Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

potwór taki ze male dziedzi placza na jego widok :D

w srodowisku tunerskim zwany zartobliwie lamaczem korb

w skrocie krzyzowka ciezarowego wozu z eska i k03

istny brylant...

edit.......


Przyszedł pakiet moc od firmy gregor10 chiptuning

20150628_202913.jpg

dzieki Grzesiu pelna profeska

no zgadywac co tam siedzi :D

Edytowane przez roman_tyk

Opublikowano

Wielkie różowe dildo !

wygrałem coś ? :D

Opublikowano
  • Autor

nie nie nie zgadles Imho.

To jest byczy hi flow TIP ver 2 do ogromnych przeplywow, spokojnie w niego wchodzi kot albo kuna leśna

Opublikowano

Naklej samą naklejkę od Grzesia z tyłu na klapie i już będzie 300+ PS. Montuj wszystko i chcę się przejechać jako pasażer :)

Opublikowano

Pokaż tego TIPa ;)

Opublikowano
  • Autor

Pokaż tego TIPa ;)

To jest patent i praca Gregor10.pl bez jego zgody nie zamierzam go nikomu pokazywać.

Tym bardziej ze taki TIP jest nie do kupienia.

Efekty mają być zdumiewające.

Opublikowano

dobry patent zwłaszcza ze na MAF 3" bo turbo seryjny zamknie monentalnie... ;)

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano

Super auto!!!

Opublikowano

Roman, sam stroisz czy jedziesz na Moniuszki 9 ? ;)

Opublikowano

Panie on juz binarki od grudnia struga :D widziałem kupił dodatkowy dysk przenośny bo juz mu sie nie mieściły na wbudowanym :P

Opublikowano

:D :D :D

Grunt to dobrze się przygotować. Trzymam kciuki bo silnik młody, osprzęt dobrany z głową więc nie ma wyjścia. Musi być MOC! ;)

Opublikowano
  • Autor

juz spakowany ::):banan:

IMG_20150701_210306_1.jpg

Opublikowano

Oj będzie się działo . :)

Opublikowano
  • Autor

Panie on juz binarki od grudnia struga :D widziałem kupił dodatkowy dysk przenośny bo juz mu sie nie mieściły na wbudowanym :P

szewc bez butow chodzi, niestety brak czasu, ale teraz czas wrocic i dac w kosc tej starej lafiryndzie

Edytowane przez roman_tyk

Opublikowano

no ciekawe... jak sie obedzie bez zjeby to w sobote strojnie... wpadnij po mnie ja bede paczał w logi a ty bedziesz gaz wciskał :) albo odwrotnie.. :D


edit..

no pochwal się chłopaką.. :) :) bo jest czym.. :)

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Dawaj wykresik

Opublikowano
  • Autor

auto zlozone

na razie musze ogarnac zeby normalnie tym sie dalo jezdzic

turbo zamyka mapsensor i maf

Opublikowano

Co taka cisza , pochwal się jak to teraz chodzi .

Opublikowano
  • Autor

chodzi pieknie, z poczatku byly problemy bo turbo pompowalo jak opentane chcial silnik wybuchnac, ponad map sensor do konca > 2550mbar i > przeplyw 230g/s.

Okazalo sie ze po montazu n75 sie zacial i puszczal powietrze do tipa a nie gruchy.

Ogolnie jestem strasznie zadowolony jest swietny dol o dziwo lepiej niz w serii, i auto zaczelo jechac wreszcie gora ciekawe uczucie :D

na razie soft lajtowy na 0.95-1bar daje około 180g/s przy tych upałach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.