Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 TDI 1.9 TDI ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem tu nowy i chciał bym pokazać wam troszkę historii związanej z grupa VAG ;) Moje przygody zaczęły się z Passatem jakiś czas temu wtedy wreszcie takiego nabyłem . Moim pierwszym paskiem był model B5 1.9 TDI 110 Km 99 rok sedan cudowne autko wspaniały silnik i ta linia z błękitnym niebieskim kolorkiem, miodzio , po pierwszych kilku set kilometrach wiedziałem że z marką VW zostanę na dłużej . Pochwale się nim ale mam tylko parę zdjęć . Trochę mnie kosztował, pierwsze co zrobiłem to kupiłem do niego Alusy od Audi A6 i Srebrny Grill, autko nabrało nowego wyglądu.Tarcze, amortyzatory wymieniłem bo już były na nie pora . Co musiałem zrobić, hmm alternator bo się rozleciał i bateria bo padła no i to na tyle, nie chciałem więcej do niego dokładać bo chciałem go sprzedać puki był jeszcze w cenie . Sprzedałem go dokładnie 05/01/2009. Bez auta byłem tylko niecałe 12 godzin. Na następny dzień kupiłem B6 na licytacji. Owszem były obawy że z autem może być coś nie tak ale na szczęście wszystko było w jak najlepszym porządku. Pamiętam jak go odebrałem już ciemno akurat było to jak zapaliłem światła jak zobaczyłem to oświetlenie w środku to kosmos jak w samolocie , a to że nie wiedziałem jak się go zapala i jak się go zwalnia z hamulca ręcznego (P) to już się nie będę chwalić . Autko nabyłem w Styczniu dokładnie 06/01/2009. Z autka jestem bardzo zadowolony ponieważ przyśpiesza na każdym biegu i przy każdych obrotach nawet jak jest doładowany, przy tym niskie spalanie, komfort no i ten wygląd .

W dniu 03/01/2011 w drodze do Anglii pasior stanął na drodze.... zgasł i już więcej nie zapalił co się okazało wtrysk paliwa przestał działać, cewka się przepaliła i komputer zablokował pozostałe trzy...

Passat B5 1.9 TDI.

-Rok Produkcji: 30/09/1999.

-Model: Passat B5.

-Nadwozie: Sedan.

-Pojemność: 1.9 TDI.

-Moc: 110 KM przy 4150 obr/min.

-Maksymalny Moment Obrotowy 235 Nm

-Lakier: Ocean Blue Metalic.

-Tapicerka: Czarna.

Wyposażenie:

-4 Airbag.

-Lusterka Elektryczne, Grzane.

-Climatronic.

-Klimatyzowany Schowek.

-ABS.

-2 Elektryczne Szyby (Tylko Przód).

-2 Podłokietnik Tył i Przód ( Dokładany )

15092007005.jpg

pasior.png

Passat B6 2.0 TDI.

-Rok Produkcji: 30/01/2007

-Model: Passat B6 (Comfortline)

-Nadwozie: Variant

-Pojemność. 2.0 TDI.

-Moc :140 KM przy 4000 obr/min.

-Maksymalny Moment Obrotowy 320 Nm / 2500 obr.

-Kolor Metalic Ciemny Niebieski.

-Tapicerka Verona Kawa z Mlekiem.

Wyposażenie:

-12 Airbag.

-Lusterka Elektryczne, Grzane.

-Siedzenia Elektryczne.

-Klimatyzacja Manualna.

-Nawigacja MFD2 DVD .

-10 Głośników.

-Przeciw Mgielne Przód.

-Komputer MFA.

-Fabryczny Alarm

-Domykanie i Otwieranie Szyb z Pilota.

-Regulacja Kierownicy w Dwóch Płaszczyznach.

-Wspomaganie Kierownicy.

-Regulacja Lędźwiowa Elektryczna.

-Dwa Podłokietniki.

-Klimatyzowany Schowek.

-Czujnik Zapięcia Pasów Bezpieczeństwa.

-Białe Kierunkowskazy.

-Alufelgi 16.

-Relingi.

-System Zabezpieczający Otwarcie Drzwi, Oraz Okna.

-Tylne Siedzenia z Systemem (IsoFix)

-6 Biegów.

-ABS.

-ESP.

-Pakiet Chrom ( Oprócz Grilla).

-4 Elektryczne Szyby.

-Tempomat.

