Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OC+AC+NNW - Audi b8 gdzie polecacie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zapytać gdzie polecacie wykupić pełen pakiet na audi b8 ewentualnie gdzie wy użytkownicy b8-mek macie wykupione ubezpieczenie ?

60% zniżek na OC

brak kiedykolwiek AC

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz popytac u agentów którzy maja umowe z kilkoma ubezpieczalniami ( biora prowizje)

najlepiej dla Ciebie podzwonic po ubezpieczalniach i popytac, w kazdej bedzie inna kwota, a tutaj CI nikt nie doradzi bo wystarczy inne województwo i juz masz inne stawki, nawet stan cywilny ma na to wpływ :)

jesli chcesz AC to mozesz albo wykupic mini Ac "PZU" poczytaj OWU co obejmuje bo nie wiem co chcesz zeby bylo w zakresie,

jesli interesuje cie pelne ac to tylko te lepsze ubezpieczalnie, w tych tanszych mizernie placa itp

mozesz wykupic pakiet serwisowy, zniesc udzial wlasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini auto casco to sobie może kupić na poloneza a nie Be Ósemkę . Najpewniejsze jest PZU ale może też okazać się najdroższe. Jeśli nigdy nie miałeś AC - składka może Cię troszkę osłabić więc poproś Agenta żeby Ci wcześniej podstawił krzesło.

Miałem w Warcie, PZU a obecnie już drugi rok w Ergo Hestia - tutaj jest możliwy wybór pakietu ubezpieczenia razem z domem i wychodzi dużo taniej. Inne Firmy nie dają dodatkowych zniżek na OC, AC jeśli ubezpieczasz u Nich też mieszkanie/dom.

Pamiętaj też żeby sobie nie zawyżać wartości samochodu - w przypadku jakiegoś zdarzenia i tak wypłacą Ci wg tabeli więc jedynie zapłaciłbyś wyższą składkę .

Na początek obdzwoń PZU, Wartę, Aviva, Hestia, Generali, Link4.

Do gównianych firmek nie dzwoń ponieważ auto casco jest dla Ciebie i to w razie problemu - TY będziesz walczył o pieniądze dla Siebie.

off topic : gdzie w końcu kupiłeś b8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półki co najkorzystniej wychodzi mi Hestia 2559zł razem z Asistans oraz ubezpieczeniem szyb na 5tyś. Naprawy w ASO na oryginalnych częściach stała suma ubezpieczenia itp ogólnie full. Myślę że chyba nic lepszego nie znajdę na dzień dzisiejszy. W Axa i PROAMA wychodzi mi 2tyś za to samo z tym że nie ma tam stałej sumy ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja sie wypowiem... szukalem dlugo i najtaniej wyszlo mi Generalli kompletny full assistance szyby itp itd no chcialem najlepszy jaki byl i place 2,200zł. 60%znizki tylko na oc, pierwszy raz AC, i duzo zalezy jaka ci podadza wartosc auta moim zdaniem lepiej zaplacic wiecej a walczyc o jak najwyzsza podana wartosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo mi w Generali wychodzi 3.200zł Samochód ubezpieczony na 60tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini auto casco to sobie może kupić na poloneza a nie Be Ósemkę . Najpewniejsze jest PZU ale może też okazać się najdroższe. Jeśli nigdy nie miałeś AC - składka może Cię troszkę osłabić więc poproś Agenta żeby Ci wcześniej podstawił krzesło.

Miałem w Warcie, PZU a obecnie już drugi rok w Ergo Hestia - tutaj jest możliwy wybór pakietu ubezpieczenia razem z domem i wychodzi dużo taniej. Inne Firmy nie dają dodatkowych zniżek na OC, AC jeśli ubezpieczasz u Nich też mieszkanie/dom.

Pamiętaj też żeby sobie nie zawyżać wartości samochodu - w przypadku jakiegoś zdarzenia i tak wypłacą Ci wg tabeli więc jedynie zapłaciłbyś wyższą składkę .

Na początek obdzwoń PZU, Wartę, Aviva, Hestia, Generali, Link4.

Do gównianych firmek nie dzwoń ponieważ auto casco jest dla Ciebie i to w razie problemu - TY będziesz walczył o pieniądze dla Siebie.

off topic : gdzie w końcu kupiłeś b8 ?

czemu mini ac na poloneza bo co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini Ac jest to tylko ubezpieczenie od kradzieży bodajże. Nie ma w tym innych szkód typu stłuczka szyby itp chyba że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko, jest jeszcze duzo rzeczy, zapraszam do owu, nie chce mi sie pisac, a roznica spora, pelen mini do 800zł z zniesionym udxialem a pelne ac 3tys, mi za ac do b7 4500policzyli:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ubezpieczenie Minicasco w PZUskierowane jest przede wszystkim dla kierowców, którzy prowadzą swój samochód ostrożnie i bezpiecznie. Ubezpieczenie zabezpiecza również przed konsekwencjami wypadków, które są niezależne od kierowcy."

