Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ A4 B5 ] 1.8T tiptronic. Białe złoto.


wacek_13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W końcu wczoraj doczekałem się swojej A4!

Audi A4 1.8T (LPG) tiptronic.

Kolor: Białe złoto (podobno tak się nazywa)

Przebieg 268 tysięcy (udokumentowany)

Wyposażenie:

-Climatronic

-2x el.szyby

-2x airbag

-el. lusterka

-dzielona tylna kanapa

-6x głośników BOSE

-15' alufelgi AUDI

-centralny zamek

Trochę o aucie: pierwsza rejestracja to czerwiec 1998r. w 2006r. sprowadzony prywatnie z Niemiec od pierwszego właściciela przy przebiegu niespełna 150kkm (przebieg potwierdzony książką serwisową) pierwszy właściciel w PL jeździł nim 4 lata do przebiegu ok 230kkm, drugi właściciel (kuzyn mojej dziewczyny (pierwszym właścicielem w PL był wujek tego kuzyna :decayed: ) od którego odkupiłem autko dobił do 268kkm a teraz czas na mnie.

Do samochodu dostałem zeszyt (który założył "wujek" a później przekazał go "kuzynowi") w którym zapisane jest praktycznie wszystko co było robione z samochodem i w miarę możliwości podoczepiane paragony. Auto zadbane (będąc na stacji diagnostycznej, mechanik powiedział, że dawno nie widział tak zadbanego auta, pomimo wieku)

Autko miało tylko jedną przygodę, wymieniane było lewe przednie nadkole (do "kuzyna" dobił skuter) ale wszystko ładnie zrobione.

Na dzień dzisiejszy jedyne co muszę zrobić to wymienić ten grafitowy wirniczek od pompki centralnego zamka, ponieważ obecny odmówił posługi (zdjęcie poniżej. A jeżeli ktoś by miał na zbyciu taki wirniczek bardzo proszę o kontakt!)

Co chcę w niej zrobić w najbliższym czasie:

- na pewno pranie tapicerki (sami zobaczycie na zdjęciach)

- serwis klimy

- wymiana radia, ponieważ w oryginalnym czasem jest problem z regulacją głośności, a i tak chce mieć coś na USB

Na razie to tyle. Zdjęcia poniżej robione na szybko. Będzie pogoda i założę alusy to wrzucę nowe :wink:

cam00072b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

cam00073b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

cam00075n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

cam00081d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

cam00082w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

cam00083.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Nieszczęsny wirniczek:

wirniczek.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny kolor no i zawsze podobała mi się jasna konsola w środku :decayed:

Lampy zmień na po-lift i będzie :git:

A i szkoda że nie quattro :) czekam na plany modów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny sedan kolor mi sie podoba:wink::wink: no i silnik zacny bezawaryjnosci i powodzenia w modach:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Co do modów na razie jak zrobi się pogoda chciałbym pomalować zaciski (kolor w zależności od tego jakie felgi wsadzę) i tutaj też pytanie co sądzicie o takich felgach do Audi http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/32/74/50/3032745069 tutaj przykładowe zdjęcie chodzi mi o model. te które mam do kupienia od znajomego to to samo tylko 17" + 2 opony ) felgi i opony mają po nie całe 2 lata) cena 550zł. Ogólnie marzą mi się czarne felgi ale to muszą być minimum 17" bo nie ma sensu malowanie tych 15" które dostałem z autem na czarno bo czarne jeszcze pomniejsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci kolego że kilka A4 oglądałem jak szukałem swojej, jeszcze więcej widziałem na allegro i tutaj- Audiczek forumowiczów ale Twoja jest kapitalna- kolor nadwozia w połączeniu z jasnym wnętrzem świetnie wygląda, podoba mi się :hi:

Powodzenia i bezawaryjnosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...