Skocz do zawartości
IGNOROWANY

otwieranie tylnej klapy a4b6


seba82

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem nie otwiera mi sie klapa ani z pilota ani z przycisku na klapie

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

prosze o podpowiedz sprawdzalem silniczek otwirania klapy tylnej jest sprawny co moze byc przyczyna ze nie da sie otworzyc klapy z pilota ani z przycisku na klapie i roniez mi nie pokazuje ze mam bagaznik otwarty prosze pomocy moze jest jakis bezpiecznik lub jakis przekaznik od tego pozdr:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że silniczek masz sprawny jeśli nie możesz otworzyć bagażnika?? :/

Może masz przekręcony zamek w klapie na pozycję "zamknięty"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem silowniczek spawny jest jest mocny wedlug mnie to jak by brakowalo produ w instalacji w bagazniku lampka oswietlenia bagaznika nie swieci silniczek nie pracuje i jeszcze nie pokazuje ze mam otwarty bagaznik jak sprawdzic czy wogule prad dochodzi do tej wiazki pozdr porsze o pomoc juz nie wiem gdzie mam szukac przyczyny pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij oslone klapy bagaznika, mikrowylacznik odpowiedzialny za swiecenie podswietlania jest przy ryglu (zwiera mase) sprawdz jego dzilanie. Co do silownika to najlepiej go wypiac i podlaczyc miernik by sprawdzic czy dochodzi napiecie. Mozliwe ze przerwany jest + lub -. Skoro nie dzila ci cala elektryka klapy to mozliwe ze cos z masa nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na początek przewody w przelotce, ewentualnie w powinna być gdzieś za boczkiem kostka łącząca. Musisz usiąść z miernikiem i szukać. Sprawdź również przewód masowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rozwiazalem juz problem z tylnia klapa mialem uksyte 3 kabelki kture ida od klapy do bagaznika byly one uksyte kolo silowniczka z lewi strony jest tam taka glumowa i plastikowa przelotka i byly uksyte w srodku bylo to nie widoczne wiec polutowalem i problem sie rozwiazal pozdr i dziekuje za odpowiedzi pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...