Czyli jeśli wy***iesz w ścianę ze swojej winy to gówno dostaniesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ubezpieczenie Minicasco w PZUskierowane jest przede wszystkim dla kierowców, którzy prowadzą swój samochód ostrożnie i bezpiecznie. Ubezpieczenie zabezpiecza również przed konsekwencjami wypadków, które są niezależne od kierowcy."

Czyli jeśli wy***iesz w ścianę ze swojej winy to gówno dostaniesz .

nie do konca :)

np pies mi wyskoczyl, uderzylem lekko w niego ale niestety odruch i uderzylem w drzewo...itp itd

i masz wyplacona kase, czytac ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja sie wypowiem... szukalem dlugo i najtaniej wyszlo mi Generalli kompletny full assistance szyby itp itd no chcialem najlepszy jaki byl i place 2,200zł. 60%znizki tylko na oc, pierwszy raz AC, i duzo zalezy jaka ci podadza wartosc auta moim zdaniem lepiej zaplacic wiecej a walczyc o jak najwyzsza podana wartosc:)

Powiedz mi coś więcej o tym Twoim ubezpieczeniu bo coś strasznie tanio Ci to wyszło. Masz naprawę szkody w ASO ? na oryginalnych częściach ? i masz stałą sumę ubezpieczenia ? chyba nie za bardzo masz te wszystkie rzeczy. Ja ze zniżką OC 60% i AC 40% mam obliczoną składkę OC+AC dodam że nie ma żadnego Asistance w AC za kwotę 3415zł :) Zastanawiam się jak Ty płacisz 2.200zł chyba że to 1 z 2 rat xD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini casco w PZU powodzenia...

zanim zaczniesz cos pisac i sie wymadrzac to przeczytaj regulamin i sie przywitaj :kox:

skoro cos komentujesz to napisz co, po co dlaczego jak skad itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Allianz i Wartę. W Warcie dają duży upust za pierwszy raz i dobrze wypłaca odszkodowania. Teraz mam w Allianz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najtaniej od kilku lat wychodzi w Hestii. Tak jak ktoś wyżej napisał bardzo opłaca się mieć też u nich drugi samochód i mieszkanie/dom w H7 za wszystko dają zniżki i np teraz OC,AC, NW, Szyby płace 1350 zł pełen pakiet serwisowy na oryginalnych częściach, udział własny zniesiony. Jedyne co to wartość pojazdu jest ustalana na dzień zdarzenia. Można też wykupić stałą wartość ale już odpuściłem. OC 60% AC 60% A zaczynałem od stawki 2250 zł 4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najtaniej od kilku lat wychodzi w Hestii. Tak jak ktoś wyżej napisał bardzo opłaca się mieć też u nich drugi samochód i mieszkanie/dom w H7 za wszystko dają zniżki i np teraz OC,AC, NW, Szyby płace 1350 zł pełen pakiet serwisowy na oryginalnych częściach, udział własny zniesiony. Jedyne co to wartość pojazdu jest ustalana na dzień zdarzenia. Można też wykupić stałą wartość ale już odpuściłem. OC 60% AC 60% A zaczynałem od stawki 2250 zł 4 lata temu.

sa lepsze i tansze sposoby na naprawe auta po kolicji, a kosztuje to 1000zł tylko wtedy gdy szkoda sie zdarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje trochę kotleta :D

Jakie macie doświadczenia z wypłatami AC. Został mi 2 dni do wykupienia ubezpieczenia ale jak poczytałem na necie opinie o różnych firmach to trochę ręce opadły "/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na składkę w AC tylko na zakresu ubezpieczenia i wyłączenia.

Za daleko mieszkasz bo w Wawie mógłbym Ci pomóc w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam warte na chwilę obecna najlepsza ofefta. Wiem bo moja koleżanka jest agentem kilku firm i zawsze przedstawia mi kilka najlepszych ofert. Z wypłata odszkodowań nie ma problemu. Zwrócić tylko uwagę na zakres ubezpieczenia. Ja zawsze biorę full pakiet ac oc nnw szyby assistance pl i eu naprawy na ori częściach w aso, bez wkładu własnego itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...