wustyle, zrob mirrora na innym serwerku, np. www.imageshack.us , fotosik , picasa. Jak napisal Trzeniu nie kazdy ma konto na NK. :palacz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.