DSC00090.jpg

DSC00436.jpg

DSC00438.jpg

01062011016.jpg

20092011020.jpg

2012-02-28-045.jpg

2012-02-28-042.jpg

DSC00002.jpg

Stary B6 zaczął pokazywać znowu rogi więc się go pozbyłem i zakupiłem oto takiego jak na zdjęciach widnieje

Pasek pochodzi z 2004 początek wersja elegancka brak navi tylko... przebieg coś ponad 102 tyś km serwisowany w ASO, ładnie utrzymany .

2012-06-13-242.jpg

2012-06-13-243.jpg

2012-06-13-244.jpg

2012-06-13-245.jpg

2012-06-13-246.jpg

2012-06-13-248.jpg

2012-06-13-249.jpg

2012-06-13-250.jpg

2012-06-13-255.jpg

2012-06-13-256.jpg

2012-06-13-254.jpg

2012-07-11-279.jpg

2012-07-12-282.jpg

IMG_0337.jpg

223117_494331713928507_444203390_n.jpg

E8317F41-9CF2-4F63-B8F7-62B3C0EA58D1-13114-00000954E1FB600B.jpg

B88A042B-DDB1-47FF-A216-BA604198A35F-13114-00000954E79BD7C4.jpg

no i wreszcie pora na audika ;)

55E1CD2C-1BED-4D5F-B611-9268F512C680-3801-0000046B397BA880_zpseba1de47.jpg

9180E411-0B86-44DB-8295-7A76A8F1A09C-3801-0000046B3DB1AFDA_zpsc484fd03.jpg

BFD9EFE6-6B8A-4880-9DDC-406BC80294EA-3801-0000046B4255132C_zpsc3d1d907.jpg

4166A03C-51DE-4FFF-ACF1-0AB3E5D0CEE8-3801-0000046B469A171D_zpsecd490f9.jpg

2287E97A-E717-4258-9C86-61A48380B6AC-3801-0000046B4A7AD4FB_zps48eb2be3.jpg

116B026F-E460-46CF-B41E-E4C950AEE8BE-3801-0000046B56064B4A_zps81ec6b64.jpg

E09DF49E-6010-42CF-AC20-34F7C5AF01BF-3801-0000046B52476B58_zpsc52c0621.jpg

636D0684-86C8-4CAB-BC1F-246632E2B848-3801-0000046B59936264_zps607b1a3f.jpg

plany to tak

-przyciemnić szybki

-xenon hid 5000k

-led pozycyjne, rejestracja ( zrobione )

-3300k przednie przeciwmgielne ( zrobione )

-eurolook żółta folia na przednie przeciwmgielne

-obniżyć o -40mm

-felga 17 z rancikiem albo wklęśnięta ( jeszcze się zastanawiam :P )

-końcówka wydechu chrom

-światła do jazdy dziennej DRL ( tylko nie wiem jakie pasują idealnie... jakieś pomysły to proszę pisać ;) )

a to pierwszy mod przednie przeciwmgielne 3300k

1E90ABC0-5FFA-4ADF-BC80-CC55AB2ACDCA-4132-00000499049D3466_zps00aee87c.jpg

Opublikowano

Ładna :oczko:

Opublikowano

Wszyscy raczej ze starszych na mlodsze, a Ty na odwrot :wink: Jak przesiadka z paska FLa do b5?

Opublikowano

Fajna sztuka, wydaje sie zadbana co zadkosc na angielskich drogach, widze ze jestes z bristolu, ja jestem nie daleko Ciebie w W-S-M:Dpozdro

Opublikowano

ładna .. wieksza fela i gwint bedzie git :thumbup1:

Opublikowano

zamieniłem z passata b5 na a4 b5 i klaustrofobii dostałem.

Zeby nie zjeżdżony pasek i ojciec schodząc z tego świata nie zostawił mi a4 to bym nie zmienił.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Ładna :oczko:

dziękuję ;)

---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 01:01 ----------

Wszyscy raczej ze starszych na mlodsze, a Ty na odwrot :wink: Jak przesiadka z paska FLa do b5?

dokładnie tak kolego na odwrót a dlatego że zawszę mi się podobały te audi jak i paski b5 i powiedziałem sobie że będę takiego musiał sobie kiedyś kupić i zrobić go po swojemu jak mi się podoba ;) jestem zadowolony i nie żałuję zakupu a przesiadka z paska mhm powiem Ci że jechałem dziś paskiem i jest lepsze wrażenie myślę że to zasługa większych felg i szerszych opon i nie wybitych amortyzatorów w tyle bo audik się huśta jak nie wiem... ale już zaczynam działać ;)

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:04 ----------

Fajna sztuka, wydaje sie zadbana co zadkosc na angielskich drogach, widze ze jestes z bristolu, ja jestem nie daleko Ciebie w W-S-M:Dpozdro

tak pół na pół mechanicznie jest wszystko ok w środku ktoś nie dbał za bardzo ale wszystko idzie wyczyścić i będzie miód malina ;) aj jeżdżę do westonu do VW przyjemne miasto ;)

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

ładna .. wieksza fela i gwint bedzie git :thumbup1:

o tak większa fela to będzie obowiązek ;) myślę nad felgą z S serii albo coś z felgi typu " wklęśniętej " do środka :P nie wiem jak to się nazywa, jak się nazywa ten rodzaj felgi ale są eleganckie z tylu trochę szersze niż z przodu ;) ewentualnie zrobię przekładkę z paska ;) a co do gwintu to nie będę nic robił przy zawieszeniu chodzi mi o amory może w przyszłości, na dzień dzisiejszy to tylko obniżyć ją na sprężynach i będzie też ok ;)

---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ----------

zamieniłem z passata b5 na a4 b5 i klaustrofobii dostałem.

Zeby nie zjeżdżony pasek i ojciec schodząc z tego świata nie zostawił mi a4 to bym nie zmienił.

co prawda to prawda jest różnica w przeszczeni ale jak dla mnie jest wystarczająca dzieci jeszcze nie mam więc tą sobie zrobić i się nią bujać ;)

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 01:11 ----------

witam, znalazłem kabel który szedł do z bagażnika pod kierownice co się okazało nie był on w ogóle podłączony pod kierownicą a w tyle jest podpięty do jakiś kabelków i nie mam pojęcia co to jest

21A11271-B0A6-493D-842C-93D8B36EA426-8410-00000A444FFD9ADB_zps9b4cd758.jpg

ACD07E56-87E7-4254-8573-45549A8CB334-8410-00000A4455B051C6_zpsb9189a9d.jpg

C9BBA127-D8D4-4141-BF9C-5D3B13263381-8410-00000A44597A6802_zps5d69c0f5.jpg

EE165E1E-AFD9-4C60-A7C5-6D35844E196B-8410-00000A44602C7093_zps3c4ca6a3.jpg

58C0CBD1-76A0-48FA-BBD1-A1D902D31F96-8410-00000A446BDAFF75_zpsb1936a69.jpg

przeciwmgielne 3000k ;)

1823354F-9934-41D2-B228-0CB1CB0E6F65-8410-00000A44AE78EBC4_zps3fb1f4ad.jpg

doszła też folia na przeciwmgielne ;)

1FE4A986-B7C2-496D-BBDB-055BF105E72F-8410-00000A46DB1D9DE9_zps7639f359.jpg

zaślepki na śruby od felg były styrane ściągnąłem aluminiowe ringi i wymalowałem na srebrno a znaczek audi na czerwono i wygląda to tak ;)

4EBC8257-E898-48F6-8314-472215C49D70-8410-00000A475CF631B6_zps7ffaf7fe.jpg

0E1D2C70-04DD-4A87-9C80-CBA44CA19114-8410-00000A47626DE5B9_zps615ac94e.jpg

---------- Post dopisany 06-03-2013 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 14:28 ----------

doszły xenony hid 5000k

F6CD19CF-253A-44A4-AC20-E26F4B973606-11698-00000DD59A9B5A09_zpsd3406b85.jpg

xenon z przeciwmgielnymi 3000k

13138E62-5448-41D9-99B0-C8C64AB3CBFF-11698-00000DD5B95EE83A_zpse8559afd.jpg

a tutaj jak gaszę nie zawsze mam sygnał dźwiękowy i na ekranie kontrolka od hamulca co to może być ?

C4AA42EB-4CFE-463B-B983-D97E0FBD5387-11698-00000DD506FA5E24_zps5b29c64c.mp4 Video by marcin9962 | Photobucket

---------- Post dopisany 29-03-2013 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 21:41 ----------

Witam ;)

wymienione zostały tylne amortyzatory i auto prowadzi się już jak powinno ;) ale nie pokoi mi jedna rzecz podczas lekkiego hamowania słychać dziwny dźwięk z przedniej prawej strony i wibrację pod pedałem hamulca jak by ABS, co to może być ? nikt nic tam nie robił i na początku było wszystko OK tak się dzieje od dwóch tygodni ale podczas mocniejszego hamowania uspokaja się i wraca do normy :|... jakieś przypuszczenia co to może być ? ;)

Są lekkie przeróbki takie jak czarne obręcze audi na przedniej atrapie ;), podświetlanie klamek na czerwono

