Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak komunikatu otwartych tylnych drzwi


zibx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem posiadaczem a4 b6 awx od pewnegoczsu nie wyświetla mi komunikat otwartych drzwi na fisie do tego brak lampek w drzwiach błędy sprawdzałem wagiemi pokazuje 1561 ,1562 po skasowaniu znikają ale po ponownym podłączeniu są prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sprawdź kostki miedzy drzwiami a słupkiem i przewody idące do nich najprawdopodobniej masz gdzieś przerwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sprawdź to co kolega powyżej pisze. Jeśli chodzi o te błędy to u mnie co jakiś czas pojawia się ten 1561, ale że wszystko działa jak należy to jedynie go kasuję i się nim nie przejmuję:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zamek sie normalnie ryglowal ale nie pokazywal otwarcia drzwi. Okazalo sie ze musialem wyciagnac zamek i problemem byl zimny lut na plytce od mikrowylacznika.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-zamka-drzwi-tylych-demontaz-tylnej-tapicerki-172473/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z lampkami mam ten sam problem. Nie wiem o co chodzi. Mi oprócz lampek w drzwiach to jeszcze lampka w klapie bagażnika (avant) biało czerwona sprawia problem. Nie świecą chociaż wcześniej wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź mikro włączniki bo to one odpowiedzialne są za informację czy zamek jest otwarty czy zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że z tym mikro.... jest chyba wszystko ok bo w fisie wszystko się ładnie pokazuj, tzn. jeśli otworze drzwi to fis pokazuje otwarte drzwi w konkretnym miejscu. Może bezpiecznik. Jest jakiś jeden dedykowany. Zauważyłem jeszcze, że nie działa jedna z lampek sufitowych, ta duża przy szybie czołowej. Tam są dwie małe do czytania i jedna duża podzielona na dwie. To nie działa ta duża prawa strona (pasażera strona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie świeci ta duża to trzeba rozebrać i zerknąć.

Może spalona żarówka.

Zaglądałeś czy po prostu tylko pytasz o przyczynę?

Jeśli tylko pytasz to powiem prawdę, ciężko coś stwierdzić na odległość.

Przyczyn może być wiele.

Tylko zamiast od razu zajrzeć co w trawie piszczy to pytasz na forum.

Powinno być odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee ... pytam bo według mnie nie ma sensu rozbierać kilku elementów, tracić czas i nerwy jeśli (przypuszczalnie) ktoś miał już taki sam problem i może jest jedna pewna odpowiedz na moje pytanie. Tak czy siak dziękuje za konstruktywny lekki opierdziel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam opierdziel.

Jak coś nie świeci to zaczyna się samemu sprawdzać od żarówki, potem wtyczki i bezpiecznika.

Jak nadal problem to dopiero powinno się zadawać pytania.

Sprawdzenie żarówki to na prawdę prosta rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...