Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobre to :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
dobre to :decayed:

Dp już siedzi :D

Opublikowano

Kiedy będzie....

- BigTurbo

- większe wtryski

-pompa paliwa

- virus

lud chce mocy :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wymiana wtrysków na czarne przebiegła w miare sprawnie pod blokiem :) było pare niespodzianek ale zakończyło się sukcesem. Od razu wykonałem mały upgrade mapek pod 031BA 320cc i czas wtrysku skrocil się do 14ms :) teraz czas zacząc szukać koni....

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 21:58 ----------

wydechy na glanc :))

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 17:53 ----------

W ramach wolnego czasu udało się nagrać mały sprint 40-140, niestety 2 osoby na pokładzie i mały bagaż

Opublikowano

słabo się odpycha :decayed:

Opublikowano
  • Autor
słabo się odpycha :decayed:

dlatego trzeba rezać dalej...

Opublikowano

To do 200 nie wystarczają seryjne wtryski czy to inwestycja na przyszłość?

Wpadła jakaś felga?

Opublikowano
  • Autor

do 200stu to moze wystarcza, ale dalej to już problem...

mnie koszt zmiany wtrysków na większe wyniosl 100zl. Przerezałem sobie w ECU sam, zalozylem też sam. Do 240koni powinny wystarczyć.

Opublikowano

ile masz ps-ow?:kox:

Opublikowano
  • Autor
ile masz ps-ow?:kox:

a ja wiem z 200 powinno być...

Opublikowano

pewnie tak bo jak na :quattro: to nawet idzie dobrze:naughty:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

Wymiana wtrysków na czarne przebiegła w miare sprawnie pod blokiem :) było pare niespodzianek ale zakończyło się sukcesem. Od razu wykonałem mały upgrade mapek pod 031BA 320cc i czas wtrysku skrocil się do 14ms :) teraz czas zacząc szukać koni....

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 21:58 ----------

wydechy na glanc :))

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 17:53 ----------

W ramach wolnego czasu udało się nagrać mały sprint 40-140, niestety 2 osoby na pokładzie i mały bagaż

jazda na stalowkach czy 19" jesli na 19" to ladnie grzeje:naughty:

Opublikowano
  • Autor

alu ori 16 cali, nagrane na lpg na ktorym moze lepiej iść bo zaplony sporo zmodzone. Ale to jeszcze nie koniec z K03...

lekka laguna 2.0t 204koni dostała jedna dlugosc z rolki do 150.

Opublikowano

LPG = :facepalm:

Opublikowano

emay- zanim zaczniesz dodawać kolejne emoty to pokaż Twoj onboard 50-140km/h zobaczymy jak się Twoje odpycha na pb skoro piszesz że ta A4 odpycha się słabo.

Uważam że te komentarze są nieadekwatnie, no chyba że to taka ironia, to zwracam honor.

Bo jest to auto ważące grubo ponad 1.5tony , napęd quattro , dodatkową instalacje lpg która dociąża sprzecik , to zapierniczą zdrowo, nie jeden sie zdziwił :wink:

Opublikowano
emay- zanim zaczniesz dodawać kolejne emoty to pokaż Twoj onboard 50-140km/h zobaczymy jak się Twoje odpycha na pb skoro piszesz że ta A4 odpycha się słabo.

Uważam że te komentarze są nieadekwatnie, no chyba że to taka ironia, to zwracam honor.

Bo jest to auto ważące grubo ponad 1.5tony , napęd quattro , dodatkową instalacje lpg która dociąża sprzecik , to zapierniczą zdrowo, nie jeden sie zdziwił :wink:

Myślę, że nerwosol musisz sobie kupić :polew: emoty są po to aby z nich korzystać... nie bywasz na spotach to nie wiesz, że sobie po prostu żartuję

Opublikowano

no wlasnie nie wiem, nie każdy wie, przeczyta i jeszcze uwierzy że to nie jedzie :kox: dlatego napisałem tak a nie inaczej luz :banan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
LPG = :facepalm:

zalozenie lpg bylo moja najrozsadniejszą motoryzacyjna decyzją ever:)

23pln/100km w aucie które ma 4x4, 200 koni i w miare wygodnie się nim jezdzi....

---------- Post dopisany 23-07-2013 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 21:23 ----------

dp owinięty :)

Opublikowano

Mógłbyś podać cene na pW ile dałeś za b7

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Mógłbyś podać cene na pW ile dałeś za b7

pw poszło.

Aktualnie czas przejsc na meski boost, podwyzszam na 1.2 bara i zobacze jak k03 wydoli na koncu.

Mysle ze tak czy siak będzie hybryda...

---------- Post dopisany 09-08-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2013 at 08:24 ----------

Czas na zmianę DV-ki na "N"

Opublikowano

Ładnie wygląda LED z przodu. Jakie jest oznaczenie tej żarówki? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.