Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie


tarq

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to że narazie na oponach siadł:wink: jak bedzie felga to sie podniesie chociażby za sprawą opony

czekam na efekty:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na 215/35/18 wzgledem 195/65/15 opadnie o 23mm

18` ma mniejsza srednie o 23mm niz 15` wiec bedzie nizej az sam sie boje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki lewarek ale powinien wejść,chociaz ja dużą żabką nie wjechałem musiałem na klocki najechać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa takie specjalne żaby go gleby niskopodwoziowe :D

mozna by grupowy zakup zrobić, tylko ciekawe co to warte:decayed:

PODNOSNIK NISKO PROFILOWY TYPU ZABA 2,25 TON BYDGO (3076392776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bo to najtańsza półka:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optymiści:grin: ale wjechac na klocek to nie problem i taniej:wink: nie ma co gdybać zakładaj koła i pokazuj czy dam rade do garażu wjechać bo taki sam setup szykuje:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na 215/35/18 wzgledem 195/65/15 opadnie o 23mm

18` ma mniejsza srednie o 23mm niz 15` wiec bedzie nizej az sam sie boje :P

a doliczyłeś ugięcie opony 195/65?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :)

dlatego cały czas pisałem że sie podniesie:decayed: a dajac mniejszy profil zwiększy sie szpara, tak wiec gwint sie nada:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu foto kalkulatorem ale jest..

215/35/18 na 8J :) nieco mam obawy psychiczne jak jade ze nie mam gumy ;)

Ale tak to jeździ sie dobrze, nawet wygodnie jak na taki naleśnik :)

Fele już na aucie, zdjęcia wkrótce :)

DSC02020.JPG

DSC02021.JPG

DSC02023.JPG

DSC02022.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś te chińskie opony, zapomniałem nazwy, też kiedyś sie nad nimi zastanawiałem a opinie były dobre

głośne sa?

zakładaj na auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, opony to Zeetex HP102, chińskie, nie mam uwag, nie są głośne, normalne jak każde inne na których miałem okazje jeździć czy to NANKANG CHIŃSKI czy DUNLOP Sp9000 czy inne gdzie sztuka jednej kosztuje więcej niż mój cały kpl - wyczynowo nie jeżdżę więc nie czuje żadnej różnicy:) dziś mokro było itp, testowałem, mam quattro to co mogę powiedzieć nie gubię trakcji, hamują tez ok, no po prostu jeździ się normalnie w normalnej cenie, powiem coś więcej jak pojeżdżę więcej...

mam kilka fotek brudasa.

ogólnie zdjęcia nie oddają WOW które jest na żywo, wiadomo tak to jest z czarna felgą i zdjęciami - efekt jest live, w taka pogodę moment i są brudne, jednak ET32 i 215/35/18 zrobiło fajna robotę i pozostaje przy tych gumach już na sezon, niżej tez nie będzie niż obecne 60/40, dystansów żadnych tez nie będzie bo jest na styk z błotnikiem patrząc od góry i 225/40 już wystawałoby, jest optymalnie jeżdżę o nic nie trę wygląda ok i mi wystarczy, tym bardziej że teraz zabiorę się za moc :) Z przodu wchodzą 2 palce z tyłu 3 palce między oponę a błotnik. Jak umyje auto i będzie pogoda zrobię porządna sesję to będzie pełen obraz jak to wygląda. na śruby przyjdą jeszcze plastikowe nakładki no i wskoczy custom dekielek + mała wlepa cromodora wheels na każda felgę

ogółem jeszcze dużo roboty przede mną aby to auto było takim jakie ja chce, ale po to je kupiłem aby zrobić pod siebie tak więc pomału a do celu, póki co mam je dopiero 2 miesiące :)

DSC02038.JPG

DSC02037.JPG

DSC02043.JPG

DSC02039.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ją położysz na glebe to bedzie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie te alu wystaje na zewnatrza, przy glebie bedzie dobry efekt:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie będzie większej gleby muszę Was rozczarować :)

jest 60/40 Supersporta i tak pozostanie bo to auto ma latać a nie być zawalidrogą na gwincie, rozumiem każdy ma inne priorytety ale moim jest szybkie quattro do normalnej miejskiej jazdy i sprawiania funu z wbijania w fotel dużym NM od dołu :)

zdjęcie z profila obrazujące jak stoi:, dokładka przód jest 5cm od ziemi... a osłoną silnika trę o lezących policjantów... niestety

DSC02034.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak bedzie gwint:grin: kwestia czasu:grin: zrobisz dobre foty to zobaczysz:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie z profila obrazujące jak stoi:, dokładka przód jest 5cm od ziemi... a osłoną silnika trę o lezących policjantów... niestety

O i za te cm jestem Ci wdzięczny:good:

Można by jeszcze z centa dwa urwać,ale teraz już dobrze wygląda:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda...tak jak pisze kowi...prędzej czy później i tak założysz gwint:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...