Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W końcu zaczęli co nie którzy pisać jak ludzie :wink: A co z kwestią rozszczelnienia się silnika ? Stało się to komuś? A może ktoś słyszał o czymś takim po zmianie z 10W40 na 5W40 ? Narazie zostawiam olej, jaki jest, po 1000km sprawdzę poziom i wtedy będziemy się zastanawiać co dalej, mam nadzieję że nie ubyje ani kropli, a będzie to dobry znak do zmiany na 5W40. W środe lub czwartek będę miał barometr to sprawdzę to ciśnienie bo cały czas pozostaje tajemnicą.

Wracając do zakupu auta, nie jest to B7 z 2007r za 50tys. zł i jadąc do Legnicy nie spodziewałem się auta w idealnym stanie, na zdjęciach ( co prawda za sprawą dobrej nakładki ) wszystko wyglądało dobrze ( tylko szkoda że sypał śnieg i było po godz. 17 jak dojechałem ) i na miejscu nie mogłem niczego złego powiedzieć o aucie. Nie było ze mną specjalisty z salonu Audi tylko znajomy który mógł coś " zauważyć " gdyby było coś nie tak, więc prawdopodobnie gdybym zalogował się na forum parę dni przed kupnem tego auta, to może jeździłbym teraz Matizem. Jestem zadowolony z auta jak już pisałem parę postów wcześniej, trzeba jeszcze parę drobiazgów dokupić, poprawić, naprawić... Nie jest to Maybach, więc ceny napraw nie będą kolosalne a sam potrafię też pogrzebać przy aucie.

Opublikowano
Wracając do zakupu auta, nie jest to B7 z 2007r za 50tys. zł i jadąc do Legnicy nie spodziewałem się auta w idealnym stanie, na zdjęciach ( co prawda za sprawą dobrej nakładki ) wszystko wyglądało dobrze ( tylko szkoda że sypał śnieg i było po godz. 17 jak dojechałem ) i na miejscu nie mogłem niczego złego powiedzieć o aucie. Nie było ze mną specjalisty z salonu Audi tylko znajomy który mógł coś " zauważyć " gdyby było coś nie tak, więc prawdopodobnie gdybym zalogował się na forum parę dni przed kupnem tego auta, to może jeździłbym teraz Matizem. Jestem zadowolony z auta jak już pisałem parę postów wcześniej, trzeba jeszcze parę drobiazgów dokupić, poprawić, naprawić... Nie jest to Maybach, więc ceny napraw nie będą kolosalne a sam potrafię też pogrzebać przy aucie.

No i to w tym temacie jest chyba najważniejsze!!! :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.