Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5]warto brac te felgi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dal bym za nie tych 2000 zl :)

Opublikowano

felgi wygladaj srednio a za ta kase mozna wybrac naprawde cos bardziej ciekawego, zreszta wszystko to kwestia gustu :P

Opublikowano

daj se spokój chopoku, wzór był modny przed 2000r , szukaj czegoś nowszego kasę masz dobrą , a felg jest naprawdę w sracz :decayed:

Opublikowano

Duża cena :no:

Opublikowano

2tys za fele z nowymi oponami to dużo ?? :mysli: nie wydaje mi się.... fakt że rozmiar opon taki niezbyt standardowy.. no ale zły nie jest, co do samych felg ... to tego typu ładnie na żywca prezentują się na samochodzie... jeśli nie masz daleko to ja bym na twoim miejscu podjechał i oglądnął te felgi :)

Opublikowano

Nie dal bym za nie tych 2000 zl :)

Też bym nie dał tyle..Wygląd nie ''uwodzi'' :tongue4:

Opublikowano

Te felgi sa paskudne ...a za taka kaske to mozna szukać czegoś lepszego :cool1:

Opublikowano

Te felgi sa paskudne ...a za taka kaske to mozna szukać czegoś lepszego :cool1:

wolał bym takie:

http://moto.allegro.pl/item391755264_audi_s4_komplet_kol_17_.html

No i cena rozsądna :)

Cos dziwna ta aukcja.. :shocked:

Sam wzor bardzo ladny :th:

Opublikowano

Te felgi sa paskudne ...a za taka kaske to mozna szukać czegoś lepszego :cool1:

wolał bym takie:

http://moto.allegro.pl/item391755264_audi_s4_komplet_kol_17_.html

No i cena rozsądna :)

Właśnie dzwoniłem :decayed:

Fele zdjęte z S4 99 r. koles zasadził sobie wieksze :tongue4: Auto przyjechało na tych felach ..koles mowił ze trzaba je wyważyć i tyle . Ranty troszke pościerane i oponki zima :tongue4:[br]Dopisany: Czerwiec 30, 2008, 12:36:53 _________________________________________________

jakby kupował to rozważyłbym: http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=71037&gr_id=18732&order=p | co wy na to?

Same repliki i co prawa opony nowe ale nie wiadomo jaiej firmy . Koles defakto i tak podniósł ceny na tych kompletach o ok. 200 zł :naughty:

Te komplety z oponami KUMHO troszke drozsze .

Opublikowano

raggaman ale ta cena.. 1000 zl za 4 fele z oponami (nawet zimowymi) :slina:

Opublikowano

raggaman ale ta cena.. 1000 zl za 4 fele z oponami (nawet zimowymi) :slina:

Jak bym nie miał felg to bez zastanowienia bym je bral...Felgi bez porownania do tamtych no i jeszcze "jakieś tam" papucie zimowe są :th:

Opublikowano

raggaman ale ta cena.. 1000 zl za 4 fele z oponami (nawet zimowymi) :slina:

A ponadto to sa w Lubelskim ..a ja sie wybieram do rodziców koło środy :naughty::wink4:

Ale ..nieeee.... :>

Opublikowano

Opony jeszcze całkiem całkiem :>.... Ale fele :thumbdown:.......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.