C95726F3-109B-4575-BA96-E21657C6959A-1811-0000034EFD75CEA9_zps2342e428.jpg

1817EBEE-5DAA-4981-B712-C7C99BF0E1FA-1811-0000034F07DD7050_zpsd32f616a.jpg

brakowało mi podświetlenia przestrzeni nóg jak otwierałem auto do dziś ;)

31573FF5-6C8B-4A96-ACED-4902D363EA77-3823-0000084AE7E59C54_zps5b042795.jpg

45C9EDD4-2A3F-46EA-BD00-EEC81F32C434-3823-0000084AEFE40017_zps132f24e9.jpg

C3C4DC7B-72B2-4F0A-8F69-2E3EFA296762-3823-0000084AF7B51EF6_zps190f3c9e.jpg

41FBC1C2-8B95-4894-95D8-51B9C5E538B9-3823-0000084AFEC026DB_zps94c6af39.jpg

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

jeszcze jedna sprawa, teleskopy w bagażniku były " wysłużone " kupiłem " nowe " od gościa na ebay założyłem je i klapa chodzi jeszcze luźniej... jak to jest u was ? też tak chodzi luźno czy chodzi w miarę możliwości ?

Opublikowano

luzniej tzn? tez mam rozkmine z klapa bo ja otwieram to musze jej pomagac zeby do gory sie otworzyla a nie pamietam czy wczesniej sama sie podnosila czy z pomoca:grin:

Opublikowano
  • Autor

no to mamy to samo widzę... żeby się podniosła do góry trzeba jej pomóc prawie do samej góry...

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

będzie jeszcze jedna zmiana tylne lampy na takie Tuning FK Automotive | LED Taillights fit for Audi A4 Limo (Typ B5) Yr 95-00, clear/red | purchase online

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

idzie ostro ale w którym kierunku ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

coś nowego ;)

77764483-49A5-4CC1-BE41-00BB67E84F65-14837-000017757CF54980_zps619c6e65.jpg

9518570F-2AA4-4953-B770-2D557B6DEADB-14837-00001775824B85C5_zpsc8343263.jpg

F771961E-3BA1-47A4-AA4D-5AE2A9ED2811-14837-0000177587BAD0D8_zpsba87f606.jpg

B2C1D06A-C68B-4C96-B691-AD7146071C02-14837-000017758D33F3DE_zps24aff656.jpg

Opublikowano

Nie mogłem się powstrzymać - lampy tył FESTYN!:facepalm:

Opublikowano
Nie mogłem się powstrzymać - lampy tył FESTYN!:facepalm:

+1

Opublikowano
  • Autor

o gustach się nie dyskutuję więc... ;)

Opublikowano
  • Autor

mi się one właśnie podobają ;)

34A008B5-DDC4-4BA7-876E-F1876312046A-14941-0000177D491B6C6F_zpse7488fa6.jpg

A08247B4-5371-42C2-B422-1DB4F4AC148B-14941-0000177D4D4EBE35_zpsff4d6674.jpg

34ECE018-C2CF-4F1B-BA2D-1B8F7B6B61E9-14941-0000177D511D8A92_zpsae4cfaa1.jpg

FDD2493B-8AEC-4921-B103-95C0B3BF1262-14941-0000177D5832576E_zps63ccfded.jpg

Opublikowano

masz dziwny gust :whistling: twoj wybor twoje auto :hi:..

Opublikowano

Jak zrobiłeś podświetlane klamki na czerwono? Dużo roboty? Autko ładne...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Jak zrobiłeś podświetlane klamki na czerwono? Dużo roboty? Autko ładne...

ja się wpiąłem w szyby, po przekręceniu stacyjki zapalają się automatycznie roboty na 30-40 min z ściągnięciem, zamocowaniu diody i zamocowaniem boczku

---------- Post dopisany 30-07-2013 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 21:45 ----------

witam po małej nie obecności... ;) w sumię nie wiele się zmieniło ale zawsze coś kupiłem siedzenia skurzane co się okazało na moją nie korzyść z modelu przed liftem które są bez bocznej poduszki... i pytanie odrazu czy da się to jakoś ominą żeby się nie palił błąd od poduchy na desce ? kupiłem od tego samego sprzedającego lampy które też były z modelu przed liftu... po przerobieniu i podłączeniu stwierdziłem że nie że będą oryginalne...

null_zpsfa59a477.jpg

null_zps5c0afa31.jpg

null_zpsb9b0d806.jpg

null_zpsc80b2afb.jpg

null_zpse68509d7.jpg

null_zps7dff44cc.jpg

null_zps88a14202.jpg

null_zps37838475.jpg

null_zpsaccd42eb.jpg

null_zps041d82c9.jpg

null_zpsa6bbe164.jpg

null_zps2660bfe7.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.