Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo


kurpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić swoje maleństwo długo trwało doprowadzenie do obecnego stanu ale było warto:D

Kopiłem je dość zaniedbane ale przebieg autentyk 158tys. Długo polowałem na ten kolor:D

Wszystko robione własnoręcznie wiec wiem co mam:)

Model: Audi S4 B5 1998r SINGLE TURBO

Wyposażenie:Standard S4

Silnik: AGB, głowice APS, walki RS4, nowe wszystkie uszczelki śruby i rozrząd, centralna chłodnica oleju, turbo Gt3582

Układ dolotowy: Kolektor ssący RS style dopasowany do głowic, centralny cooler, orurowanie 3 cale

Układ wydechowy: 3 cale na trzech tlumikach

Układ hamulcowy: przód i tył RS4 b5

Układ napędowy: seria+ spiek cztery lapy

Układ paliwowy: Walbro GS340

Zawieszenie: Amory RS4+sprezyny H&R dla RS4

Kola: S-line 18, 225\40\18

Srodek: Skora z alcantara

Audio: Bose

Moc: Bliżej nieznana

Plany: Co do planow to wyglad taki jak jest mi pasuje jedynie wymiana turbin na single turbo i moc pod 600KM:)

c5fb7e6785a48742m.jpg

a0d5890624ecd7d0m.jpg

51f1c97fbefd85f2m.jpg

52da70a966d8ece7m.jpg

87ead1257ec63030m.jpg

bbea964ccff19d91m.jpg

24a412379dc2db3am.jpg

Plany ruszyly:)

74bdd3fa355bc6aem.jpg

To byla pierwsza wersja niestety niechcialo sie zmiescic:) Male poprawiki i pasowalo jak nalezy

346a48ebcf075518m.jpg

660eaa5274ca9ce5m.jpg

f148ca6ee8d3407cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze kolory podobne i środki to tylko zbieg okoliczności:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisze ala :decayed: do jego fury zapewne brakuje troche ale widze ze bardziej na osiagi idziesz chyba:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pod maską mała ciężarówka dolarów :wink:

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

ile masz na strzale z nitro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dolakieru to na wiosne bede z nim dzialal dopiero. Zdjecia byly robione po calej zimie stania w garazu wiec duuuzo kurzu jest. Strzal mam narazie 100KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej sie pochwal czy zrobili ci te auto do ladu w tym programie :)

Samochód marzeń: kup i zrób - Odcinek 1 - S03E01 - tvn player

bo z tego co ogladalem to klepnieta z przodu byla i jakies wady tam byly wiec mow czy sie zakwalifikowales i ci podlubali ;p ?

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

dla ciekawych od 1:30 :) jesli koledze zajeli sie tym autkiem to bedzie to pewno w jakims odcinku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do programu to dosc mocno sie znimi kłóciłem:) Mowili ze klepniete bylo a stwierdzili to po wygietej oslonie wydechu ktora sam wygiolem jak DP wymienialem. Po za tym silnik byl wyjety i wszystko jest ok Z wad to mialem jeden wachacz do wymiany oslony przegubow z przodu i inne pierdoly. Jeszcze wymyslili ze to nie jest orginalne S4 bo dyfer nie ma blokady jak stare S4 rece mi opadly. Ja wiem ze z przodu nie jest bite z tylo bylo cos robione ale to nie za mojej kadencji. Do programu sie nie dostalem bo mi powiedzili ze zadrogie auto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh to niezle najlepiej by robili maluchy jak w 1 seri albo jakies golfy 2 szkoda ale widze ze i tak sie troche pozmienialo bo sa halo fele na bialo i pare innych rzeczy jak sie nie myle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano trzeba isc do przodu. Do programu zglosilem sie dla jaj. A i tak wszystko samemu trzeba bylo zrobic:D Oni wybrali auta przy ktorych bardzo malo jest roboty i lekkiej roboty. A umnie sprzeglo trzeba bylo zmienic i wydech. To juz bylo dla nich za duzo roboty. Ale w sumie wole samemu zrobic wiem co mam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano trzeba isc do przodu. Do programu zglosilem sie dla jaj. A i tak wszystko samemu trzeba bylo zrobic:D Oni wybrali auta przy ktorych bardzo malo jest roboty i lekkiej roboty. A umnie sprzeglo trzeba bylo zmienic i wydech. To juz bylo dla nich za duzo roboty. Ale w sumie wole samemu zrobic wiem co mam:D

czyli cały program to pic na wode :facepalm:

tak cos czułęm bo jak oglądąłem wszystkie odcinki to czasami wypowiedzi nie miały nic do rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie w sumie nie ma sie co dziwic bo zadnych fajnych aut nie bylo a w 1 seri w 1 odzicnku renowuja golfa 2 i jak widzialem jak sie wyzbyl rdzy i pomalowal ten tyl to :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wypowiedzi czasami byly takie ze ze smiechu spadalem ze stolka:grin: jeb.. ich fura fajna Ps:moj tez byl odklejony od tira bo mam odprysk na masce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie ludzie bardzo fajni. Warsztat tez niezly. Ale dzisiaj byl odcinek z mercem roboty na jeden dzień. Oni wybrali 14 aut i do końca czerwca muszą wszystkie zrobic. Adam powiedział odrazu, ze to auto jest za drogie nawet jak powiedziałem ze wszsytkie czesci sa kupione i wystarczy je wymienic to zaczeli wymyslac co innego. Wiadomo to tylko program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogolnie widac ze pracowales cos nad swoim bo w programie troche gorzej sie prezentowala :) chyba ze ja tak ladnie wypucowales ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe robilem i to sporo nawet ja umylem bo jak jechalem na nagranie to deszcz padal hehe Duzo pracy i nerw mnie to auto kosztowalo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne ze bylo warto efekt zadowalajcy i pewno bardzo satysfakcjonujący do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Jeszcze tylko ogarne pare rzeczy i musze pomierzyc to auto dokladnie. Jak dobrze pojdzie to wybiore sie na bemowo w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze z przodu nie jest bite ) moze nie jest bite ale przednie blotniki poliftowe ma albo ktos wycial na wiekszy kierunek dziure? Furka kozak tylko ja dopiescisz i bedzie malina:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...