Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obniżenie zawieszenia.


trekpio88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Kupiłem w tamtym roku felgi 17" kapcie 225/45 po wymianie stwierdziłem że samochod troche wysoko stoi.Teraz pytanko: czy sprężynki s-line wystarczą aby ładnie siedział? nie chce żeby auto siedzialo totalnie na glebie ale żeby dobrze sie prezentowalo na tych felgach. Może -20mm? co byście polecili ? niestety na temat obniżania jestem zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz za nisko to lepiej chyba eibach pro-kit niż sportline wtedy fura siada ok 30 mm ,ja takie wrzucam teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a sprężynki z s-line?? o ile obniżają?? guerrero masz fotki?? powiedzcie mi czy obniżac przód i tył po równo czy tył mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-30 to minimum zeby 17 wygladale a na komforcie wiele nie stracisz :wink: jakie masz amorki teraz ???? na seryje amory spokojnie wkladaj springi -30 tylko dobrze dobierz kategorie wagowa pod swoj silnik i oczywiscie do budy jak widze u Ciebie do avanta:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wrzuciłem już letnie 18`` i teraz chciałbym obniżyć trochę swojego avanta. Początkowo myślałem o całym zawieszeniu 1BE. Jednak zastanawiam się czy -20mm to nie za mało, żeby auto fajnie wyglądało. Jak to w ogóle jest jeśli mam teraz 1BA to jak kupię 1BE od avanta 1.9TDI to podejdzie też u mnie? Czytałem o kategoriach wagowych ale nie za bardzo czaje o co w tych chodzi (w moim avancie są to OYK-tył oraz OJJ-przód). PS. może ma ktoś sprzedać zawieszenie w dobrym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem na springi EIBACH SPORTLINE i jestem bardzo zadowolony, dokladnie nie pamietam ale przod chyba -40 a tyl -35

to ja poprosze pare foek jak furka wyglada na tych sportlajnach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-30 to minimum zeby 17 wygladale a na komforcie wiele nie stracisz :wink: jakie masz amorki teraz ???? na seryje amory spokojnie wkladaj springi -30 tylko dobrze dobierz kategorie wagowa pod swoj silnik i oczywiscie do budy jak widze u Ciebie do avanta:naughty:

no amorki mam po 72% więc wolałbym same springi. jak dobrac kategorie wagową (prosze o instrukcje:) ) mam avanta 1.9, 116ps. (gdzie na forum znaleźc objasnienia do tabliczki znamionowej? ) zawieszenie, chyba z tego co już wyczytałem to 1BA i OJJ (jeżeli jest to objaśnienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odskoczę od tematu, ale wczoraj byłem na spacerku i patrzę jakieś Audi A3 jedzie ze strasznie obniżonym zawieszeniem. Nie wiedziałem dlaczego tak nagle obok mnie hamuje, a tu się okazało minimalna górka i zostawił ładny ślad na asfalcie więc koledzy obniżanie auta ładnie wygląda, ale trzeba robić z głową. Niektórzy mają 1cm prześwitu i mi wmawiają, że nigdzie nie haczą :D

Sam będę planował trochę obniżyć auto, ale jak zaznaczyłem tylko troszkę, aby moje 18" się lepiej prezentowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają 1cm prześwitu i mi wmawiają, że nigdzie nie haczą :D

niektórzy na gwincie nie maja nawet 1cm i nie narzekają, jakoś jeżdżą ;), problem jest z progami zwalniającymi, ale z górką? pierwsze słysze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych fotkach guerrero jakie masz zawieszenie zamontowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fotki na eibach pro-kit ma ktoś??

Eibach Pro Kit + amorki 1BA. Teraz siedzi Monroe reflex i chyba jest niżej, jak będą letnie będzie nowe foto.

e4ed78ea5d4e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fotki na eibach pro-kit ma ktoś??

Eibach Pro Kit + amorki 1BA. Teraz siedzi Monroe reflex i chyba jest niżej, jak będą letnie będzie nowe foto.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e4ed78ea5d4e.jpg

a te na zdjęciu jakie masz felgi i profil oponki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAT1000 ładnie siedzi :-) a jak komfort bardzo ucierpiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...