Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie H&R trochę za nisko...


johny_bravo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje ale juz po wszystkim ;)

Nowe sprezyny,amorki zalozone ;) przy okazji rozrzad i wahacze kompletne z przodu bo mialy lekko obluzowane gumy...

Tragedii nie ma, jest wyzej, gorzej wyglada ale rozsadek zwyciezyl ;)

Co do h&r za 2.5k bede wystawial chyba, ze tutaj ktos bedzie chetny. Zdjecia wrzuce jak porobie.

---------- Post dopisany 14-03-2013 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2013 at 19:38 ----------

Witam,

zdjęcia porobione :)

Zestaw składa się z amorków K13-1036-01 i D13-1037-01 + sprężyny 31042 – 1 HA i 31042 – 1 VA

Opis ze strony producenta „Wysokość położenia przedniej osi 50 mm, Wysokość położenia tylnej osi 40 mm, Obciążenie osi przedniej do 1050 kg, Techn. nr informacyjny 12, Techn. nr informacyjny 22, Techn. nr informacyjny 32, Techn. nr informacyjny 65, Przestrzegaj danych technicznych , z certyfikatem TUV „

Zawieszenie ma rok z małym haczykiem, zrobione około 13tys km oczywiście po niemieckich drogach. Ja na nim zrobiłem około 500 km.

Zdjęcia dodaje bezpośrednio i na zew. serwisie - Zawieszenie

Poki co wrzucam tylko tutaj, na forum. Jesli będzie ktoś zainteresowany proszę o kontakt z propozycją cenową :]

[table=width: 500]

IMG_0785.jpg

IMG_0787.jpg

IMG_0788.jpg

IMG_0789.jpg

IMG_0790.jpg

IMG_0791.jpg

IMG_0792.jpg

IMG_0794.jpg

IMG_0795.jpg

IMG_0796.jpg

IMG_0797.jpg

IMG_0798.jpg

IMG_0805.jpg

[/table]

Tak stoi teraz.

bok.jpg

więcej zdjęć jak auto wygląda na tym zawieszeniu dla zainteresowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny jak dla mnie jest kot :kox: jak bym nie kupił gwintu KW od magica to pewnie wziąłbym od Ciebie same amorki bo stare miałem springi H&R takie jak Ty ale amorki 1BE i stał 3cm wyżej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niby to nie jest nisko ? Dla mnie 1 be to juz troche nisko na zime :D Mam i wolalbym chyba zwykle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...