Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajnie zaczyna się robić

i na start - mocy przybywaj :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy w tym sezonie dam radę z mocą, póki ci postawiłem na lepsze wakacje, a ogarnę od A do Z kwestie wizualna koła zawieszenie itp, wszystko poza położeniem nowego lakieru na całe auto bo to dopiero na sam koniec ;)

Opublikowano

A moja ośka 90 konna pali 6,6 litra na setkę po przestawieniu pompy, miał problemy z odpalaniem, podobno to wina kąta wtrysku, (tak mi mechanik powiedział) w sumie był bardziej mułowaty przed przestawieniem, niestety mechanik nie chciał mi powiedzieć co dokładnie zrobił, ale odpala lepiej, zbiera się też w miarę... Ale to bardzo krótkie trasy i takie spalanie, zobaczę w lato ile mi spali... Sorry że tak chaotycznie opisałem ale żona mnie wygania sprzed kompa :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Supersporcik prawdopodobnie wedle oznaczeń 60/40, montaż środa :)

out.php?t=519329_img-0036.jpg

dorwałem też liftowa skórzna gałke i oslone pod silnik z wygluszeniem i spinkami, oryginal co ważne :)

niebawem opony na 18` cromodora i zobaczymy jak to siądzie

Opublikowano

mialem to samo radio w 80tce. troche kondom :D

Opublikowano
  • Autor

Siadło jakoś tam :D na żywo całkiem fajnie :)

Jest dość nisko przód dobre 60mm poszedł tył ok 40mm

Zamówiłem też nowe gumki 215/35R18 :D

W sobotę hop na auto :wink:

PRZED

IMG_0973.jpg

PO

DSC02016.JPG

Opublikowano

ciekawy jestem efektu na nowych kolach:wink: ost zdjęcie nie bangla

Opublikowano

Foteli to Ci zazdroszcze...

Opublikowano
:hi: srebrne sedany najlepsiejsze
Opublikowano
:hi: srebrne sedany najlepsiejsze

+1:decayed:

Opublikowano

+2:grin:

Opublikowano
  • Autor

koła już odmalowane, świecą sie jak psu jajca, czarna baza i 5 warstw klaru :)

w weekend wrzucę fotki już felg z 215/35/18 na aucie

nie wiem tylko czy nie za mala ta opona i za duża przerwa mi sie nie zrobi miedzy opona a blotnikiem

zejdzie jeszcze 20mm niżej niz na foto dzieki samym oponom 215/35

jak będzie duża japa to wskocza 225/40 a te beda do sprzedania

zdjęcie musi banglac. supersport chyba 60/40 sam nie wiem ile ale nisko

amorki sa nowe sasch Super Touring

out.php?t=521717_dsc02016.jpg

Opublikowano

+ 3 :grin:

Opublikowano

ile masz zderzak od ziemi teraz? 20mm to chyba jeszcze nie będzie tak źle:wink:

Opublikowano
  • Autor

Teraz mam jakieś 50mm do ziemi przodem :P

na nowej gumie zostanie ok 30mm :)

ps. ale ten malowany błotnik tył widać bleee, umaluje cała audike ale nie w tym sezonie

DSC02017.JPG

Opublikowano

+4:decayed:

Opublikowano

szkoda ze tył tak sterczy, jak załozysz letnie felgi to sie podniesie:wink:

Opublikowano

jakas dupake bedzie wozil z tylu i gitara :decayed:

Pany wgl, jak sie ma pozniej sprawa lewarka na glebie ;d.. jeszcze nie zalozylem gwintu ale zastanawiam sie ciagle nad tym ? czy sa problemy ;p

Opublikowano

+5

Opublikowano
  • Autor

ja wiem czy sterczy tył :D jest fajny klin

zatankuje do pełna włoze skrzynie basowa ktorej jeszcze nie włozyłem no i siadzie na oponach 215/35 20mm ;)

wtedy zobaczymy jak to wyjdzie w sobote wrzuce foty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.