Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

po dwóch polówkach 86C G40 i Seacie Leonie Cupra przyszedł czas na 4 kółka na grilu ;)

MODEL: Audi A4 B7 Quattro

oryginalna wersja sprowadzona z USA

SILNIK: 3.2 FSi Quattro

MOC: 255 PS

MODY POD MASKA: sportowa wkładka K&N

ZAWIESZENIE: gwint TA Technix

UKŁAD HAMULCOWY: seria

KOŁA: 9Jx20" ET29 5X112 oryginał z S5

opony hankook s1 evo 235/30/20

NADWOZIE: seria USA, plus dokładka przedniego zderzaka od leona cupry R

WNETRZE: dekory wymienione na carbonowe (carsdream.com),

pomniejszona kierownica individual z wstawkami carbonowymi (cardsdream.com)

AUDIO: seria

Zmiany przeprowadzone:

przeróbka zawieszenia w celu uzyskania negatywów aby upchac 9J,

przeróbka układu wydechowego,

reszta jak w opisie, plus foto

Plany:

przedni grill z wersji USA,

poprawić Car Audio,

żółte halogeny,

gałka biegów w wesji individual,

...coś jeszcze napewno wymyśle :)

-----------------------------------------

zdjęcia zaraz po zakupie:

audi12q.th.jpg audi11u.th.jpg audi2bb.th.jpg audi1u.th.jpg

razem z leonem przygotowanym do sprzedaży (moje poprzednie auto):

dscf0761v.th.jpg dscf0753ap.th.jpg dscf0750n.th.jpg

wnętrze:

imgp7642o.th.jpg imgp7640.th.jpg imgp7635.th.jpg

paczuszka z gwintem ;)

zdjcie013q.th.jpg imgp8032m.th.jpg

i po zamontowaniu:

imgp8055.th.jpg imgp8052.th.jpg imgp8050.th.jpg imgp8048.th.jpg imgp8046.th.jpg

imgp8068x.th.jpg imgp8066.th.jpg imgp8064a.th.jpg imgp8058.th.jpg imgp8056.th.jpg

imgp8077j.th.jpg imgp8075.th.jpg

wkładka K&N:

zdjcie017v.th.jpg zdjcie019vf.th.jpg zdjcie020o.th.jpg

pościągane pseudodrewno:

zdjcie014o.th.jpg

doszła dokładka od seata leona cupry R:

imgp8183c.th.jpg imgp8187.th.jpg imgp8182.th.jpg

pierwsze mody we wnętrzu:

kierownica w wersji individual (pomniejszona + carbon)

oczywiście wykonana w carsdream.com , plus kilka strzałów na parkingu:

imgp8492.th.jpg imgp8491.th.jpg imgp8488j.th.jpg

imgp8485.th.jpg imgp8484g.th.jpg imgp8482b.th.jpg

imgp8471.th.jpg imgp8466.th.jpg imgp8464.th.jpg

w końcu przyszedł czas na koło,

podziękowania dla Pszendzy za załatwienie :ok:

9Jx20" ET29 5X112 oryginał z S5

opony hankook s1 evo 235/30/20

imgp2807n.th.jpg imgp2810yp.th.jpg imgp2812p.th.jpg imgp2817o.th.jpg imgp2818e.th.jpg

c.d.n. ...

kolejne fanty od carsdream.com

dscf0904j.th.jpg dscf0906w.th.jpg dscf0907u.th.jpg dscf0908o.th.jpg

dscf0909r.th.jpg dscf0910t.th.jpg dscf0911s.th.jpg

kk4fq.th.jpg kk3n.th.jpg kk2w.th.jpg kk1x.th.jpg

plus sesja na nowym kole:

0015ty.th.jpg 0014k.th.jpg 0013oi.th.jpg 0012mw.th.jpg 0011sz.th.jpg

00110u.th.jpg 0019ef.th.jpg 0018ps.th.jpg 0017dv.th.jpg 0016xx.th.jpg

00111ng.th.jpg 00112s.th.jpg 00113f.th.jpg 00114t.th.jpg

negatyw3.th.jpg negatyw2.th.jpg negatyw1.th.jpg

przy okazji odświeżone zaciski:

dscf1005e.th.jpg dscf0995uf.th.jpg dscf0994qc.th.jpg dscf1004h.th.jpg

Opublikowano

fajne ta b7, plus za usa bo to lubie, jedynie kierownica mega paskudna

Opublikowano
  • Autor

mały aktual:

koreczek z R8 ;)

korek2.th.jpg korek1.th.jpg

i nówka gałka biegów od Audi A4 B8, wykonana w carsdream.com

porównanie tej z B7 i B8:

gakab7ib83.th.jpg gakab7ib81.th.jpg gakab7ib84.th.jpg

i efekt końcowy: yupii

galkad.th.jpg

lepsze foty od Carsdream.com

ggg2.th.jpg ggg1l.th.jpg

i koreczek:

zdjcie000gp.th.jpg zdjcie001yo.th.jpg

z cyklu my sie zimy nie boimy ;)

ostatnie foty na letnich szpulach:

audia4b7rekin1.th.jpg audia4b7rekin2.th.jpg audia4b7rekin3.th.jpg audia4b7rekin4.th.jpg

audia4b7rekin5.th.jpg audia4b7rekin6.th.jpg audia4b7rekin7.th.jpg audia4b7rekin8.th.jpg

