Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwne znikanie płynu


luibuki

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam taki problem a mianowicie od jakiegos czasu zauwazylem ubytek plynu chlodzacego... chodzi o to ze pierwszy raz dolewalem ok 3 litrow po przejechaniu paru kilometrow znowu musialem dolac i w srodku auta slychac dziwne bulgotanie... nie widac wyciekow nie dymi na bialo oleju tez nie przybylo nagrzewnice sprawdzilem i suchutko. wczoraj odlaczylem weze od nagrzewnicy i polaczylem je krotkim wezykiem wykluczajac nagrzewnice i jest ok wiec dzis znowu podlaczylem nagrzewnice i to samo a wiem na 1000% ze nagrzewnica jest ok bo wlasnie skonczylem skreceac auto bo mialem wywalana cale deche.. juz brak mi pomyslow... musze dodac ze gdy mialem polaczone tym wezeykiem to po odkrecniu korka od zbiorniczka bylo cisnienie natomiast gdy mam podlaczona nagrzewnice normalnie odkrecam korek i nic zero cisnienia... pomozcie co to moze byc albo dajcie jakies pomysly bo mi juz sie skonczyly :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze dodac ze gdy mialem polaczone tym wezeykiem to po odkrecniu korka od zbiorniczka bylo cisnienie natomiast gdy mam podlaczona nagrzewnice normalnie odkrecam korek i nic zero cisnienia... :/

No tu wygląda na nieszczelność nagrzewnicy...

Na pewno sprawdzałeś wykładzinę pod dywanikami? Czy nie mokra?

Gdzieś ten płyn musi uciekać, skoro nie idzie do oleju, wycieków nie ma, nie dymi.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrzewnice wyciagna cala i wsadzil nawet stara do testu i nic sucho. pisze ze nie dymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi ze nic nawet wymienilem nagrzewnice.. olej tez ok i nie widac wyciekow :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...