Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 2.5 TDI avant by sebool

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam ja ponad 6msc, ale teraz wlasnie nadszedl ten czas, zeby pokazac Wam moje nowe autko:)

No to lecimy:

Audi A4 B5:

-rok produkcji 2001

-poj. silnika 2.5 TDI V6

-moc silnika 150KM

-skrzynia 6-cio biegowa

Wyposazenie:

-4x air bag

-ASR

-FIS

-4x el. szyby

-domykanie szyb z pilota

-radio 2din symphony

-skora

-skorzana, wielofunkcyjna kierownica

-climatronic

-el. przednie fotele

Plany:

-gwint

-kolo najmniej 18"

-grzane fotele

-lekko ciemna szyba

-jakies audio

-xenon

Zrobione:

-tylne lampy cale czerwone

-przednie lampy zrobione na ciemno

-zolte halogeny

-niebieskie zaciski

-ramka grilla w czarnym macie

-a'la drewno oklejone folia carbon 3M

-biale postoje

Taka byla na poczatku

60290140760292265106021.jpg

zdjcie0439sn.jpg

Niebieskie zaciski

zdjcie0434yo.jpg

Kilka stickerow

zdjcie0460001.jpg

Ciemna lampka i zolte halo

20130215152237.jpg

20130215152249.jpg

Carbon

20130211134956.jpg

20130211135013.jpg

20130211134943.jpg

Opublikowano

Ładny szaraczek, brakuje gleby i kola:decayed:

Opublikowano

Ładny Avant:wink: lampy od Gwerty pasuja idealnie:) tez o takich myśle... powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:

Opublikowano
  • Autor

Lampy od Gwerty? Czegos nie rozumiem

Opublikowano

Idzie ku dobremu! A jaki ori przebieg? :wink: wyrzuć jej kata, będzie lżej od dołu, pokaż jeszcze te lampy z tyłu całe w czerwieni :hi:

Opublikowano

bardzo ładny srodek

Opublikowano
  • Autor

Przebiegu nie znam..

Kata juz nie ma

Lampki pokaze jutro jak nie zapomne

Opublikowano
Lampy od Gwerty? Czegos nie rozumiem

a bo własnie te VALEO robi gwerty na czarne z Bixem:) myslałem ze od niego:):banan:

Opublikowano
  • Autor
Lampy od Gwerty? Czegos nie rozumiem

a bo własnie te VALEO robi gwerty na czarne z Bixem:) myslałem ze od niego:):banan:

Nie nie sam to robilem:)

Opublikowano

Szare 2.5 tdi Jak moje :). Pokaż lampy tylne jak wyszły i powiec czy malowałeś czy oklejałeś? Jednak Czarne przednie lampy z tym lakierem pasują idealnie, Bezawaryjności :)

Opublikowano
  • Autor

obiecalem fotki lamp tylnych

20130220100429.jpg

sorry za jakosc, ale fotka robiona telefonem...

A teraz mam pytanie od czego sa te kostki?

Myslalem, ze sa one od subwoofera, ale niestety w tym co kupilem jest jedna czerwona kostka:(

20130220101939.jpg

pozdrawiam sebool

Opublikowano

Ladne V6... mody narazie na plus :thumbup1: do ziemi z nią i będzie malyna :wink:

Jak co to moge ci odstapic tanie 18' :decayed:

Opublikowano

Bezawaryjności :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.