Opublikowano

kiermana do zmiany, Boze :grin:

Opublikowano
  • Autor

mi tam się podoba ;)

Opublikowano
:kox: a czy da radę skręcać tym autem przy tak spasowanych kołach :kox: autko jest :slina:
Opublikowano

miodzio :D dobrze wyglada na 20"

Opublikowano

Witam kolegę z 3.2. Ładnie się prezentuje. Kiera rzecz gustu. Coś miała z przodem i tyłem? Atrapa Europa ale znaczek 3.2 z quattro też przyklejony nie jak w oryginale (oryginał ma quattro pod 3.2 a nie obok). Mój też z USA (rzadkość bo manual) ale od nowości w rodzinie (miał 6 mil jak zjechał z kontenera). Jak ci się jeździ na 20" po naszych kochanych drogach?

PS. Muszę swoje kiedyś wstawić do galerii (pewnie na wiosnę) ale nie modzę bo nie mam takiej potrzeby :grin: jedyny mod to wstawiłem ledy oryginalne do oświetlenia rejestracji bo żarówki co parę miesięcy padały.

Opublikowano
  • Autor

przedni grill zmieniony przez poprzedniego właściciela aby dało rade zamontować nasze polskie tablice,

a czy z tyłem się coś działo, to nie mam pojęcia :/

Opublikowano

Poszło PW

Opublikowano

AUDI A4 B7 3.2 FSi Quattro 100% usa, carbon okazja (3038734858) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z dwa mies temu widzialem ten samochod w takiej konfiguracji z tą dziwna kiera na jakims polskim forum

Opublikowano

B7 malina :slina: jak z komfortem na gwincie technixa o ile w ogóle może być o nim mowa :wink: ? Bo zastanawiam sie jeszcze nad jego kupnem zanim wrzuce zawias 1BE :eusathink: tylne koło pięknie wpasowało się w nadkole, montowałeś dystans ?

Opublikowano

zamysł fajny ale co cie podkusiło żeby wrzucić zawias TA? to dobre było w Polo... :(

kiera średnia.

Opublikowano

Ładna :wink: Co do środka to kwestia gustu ale ważne, że Tobie się podoba. :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

czesc Bartek ! dzis widzialem cie na a4 jak leciałes do domu :) autko ładnie sie prezentuje , fela + gleba robi swoje :naughty:

mam do ciebie takie pytanie- czy tez u ciebie w TA tył na gwincie podniesionym na max do gory siedzi nisko ???

(jak dlugo masz TA, jak sie jezdzi??) ja 3 dni temu tez wrzucilem TA ;) pozdroo!

Opublikowano

kiera , pozatym fajny wozek , ile ojeju na dolewki ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kristof2009, na TA latam jeden sezon, póki co smiga się ok, w razie czego jest na gwarancji gdyby coś sie wysypało.

czaki22, oleju nic nie dolewam, silnik jest w bardzo dobrej kondycji.

mały up:

... czarno to widzę ;)

(sorry za jakość zdjęć)

a00yc.th.jpg a01gk.th.jpg a02l.th.jpg a03ti.th.jpg

polerka lakieru:

foty bez szału, na szybkiego zrobione pod garażem,

0011lu.th.jpg 0012qp.th.jpg 0013a.th.jpg 0014lg.th.jpg

0015ze.th.jpg 0016ki.th.jpg 0017v.th.jpg 0018ym.th.jpg

edit

mały aktual lusterek:

wykonanie: carsdream.com

audia4b7rekincarbon1.th.jpg audia4b7rekincarbon2.th.jpg audia4b7rekincarbon3.th.jpg

audia4b7rekincarbon4.th.jpg audia4b7rekincarbon5.th.jpg audia4b7rekincarbon6.th.jpg

audia4b7rekincarbon7.th.jpg audia4b7rekincarbon9.th.jpg audia4b7rekincarbon8.th.jpg

Opublikowano

Ta kierownica wygląda dramatycznie :kwasny:

Opublikowano

kierownica raczej z carsnightmare.com .... nie lepiej było wrzucić ściętą z okrągłą poduszką ??

czarny grill i carbon w środku super, pomalowałbym jeszcze środki lamp przednich na czarno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.