Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dochodzi do 2 tysięcy po czym zdycha


kmieciuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam następujący problem: Przedewszystkim samochód szarpie nie ma w ogóle mocy. Jak naciskam pedał gazu na jałowych obrotach to jest ok ale jak wrzucam bieg to jest masakra. Najpierw było falowanie ale po wymianie sondy niby ustało. Samochód dławi się kosmicznie a jak się rozgrzeje i się zgasi to potem nie chce odpalić. Jeździłem z nim już po 3 różnych mechanikach i podstawili mi pół samochodu i dalej nikt nic nie wie. Wszyscy niby stawiają na pompe paliwa ale jak ją wyjęli i sprawdzali pod kątem ciśnienia to jest ok. Na gazie idzie normalnie na całym zakresie.

Są wymienione świece, były podstawiane cewki, przepustnica, zaworek ograniczenia ciśnienia doładowania, filtry wszystkie wymienione, czujnik położenia wału , sonda lambda, sruty tuty dzikie węże. A ja dałem się ponaciągać i dalej auto jest niesprawne. Tak się nie da jeździć!! Czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego mechanika do Audi w 3mieście?

Auto to A4 B5 avant Quattro silnik AEB zagazowany.

Proszę o jakieś rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz VAG, i powiedz mechanikom żeby ci zmierzyli ciśnienie paliwa ale za listwą bo na listwie jest jeszcze regulator ciśnienia myślę że jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na benie i gazie to samo? jakies bledy na vagu przeplywke podmieniales albo jakie ma parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostał jeszcze czujnik położenia wałka rozrządu. Ale nie ma żadnych błędów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...