Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prośba o analizę logów samej turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kolego niby ładuje ale zobacz ze przy mniejszych prędkościach obrotowych silnika sterownik chce więcej powietrza ale turbina tyle nie daje o jakieś 300 m barów za mało! to chyba wpływa ujemnie na dynamikę????[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 10:06 _________________________________________________to jest skan imm tez troche jak by kulało a to juz jest podnienione od passata b4 1.9 tdi 1z

eceb4b92f71eb538m.jpg

Opublikowano

wydaje mi się że rzeźbisz , autko napewno sie poprawiło w dynamice a ze troszke wyzej ci laduje to nie jest bol ,ile ci pali i ile na max ci idzie bo jak miasto 7 trasa 5 i 190 max to zostawilbym w spokoju i tak jezdzil chyba ze ten imm na nowy wymien pierrburg a i moze sprzawdz n75 tez pierburg nowy koszt 130 w intercarsie w koncu auto ma pare latek a turbo jak nie puszcza oleju to napewno dobre jestwidac po zachowaniu od 2100 orotow silnika do 4200, zreszta takie logowanie na 3 biegu nie jest az tak miaro dajne bardzo dokladnie to zrobic to na roznych biegach i na hamowni to bedzisz na 100 procent pewny ze wszystkie parametry sa takie jak na logach,

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi się że rzeźbisz , autko napewno sie poprawiło w dynamice a ze troszke wyzej ci laduje to nie jest bol ,ile ci pali i ile na max ci idzie bo jak miasto 7 trasa 5 i 190 max to zostawilbym w spokoju i tak jezdzil chyba ze ten imm na nowy wymien pierrburg a i moze sprzawdz n75 tez pierburg nowy koszt 130 w intercarsie w koncu auto ma pare latek a turbo jak nie puszcza oleju to napewno dobre jestwidac po zachowaniu od 2100 orotow silnika do 4200, zreszta takie logowanie na 3 biegu nie jest az tak miaro dajne bardzo dokladnie to zrobic to na roznych biegach i na hamowni to bedzisz na 100 procent pewny ze wszystkie parametry sa takie jak na logach,

pali mi po małym mieście około 6 litrów v max jaki mogłem wydusić to 170km/h przepływomierze były 2 wsadzane bez rezultatów tz. było tak samo na jednym i na drugim. nie mam kolego w pobliżu żadnej hamowni i kasy na to dlatego kupiłem vag-a i misi mi to wystarczyć to na którym biegu zrobić logi żeby były miarodajne?????patrzyłem u innych i tam sie turbina szybciej wkręca może to jest wina mojego zbyt osłabionego silnika pod względem mocy?????[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 12:32 _________________________________________________a i jeszcze co ma n75 do tego by go wymieniać???? przecież jak odłączyłem ciśnienie od gruszki zaworka upustowego to turbo sie tak samo zachowywało wiec to nie wina n 75 tylko czegoś co może spawalnic turbo tak mi sie wydaje????? tez myślałem ze to albo trochę otwarty zawór upustowy albo n75 ale zawór jest na sztywno albo i jeszcze mocniej zamknięty bo skorciłem ten drążek od gruszki ze aż musiałem go naciągać żeby chciał wiejśc na dziwigienke zaworu a potem zrobiłem logi z wyłączonym sterowaniem czyli zdjętym przewodem z gruszki czyli zawór był cały czas zamknięty nawet jak juz tubro przeładowywało i tez wolno sie turbo rozkręcało ( przy niższych obrotach) czyli jaka to wina??????nie mam pojecia jak chcecie to lagi są wyżej te z odłączonym sterowaniem i normalne

ja juz jestem głupi i nie wiem dlaczego tak sie dzieje?????

Opublikowano

no to max masz za mała 190 powinno na płaskim wyciagac , ja uwazam ze to nie wina turbo , mam taki motor i tez mi laduje podobnie jak tobie , tylko ze ja jezdzilem innymi tdi i nie uwazam ze mój zamula ,a co do logowania to mozna spoko to robic na 3 biegu ,ale zawsze to nie jest to co logi na hamowni.

Opublikowano
  • Autor

moj brat ma passata b4 1z i w porównaniu do niego mój jest tępy w zakresie tych obrotów 1500 2500obr/min wiec obstawiałem turbo zamieniłem od niego imm i tak samo bez żadnych różnic[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 14:24 _________________________________________________a tak wygląda grupa 011 po skreceniu jeszcze o pół obrotu sztangi turbiny

45ca4272e05345bdm.jpg

ustawiłem ja tak ze jesli bym, skrócił ją o odrobine zawór n75 juz nie dał by rady wysterować jej i wpadał by silnik w tryb awaryjny wiec jest w sumie na bezpiecznej granicy doładowania nie podoba mi sie tylko ze wyrównuje ciśnienia dopiero przy 2200 obrotów k**wa jak by sie normalnie zacierała!!!!!! co wy panowie na to???????????????????[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 22:31 _________________________________________________panowie jest teraz drugi taki silnik dla porównania turbiny zobaczcie ze u tego kolegi turbo podnosi sie bardzo szybko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.