Skocz do zawartości
IGNOROWANY

felgi strukturalne w b5


pioteros

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos moze jakies foty innych marek samochodow na tych felach z opla?

przymierzam sie do zakupu + sruby plywajace + pierscienie + odmalowanie w jakis kolor jasniejszy

tylko 16 cali bo te mialy 5x110 rozstaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaja sie byc mniej "solidne" i chyba takie sa bo to dojazdowka, a przynajmniej tak jest opisana, i ciezko o komplet musialbym co raz jedna kupowac a tak w oplu sa cale komplety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są chyba dwa rodzaje tych od Merca (S-ka miała inne niz C,E-klasa) - tego że są bardziej miękkie to bym się nie bał. No i kłopotu mniej z założeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj felg od vw są dostępne z golfa 6 , masz rozstaw ,piastę ori ,ewentualnie tylko dystans bo et chyba za duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj fote, ale duze et mnie nie urzadza, a kupienie dystansow da tyle samo co kupienie pierscienie i srub plywajacych do tych oplowskich, albo i nawet drozej wyjdzie

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

juz mam 5K0601027, uzywek jak na lekarstwo a jak juz sa to ceny zaporowe

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 00:24 ----------

dzis zalozylem strukture od golfa v/vi i pomimo ET50 (ktore na zime jest ok bo syf spod kol wali gleboko w nadkole a nie w ranty blotnikow) weszly na 312mm na styk

jutro zapodam foty jak wygladaja na aucie bo poki co mam jedna jak miesci sie hebel, mi sie bardzo podoba pomimo ze stan ich wizualny jest sredni

byc może mam pierwsze na świecie B5 na strukturze :decayed:

sa3enutu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj te foty ?? :D

Będziesz to jakoś odmalowywał czy coś ?? Czy kapsel na to wrzucisz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapsle bede sprzedawal, chcialem odmalowac proszkowo w jakis jasny zywy kolor ale na zime nie zdaze, moze zostana na wiosne i wtedy wrzuce letnie na nie bo dobrze mi sie jezdzi na 16 calach

fotki za pare minut

i0zn.jpg3dym.jpgbcgp.jpg20n2.jpg

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2013 at 14:05 ----------

jakby ktos chcial to bede je sprzedawal w stanie jak sa

ogolnie opony ok 4-5mm tylko ze dwie mają po łatce, o ile jedna miała normalną dziurkę po wkręcie to druga miała dziurke na boku (po nocy schodziło 50% powietrza z opony) więc dziurka bardzo malutka, ale mówie żeby nie było, po wizycie u wulkanizatora z żadnej nie uchodzi powietrze już 2 tygodnie

800zł + kw za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos chcial to bede je sprzedawal w stanie jak sa

już ci się znudziły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszczą się brembosy pod nie, pod żadna stalowka sie nie mieszczą więc to jedyny powód sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...