Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na poczatku bylylem zniesmaczony bo bylo mocno twardo przejechalem tylko pare km po montazu. Ale przez nocy amorki sie ulozyly przejechalem wiecej i musze powiedziec ze niebo a ziemia, wybiera nierownosci, tlumi, auto jedzie jak po szynach co tu wiecej chciec.


17.12.2015 z nowosci:

OZ Superlegger juz czekaja na wiosne a na nich naciagniete conti 5.

Dodatkowo wpadl taki oto fajny systemik:

Edytowane przez roman_tyk

Opublikowano

Roman to ile jest aktualnie mocy?

Opublikowano
  • Autor

Roman to ile jest aktualnie mocy?

ostatnie zmierzone to 263 aczkolwiek teraz zimno i cos tam jeszcze podrzucilem koksu to z 270 pewnie bedize

Opublikowano

I 2.7 dostało bęcki po SOFCIE?

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

OZ w jaki kolor pójda?

Opublikowano

Zazdraszczam mocy. Zaraz pisze pv do ciebie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

OZ w jaki kolor pójda?

srebrno-szary

oliwka zmieniona

ozki juz z niecierpliwoscia wycezkuja wiosny

12721928_1046895638702416_1558347345_n.j12746361_1046895602035753_149508026_n.jpIMG_20160213_160409.jpgIMG_20160213_160421.jpgIMG_20160213_160455.jpg

IMG_20160213_160507.jpgIMG_20160213_160547.jpg

Edytowane przez roman_tyk

Opublikowano

Meskich rozmiarow kol nie bylo? :P:D

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Tez uwazam, ze Roman_tyk powinien kupic jakies chinskie 19" 9,5 szerokosci to tego ofkozzz guma szerokosci 215 o naciagu jak baranie jaja i obowiazkowo negatyw czyli patrzac na auto od tylu wyjdzie taki sr**ący pies...

a tak na powaznie to lekkie koło robi robote. Opony tez własciwa marka w seryjnym rozmiarze a nie jakiś drut. Bedzie dobre przyspieszenie i trzymanie.

Edytowane przez wampir

Opublikowano

Dobrze gadasz wampir. Nie zawsze wygląd musi się liczyć. Niektórzy bardziej cenią sobie właściwości jezdne a każdy idzie swoją drogą i robi auto zgodnie ze swoją wizją.

Opublikowano

Kolego ile w sumie razem kosztowało cie zmodowanie jednostki do 250km?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolego ile w sumie razem kosztowało cie zmodowanie jednostki do 250km?

nie prowadze rozgraniczenia mody/eksploatacja. Ogolnie wpakowalem 21 473zl, przejechalem przez ten czas 66 000km/3lata.

Nie liczy w tej sumie zwrotu z czesci wyjetych, ale jakos duzo tego nie bylo.

Opublikowano

Kolego ile w sumie razem kosztowało cie zmodowanie jednostki do 250km?

nie prowadze rozgraniczenia mody/eksploatacja. Ogolnie wpakowalem 21 473zl, przejechalem przez ten czas 66 000km/3lata.

Nie liczy w tej sumie zwrotu z czesci wyjetych, ale jakos duzo tego nie bylo.

o to musiało sie dużo psuć, że tyle wpakowałeś, albo niezłego ulepa kupiłeś.. :D

Opublikowano
  • Autor

o to musiało sie dużo psuć,

popsulo sie przez ten czas tylko oswietlenie bagaznika + zawieszenie schowka + jeden amortyzator :facepalm:

Opublikowano

hahaha otóż to ;) u mnie sie popsuło łożysko prawy przód i siłownik maski a tez 20k + włożone.. :)

ah ten tuning ;)

Opublikowano

Tez uwazam, ze Roman_tyk powinien kupic jakies chinskie 19" 9,5 szerokosci to tego ofkozzz guma szerokosci 215 o naciagu jak baranie jaja i obowiazkowo negatyw czyli patrzac na auto od tylu wyjdzie taki sr**ący pies...

a tak na powaznie to lekkie koło robi robote. Opony tez własciwa marka w seryjnym rozmiarze a nie jakiś drut. Bedzie dobre przyspieszenie i trzymanie.

Panowie nie spinajcie sie tak. Ironia czasami jest mile widziana a ze znam autora tematu to i lubie ukloc jego ego :) kolo przecież fajnie sie prezentuje a z tego co widze jest chyba lekkie i pewnie o to też chodziło Romantykowi.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

fura wystawiona w dziale sprzedam jakby ktos byl zainteresowany

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.