-
Spoty Katowice i okolice
Google prawdę mówi , salon został zlikwidowany , teraz będzie tam Toyota
-
P2563 - potrzebna wasza pomoc
Udało się ustalić przyczynę, mam to samo z A3 juź zabrakło pomysłów, dzięki za kaźdą podpowiedź
-
2.0 TDI CAHA-termostat diagnoza
ten typ atak ma , trzeba z tym żyć , generalnie przy temperaturach poniżej zera , wskazywana temperatura to 70 stopni ,90 osiąga tylko przy ostrej lub autostradowej jeździe, nawet jak zadzwonisz do serwisu to powiedzą ci to samo ,ewentualnie zaproponują montaż Webasto
-
Felga+OPONA-ZIMA b7
Cena ,a sama opona świetna , będziesz zadowolony
-
Felga+OPONA-ZIMA b7
Te felgi z A3 odpusc zupelnie, seryjna felga 7x16 et 45 jest to min ,ktore szalu nie robi ,a na tych 6 calowych Et50 to auto bedzie wygladalo jak tramwaj ,(sam mam takie auto więc zaufaj i nie rob glupstw)cena to nie wszystko
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok dzięki Pany ,trzeba będzie zaryzykować jak nie wejdzie to zostaje dystans
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev mam pytanie czy zacisk pod tarcze 320 z A6 C5 lift ,klocek zabezpieczony drutem ,różni gabarytami od zacisku z A4 B7, pytam bo zastanawiam się na swapem na 320 ,tylko mam zimę 16x 7cali et 45 i nie ma pewności czy wejdzie na zacisk , robiłem próbę na tej A6 i był duży zapas
-
Montaż intercoolera prawego/kierownicy powietrza
Jeszcze raz dzięki za pomoc
-
Montaż intercoolera prawego/kierownicy powietrza
Sprawdziłem potrzebuje cooler ,mocowanie ,kierownice powietrza i elementy montażowe reszta jest taka sama i tam jest jeszcze jakieś uszczelnienie w kierownicy powietrza i kratka do zderzaka Dzięki za pomoc
-
Montaż intercoolera prawego/kierownicy powietrza
Odgrzewam kotleta ,zabieram się do poprawy płuc mojego Exeo i mam pytanie Przemek powiedz: rury prawego intercoolera w exeo takie same 143 i 170 ? tak to wygląda ale chciałem się upewnić bo robiłeś to u siebie ,
-
Opony 225 na jaka felgę 8J
Również mam 225 na feldze 8j jest idealnie , a Pan wulkanizator się dokształci bo troszkę brakuje mu wiedzy
-
Kiedy zmieniać olej z 5W40 na 10W40
Nic nie zmieniaj, do pompowtrysków musi być olej 5w40 z norma 505
-
felgi strukturalne w b5
Poszukaj felg od vw są dostępne z golfa 6 , masz rozstaw ,piastę ori ,ewentualnie tylko dystans bo et chyba za duże
-
Seat Exeo ST Sport CAHA
Piękna sztuka , moja niestety jest przedliftowa ale i tak ja sobie chwale, miałem ten sam dylemat szukałem A4 B7 już miałem dość oglądania igiełek i trafił się on, Exeo 4 miesięczne niemowle z przebiegiem 3400 km i to był strzał w 10:banan: . Wrzuciłem Eibacha , oczywiście soft , i cieszę się nim każdego dnia.
-
Sprezyny MTS czy EIBACH
Nie kombinuj bierz EIBACHA będziesz zadowolony