-
OC+AC+NNW - Audi b8 gdzie polecacie ?
Mini casco w PZU powodzenia...
-
odszkodowanie za bol i cierpienie i uszczerbek na zdrowiu
Kto ci doradził ubezpieczenie w MTU to po 1. Po 2 teraz będziesz się bujać bo to dziadoska firma jak cholera. Po 3 zbieraj dokumentacje medyczną,po 4 znajdz sobie firmę co wyciąga odszkodowania jeżeli twoja kobieta jest poważnie ranna+ dzieciak dobre pieniądze można wyciągać. Zbieraj faktury za leczenie, np kupno leków, kula, gorset itp
-
pytanko o ubezpieczenie
Sprawdz dokładnie w HDI często ochrona zniżek wchodziła za darmo, czasem do 20 zł różnicy, może mądry agent Cię naciągnął i to wykupiłaś, wtedy na to 1 auto będzie dalej 60%
-
Compensa-co myslicie?
Powiem tak jeżeli compensa, to tylko rób aso w AC niech oni się martwią i będzie super
-
MTU i różnica w cenie dla Quattro
Zależy czy mówimy o ubezpieczeniu OC czy AC. W OC nie będzie różnicy, natomiast dla twojego audi 2004 r może to być różnica kilku dziesięciu zł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Was serdecznie! Od 6 lat Aczwóreczka jest w rodzinie, początkowo jeździł ojciec, z myślą że jeżeli się sprawdzi przejdzie w moje ręce. Bardzo jestem zadowolony z tego auta, jeździ mi się nim super. A4 posiada w tej chwili 152KM oraz 324 Nm, co już robi robotę. Wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU, i to by było na tyle.
Kesciulec
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta