Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Przednie lampy led w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mnie się wydaje, że trza by to zobaczyc na autku.

Same nie wygladają rewelacyjnie, ale juz zamontowane...

tylko znajdź tu chętnego na ten badziew :naughty:

Opublikowano

B6 ma piekne ori lampy wiec po co na sile czegos innego szukac.. :thumbdown:

Najwyzej z normalnego xenona mozna zmienic na bixenona.. :kox:

Opublikowano

B6 ma piekne ori lampy wiec po co na sile czegos innego szukac.. :thumbdown:

Najwyzej z normalnego xenona mozna zmienic na bixenona.. :kox:

Dokładnie :good:

Opublikowano

A mnie się wydaje, że trza by to zobaczyc na autku.

Same nie wygladają rewelacyjnie, ale juz zamontowane...

tylko znajdź tu chętnego na ten badziew :naughty:

widziałem w pasacie i powiem hymmm świeci fajnie :embarrassed:

Opublikowano

widziałem w pasacie i powiem hymmm świeci fajnie :embarrassed:

To zakładaj na swoje autko, ocenimy :naughty:

Opublikowano

widziałem w pasacie i powiem hymmm świeci fajnie :embarrassed:

To zakładaj na swoje autko, ocenimy :naughty:

ni ma szans - bo w kasie pusto, a nawet jakby miał to bym walnął kompletny wydech magnaflow :naughty: bo niewiele drożej można pociągnąć po znajomościach

Opublikowano

widziałem w pasacie i powiem hymmm świeci fajnie :embarrassed:

To zakładaj na swoje autko, ocenimy :naughty:

ni ma szans - bo w kasie pusto, a nawet jakby miał to bym walnął kompletny wydech magnaflow :naughty: bo niewiele drożej można pociągnąć po znajomościach

w jakim celu wydech ?? bo na seryjnej turbinie zmiana wydechu daje dokładnie 0 KM więcej :gwizdanie:

Opublikowano

w jakim celu wydech ?? bo na seryjnej turbinie zmiana wydechu daje dokładnie 0 KM więcej :gwizdanie:

ale dzwięk jest fajny :dance::evil2: i od razu jest podstawa do dalszych modów :evil:

Opublikowano

w jakim celu wydech ?? bo na seryjnej turbinie zmiana wydechu daje dokładnie 0 KM więcej :gwizdanie:

ale dzwięk jest fajny :dance::evil2: i od razu jest podstawa do dalszych modów :evil:

Mody zaczyna się od turbiny :gwizdanie:

Opublikowano

ale moja ma się dobrze i nie chce mi się z nią rozstawać może czip :polew: ok by nie było ot

fotki na samochodach jakby ktoś nie widział

a3devileyeskunde1.jpg

latzisa3bild1.jpg

audi4b5devileyeskundenbild1.jpg

audi4b5devileyeskundenbild2.jpg

audi4b5devileyeskundenbild7.jpg

[url=http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=511922&ajax=true

[url=http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=524078&ajax=true

straszna kupa :gwizdanie:

Opublikowano

ee tam kupa

widziałem gorsze :wink4:

Opublikowano

I tak to do mnie nie przemawia.. :gwizdanie:

Opublikowano

B5 z tymi ledami to dramat :sick3:

Opublikowano

B6 lepiej tez nie bedzie wyglądało ..... dla mnie kupka wielka :kwasny:

Opublikowano

To jest ten nowy pomysl co by lampy nie parowaly.. :polew:

Opublikowano

Zapewne hofele design ma udzialy w tej spolce.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam, mam takie pytanko jak te lampy chodzi o jakosc (paruja? plastikowe czy szklane?? dobrze siweeca czy tandeta jak sonary:)???)

Opublikowano

Szklanych reflektorow juz sie raczej nie robi.. :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.