Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Przednie lampy led w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam pytanie czy jest możliwość kupna lamp do B6 z diodami LED takimi jak są w najnowszych A4?? Jeśli nie to czy jest możliwość jakiejś przeróbki? ostrzegam, że nie znam sie na tym za bardzo i nie chce czegoś zepsuć :wallbash:

Opublikowano

daj sobie z tym spokój :no:

Opublikowano
  • Autor

Niestety dlaczego ?? myślicie, ze wyjdzie z tego wieś tuning?? ;(

Opublikowano

Niestety dlaczego ?? myślicie, ze wyjdzie z tego wieś tuning?? ;(

Niesamowity..

Opublikowano
  • Autor

Hmm to co można ciekawego zrobić z lampkami w B6? bo tylnie tez takie jakieś łyse mi się wydają:/

Opublikowano

BiXenon :th:

Opublikowano
  • Autor

Hmm no ale to już chyba dość spory wydatek...

Opublikowano

Hmm to co można ciekawego zrobić z lampkami w B6? bo tylnie tez takie jakieś łyse mi się wydają:/

Jak masz ciemny kolor auta to maźnij sobie środki na czarno :decayed:

Albo zajmij sie wszystkim innym ( grill, lampy na tył LED ect.) a lampy zostaw na sam koniec :cool1: :th:

Opublikowano

tak jak koledzy piszą, lepiej wydaj kasę na coś co poprawi wizerunek auta :cool:

Opublikowano
  • Autor

Hmm ja może prześle zdj Audi mam narazie lasu chromy od RS4 i wyglądają całkiem całkiem i nakładki na lusterka ale czegoś jeszcze brakuje myślę o końcówkach wydechów bo w Audi Quattro w tym roczniku to nic nie było oprócz dwóch rurek na wierzchu. Myślę jeszcze nad delikatna lotką na bagażniku...Co wy na to??

Opublikowano

Kolegp wszystko przed Tobą.Poszukaj na forum wszystko juz było przerabiane i na pewno znajdziesz odpowiedz na Swoje pytania :)

Co do reflektorów wszystko kwestia gustu a o TYM...... :)

Opublikowano

Masz ledy do B6 :sick3::thumbdown:

6c89716521e1f5fb.jpg :gwizdanie:

Opublikowano

Masz ledy do B6 :sick3::thumbdown:

6c89716521e1f5fb.jpg :gwizdanie:

Ciekawe kto pierwszy to kupi i bedzie sie chwalic.. :polew:

Opublikowano

Masz ledy do B6 :sick3::thumbdown:

6c89716521e1f5fb.jpg :gwizdanie:

Ciekawe kto pierwszy to kupi i bedzie sie chwalic.. :polew:

Ja i zacznę mówic do samochodu "KIT" :polew: :polew: :polew:

sorry za OT :hi:

Opublikowano

Masz ledy do B6 :sick3::thumbdown:

6c89716521e1f5fb.jpg :gwizdanie:

ale porazka... :sick3:

Opublikowano

Wygląda to coś jak kupa,bo czekam na jakiś hit do b6!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

NO bez przesady :> aż tak bardzo nie porażają...tzn no dobra porażają ale myslalem ze te "ledy" będą troche bardziej przypominać te orginalne które są w Audiczkach ;(

Opublikowano

Masz ledy do B6 :sick3::thumbdown:

6c89716521e1f5fb.jpg :gwizdanie:

ale porazka... :sick3:

choinka normalnie, ale i tak lepiej wyglądają od tych do B5, ale czy można mówić tu o wyglądzie? :sick3:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A mnie się wydaje, że trza by to zobaczyc na autku.

Same nie wygladają rewelacyjnie, ale juz zamontowane...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.