Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SL@YD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. SL@YD odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Google prawdę mówi , salon został zlikwidowany , teraz będzie tam Toyota
  2. SL@YD odpowiedział(a) na Goffer3 temat w 2.0TDI
    Udało się ustalić przyczynę, mam to samo z A3 juź zabrakło pomysłów, dzięki za kaźdą podpowiedź
  3. ten typ atak ma , trzeba z tym żyć , generalnie przy temperaturach poniżej zera , wskazywana temperatura to 70 stopni ,90 osiąga tylko przy ostrej lub autostradowej jeździe, nawet jak zadzwonisz do serwisu to powiedzą ci to samo ,ewentualnie zaproponują montaż Webasto
  4. Cena ,a sama opona świetna , będziesz zadowolony
  5. Te felgi z A3 odpusc zupelnie, seryjna felga 7x16 et 45 jest to min ,ktore szalu nie robi ,a na tych 6 calowych Et50 to auto bedzie wygladalo jak tramwaj ,(sam mam takie auto więc zaufaj i nie rob glupstw)cena to nie wszystko
  6. Ok dzięki Pany ,trzeba będzie zaryzykować jak nie wejdzie to zostaje dystans
  7. Dev mam pytanie czy zacisk pod tarcze 320 z A6 C5 lift ,klocek zabezpieczony drutem ,różni gabarytami od zacisku z A4 B7, pytam bo zastanawiam się na swapem na 320 ,tylko mam zimę 16x 7cali et 45 i nie ma pewności czy wejdzie na zacisk , robiłem próbę na tej A6 i był duży zapas
  8. Jeszcze raz dzięki za pomoc
  9. Sprawdziłem potrzebuje cooler ,mocowanie ,kierownice powietrza i elementy montażowe reszta jest taka sama i tam jest jeszcze jakieś uszczelnienie w kierownicy powietrza i kratka do zderzaka Dzięki za pomoc
  10. Odgrzewam kotleta ,zabieram się do poprawy płuc mojego Exeo i mam pytanie Przemek powiedz: rury prawego intercoolera w exeo takie same 143 i 170 ? tak to wygląda ale chciałem się upewnić bo robiłeś to u siebie ,
  11. Również mam 225 na feldze 8j jest idealnie , a Pan wulkanizator się dokształci bo troszkę brakuje mu wiedzy
  12. Nic nie zmieniaj, do pompowtrysków musi być olej 5w40 z norma 505
  13. Poszukaj felg od vw są dostępne z golfa 6 , masz rozstaw ,piastę ori ,ewentualnie tylko dystans bo et chyba za duże
  14. Piękna sztuka , moja niestety jest przedliftowa ale i tak ja sobie chwale, miałem ten sam dylemat szukałem A4 B7 już miałem dość oglądania igiełek i trafił się on, Exeo 4 miesięczne niemowle z przebiegiem 3400 km i to był strzał w 10:banan: . Wrzuciłem Eibacha , oczywiście soft , i cieszę się nim każdego dnia.
  15. Nie kombinuj bierz EIBACHA będziesz zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.