Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Z wygladu zostala drobna kosmetyka. Nawazniejsza jest teraz mechanika auto ma smigac jak nalezy:D

Opublikowano

Powodzenia w modzeniu. :good: Jak ją dopieścisz to będzie kosa! :kox:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Maly update w pierwszym poscie. Plany ruszyly i zostalo strojenie finalne obecnie to jedyne w polsce o ktorym wiem audi S4 b5 single turbo. Autem zrobilem z 500km i smiga milo. Na wiosne docelowe strojenie:) Obecnie turbo dmucha 0.5b od 2.2tys i jedzie lepiej niz 1.3b z k03:D

Opublikowano

fajnie wygląda ten silniczek, :naughty:

powodzinka

Opublikowano
obecnie to jedyne w polsce o ktorym wiem audi S4 b5 single turbo

też nie słyszałem o żadnym, szacunek za podjęcie się projektu:wink:

masz jakieś filmy jak to jedzie?

Opublikowano
  • Autor

Jakis tam filmik zrobilem ale to byla w sumie druga jazda na 0.4b docelowo bedzie 1.8b.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Są jakieś postępy?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Narazie auto stoi w garazu niemam czasu sie zabrac. W zime zrobie nowa listwe wtryskowa. Nowe wtryski i na wiosne strojenie:) Zima nie jezdze wiec moge dlubac:)

Opublikowano

Czyli ten ostatni filmik jest najbardziej aktualny? Nie ma nic nowszego?:decayed:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Z filmikow niema nic nowego. Narazie jezdze na max doaldowaniu dla tych wtryskow czyli 0.5b hehe przy 0.6b wtryski juz niedaja rady. Auto ma cos ponad 350KM bynajmniej tak jezdzi.

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 19:26 ----------

Dawno nie pisałem.

Audi smiga ma sie dobrze narazie doladowanie jest na 0.7b i jedzie jak RS4 po programie. Do tego jest strzal z nitro 60KM i jest ogien. Mam nadziej ze uda mi sie nazlesc troche czasu i pojechac na strojenie. W garazu lezy klika nowych klamotów to zalozenia ale na wszystko brak czasu.

Kilka fotem jak auto wyglada na chwile obecna:)

DSC_0361.jpg

DSC_0362.jpg

DSC_0401.jpg

P1050373.jpg

P1050374.jpg

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

Opublikowano

yeebany :kox:

Opublikowano

ja rozumiem, ze to ma zapierdzielac ale brudna kanapa i krzywa(?) maska troche psują całość :wink:

Opublikowano
  • Autor

To bylo po zimie przed praniem:) Jeszcze wiekszosc rzeczy byla rozebrana. Teraz jest czysta:) Co do maski to chwilowo musi tak zostac poki nie znajde czasu zeby zrobic miejsce dla zbiorniczka. A to nie jest takie latwe.

Auto mozna bylo obejrzec na targach poznańskich na zlocie Audi quattro.

Opublikowano

Pełny odlot, pozazdrościć

Opublikowano

Dlaczego na jednej turbince? Takie życzenie, czy jakieś korzyści z tego płynące?

Opublikowano
  • Autor

Na jednej bo nikt tego niema. To raz. Dwa ze nie lubie kopiowac projektow. A trzy ulatwia obsluge tego silnika:) Mniej zlaczek przewodow cudow wiankow:) Teraz turbo demontuje w 15 min przedtem w dzien:) hehehe I sama jada autem to dzien do nocy w porownaniu do tego co bylo.

Teraz skladam 2.7BT na K04 z RS6 bede mial porownianie. Ale tak jezdzi mi sie duzo lepiej. I Kazdy sie dziwi o co chodzi pod maska hehehe

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ale i tak najbardziej podoba mi się butla nx z tyłu :decayed: po bandzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Podgrzewany podlokietnik:) heheheh Jak checsz tez moge Ci zalozyc:) hehe

  • 1 rok później...
Opublikowano

Bombowiec heheh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.