Skocz do zawartości
IGNOROWANY

żarówki h7, jakie najlepsze?


roberto_22_86

Rekomendowane odpowiedzi

panowie zakladajac zarowki myslcie tez o tych ktorzy w nocy jada z naprzeciwka bo to tez wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam, bo ksenonu na ten czas nie planuje wsadzać (duże koszty przejścia z h7). typowych hid-ów nie chcę wsadzać bo z tego co czytałem to jest sporo problemów natury prawnej. więc rozglądam się za alternatywnymi rozwiązaniami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Jafra. a żarówkę halogenową można stosować do świateł mijania ? bo halogen kojarzy mi się z czymś innym :-)

Kolego każda żarówka H7 będzie halogenowa czyli bańka wypełniona jest gazami zawierającymi związki jodu i bromu zwane halogenkami (przynajmniej powinna być bo nie wiadomo co jest w chinolach) i można ją spokojnie stosować na mijania (innych nie zamontujesz do ori lamp w B6) To właśnie światła przeciwmgłowe przednie są nazywane potocznie halogenami i stąd pewnie Twoje obawy tam też jest żarówka halogenowa tylko inna podobnie jak odbłyśnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Jafra. a żarówkę halogenową można stosować do świateł mijania ? bo halogen kojarzy mi się z czymś innym :-)

Kolego każda żarówka H7 będzie halogenowa czyli bańka wypełniona jest gazami zawierającymi związki jodu i bromu zwane halogenkami (przynajmniej powinna być bo nie wiadomo co jest w chinolach) i można ją spokojnie stosować na mijania (innych nie zamontujesz do ori lamp w B6) To właśnie światła przeciwmgłowe przednie są nazywane potocznie halogenami i stąd pewnie Twoje obawy tam też jest żarówka halogenowa tylko inna podobnie jak odbłyśnik.

Dzięki :-D

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

W jakim sensie chcesz ich używać jako dziennych? To są zwykle h7 nie potrzebujesz żadnej przetwornicy...

dzienne miałem na myśli mijania. już różne opcję żarówek sprawdzałem. tych jeszcze nie miałem. chyba razić po oczach one nie powinny skoro to h7 ?

kurcze jak bym miał dobry aparat to bym ci zrobił fotke.... mam te żarówki 5000K w golfie IV i mam te same tylko inna barwa 7500K h7 w b6 może coś wykąbinuje to wkleję tutaj :wink:

to czekamy na fotki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na tych około 8 miesięcy https://jafra.com.pl/product_info.php/products_id/834 i naprawdę są ok :wink: nie jakieś pseudo niebieskie światło tylko białe:kox:

Chetnie zobaczyl bym fotke jak swieca te zaroweczki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na Osram Night Breaker Plus klp za 60zł w tej cenie nie znajdziesz lepszych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na Osram Night Breaker Plus klp za 60zł w tej cenie nie znajdziesz lepszych,

Też polecam,mam na długich Osram NBP i powiem ze swiatła jest sporo na mijania posiadam Osram Cool Blue Intense,fajne żarówki ale gdyby byly choc ciut bielsze byłyby jeszcze lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie tez smigam na Osram Night Breaker Plus .Ostatnio włozylem dla porownania jedna tungsrama 90+ to powiem ze barwa jest taka sama tylko delikatnie daje mniej swiatła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...