Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupisz oczywiście ale na pewno nie na takim wyposażeniu jak miałeś wcześniej (webasto :wink: itp) ale trzeba i tak troszkę kasy dołożyć rozrząd itp. Ja jak miałbym sprzedać za 6 tyś sam z 95 roku to już wolałbym aby został w domu i żeby teściowa tukła a kasy na mody troche poszło

Opublikowano
  • Autor

Czy kupie na takim wyposazeniu na pewnoe nie bo webasto jest rzecza dokladana w tym samochodzie ale widzialem juz kilka sztuk z naprawde wysmieniatym wyposazeniem i w dobrych pieniadzach nie mowie tu o ponad 10-15k za 18 letnie auto ;p

Kazdu samochod uzywany wymaga wkladu finansowego wiec nie wiem po co kazdy pisze ze trzeba sie liczyc z naprawa czegos itp to jest normalnie samochod ma ponad 10 lat wiec nie ma co wymagac ze bedzie on w idealnym stanie nawet jak kupisz audi za ponad 10k mozesz w nia wpladac pieniadze.

Opublikowano

ok twoja decyzja tak na szybko w alledrogo zeknołem i wpisując cene do 6000 tyś 1.8 + gaz i dosłownie może ze dwa samochody warte uwagiresz to :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie pisalem ze jest takich samochodow na peczki poprostu misu byc okazja i ja wlasnie takiej wypatruje.

Opublikowano

Ale Audi z 97r za 10 lat i tak będzie więcej warte niż ford czy renault z 2005 bo te auta to będą już szroty zardzewniałe a o Audirke jeśli dbasz to jeszcze kupeeeeeeee lat pojeździ:wink: i nie mówcie mi że za 5K kupicie jakąś nubire igłę bo ta igła za 5 lat nie będzie nic warta a Audi dalej będzie w cenie. Audi to po poprostu marka a dla nie których kierowców sposób na życie :decayed:

Opublikowano

fakt ile jest warte audi np 97 powiedzmy 10k a inne 2003-05 10 k i jak to sie ma to wartości

Opublikowano

heh Audi było jest i będzie nie zawodne dlatego są w cenie a kupić coś conajmniej 5 lat młodszego i dać te same pieniądze a i tak za parę lat tego wynalazka ruda zje i się rozpadnie a Audi dalej będzie śmigać:decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
i tak za parę lat tego wynalazka ruda zje i się rozpadnie

No czlowieku nie przesadzaj z twojej wypowiedzi wynika ze nie ma zadnego innego lepszego auta od audi i tylko audi ma blachy ktore rdza nie zje haha

Nie kazdy kupuje samochod aby nim jezdzic z 5 lat albo dluzej, ja wychodze z zalozenia ze samochodem pojezdze 2 lata w maxie

Opublikowano

jeżeli z takie założenia to ok ja kupiłem żeby pojeździć troszkę a ogólnie zostawić sobie, kązdy robi jak chce w sumie A6 C5 też rok i sprzedałem wiec to zależy hehe powodzenia w szukaniu

Opublikowano
  • Autor

Dzieki jak cos znajde i kupie to na pewno sie pochwale na forum ;p

Opublikowano

to po co wogle zakladales watek auta ktorego juz nie masz dla mnie to bzdura bo robi sie tu off top nic przy aucie robic nie bedziesz wiec prosba do admina o zablokowanie tego watku albo calkowite usuniecie

Po co zakladales ten watek jak auta nie ma ? kup se nawet fiata pande w dislu albo porsche jak znajdziesz za 6 kola !!

Opublikowano

koledzy czasami mozna cos wyrwac za rozsadne pieniadze.mnie kosztowala 6400.

2840139468.jpg

2840139468_1.jpg

Opublikowano

96 97 :) rok i zywkle 1,8 a nie 1,8t jak kolega chce

Opublikowano

tak,ale chodzi mi ze mozna wyrwac cos ladnego.jak szukalem swojej to w tym stanie krecily sie grubo ponad 7000.nie dawno koles w mojej okolicy pozbyl sie 98rok 1.8t za 6700 bo mu komornik na karku siedzial :travolta:

Opublikowano

za 6 k..... mozna kupic dwa dobre rowery:wink: wiosna idzie to Dla Ciebie i dla twojej kobiety idealne na wiosenne wypady

Opublikowano
  • Autor

Dobra koniec spamu i zbednych powsow jak kupie to sie pochwale i posmieje z co niektorych osob.

Jak ma ktos cos do powiedzenia na temat samochodu zaprezentowanego przeze mnie w 1 poscie to zapraszam do komentowania

Opublikowano

dobra to ja już zamilkne bo to niema sensu:facepalm: powodzonka w szukaniuuuuuu:grin::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.