Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Najtańsze OC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy moze mi ktos podpowiedziec gdzie moge podpisac najtansze OC + NW (2,5TDI, 2002r.), dodam ze OC chce podpisac na ojca bo ma 60% znizek, ja niestety mam dopiero 21 lat i chce uniknac niepotrzebnych kosztow, bylem juz w Warcie i zaproponowali mi 470 zl. Z gory dziekuje za porady, pordrawiam serdecznie

Opublikowano

Ale to samo OC tyle czy OC+AC?Ja kilka dni temu zapłaciłem w MTU 275zł składka na cały rok przy pełnej zniżce.Na AC mój jest już za stary i nie ubezpieczą.Tylko ja jak widzisz mam 1.6.W MTU chyba najtaniej tylko,że dla odmiany twój jest znowu za młody na AC u nich.AUDI i kilka innych dobrych marek po 2000 roku oni na AC nie ubezpieczają.Spróbuj może jeszczy dryndnąć do LIBERTY.Ewentualnie ALIANZ.No i ty jesteś z innego rejonu niż ja więc stawka za takie auto też będzie inna.

Opublikowano

Ja zapłaciłem za swoją niunię:

OC - 325zł

AC - 1853zł

Firma: HDI :)

Opublikowano

Ja dodam od siebie, że jak się wykupuje OC i AC to mi dali 5% zniżki za kontynuację, 10% za to że wykupiłem AC, 10% za opłatę jednorazową :)

Opublikowano

polecam: www.cuk.com.pl

wszystko w jednym... podaje sie kilka podstawowych danych i dostaje wynik w postaci cen OC , AC itp.

potem tylko wybierasz odpowiedni dla siebie i po problemie :evil:

Opublikowano

Siemka,ja myśle że najtaniej to będzie w ''AXA''.Mam tam ubezpieczenie z 20% zniżką i płace na rok 626,46 zł. :quattro:

Opublikowano

mi ta strona nie wyświetla wyniku :/

Opublikowano

Siemka,ja myśle że najtaniej to będzie w ''AXA''.Mam tam ubezpieczenie z 20% zniżką i płace na rok 626,46 zł. :quattro:

Mimo, że w AXA miałem jeden samochód, to Audi wyszło mnie sporo taniej w Commercial Union Direct.

Za pakiet OC/AC/NW + jakieś podstawowe assistance zapłaciłem ok. 1600.

27 lat, na OC miałem 40% zniżki i 0% na AC (nie miałem jeszcze AC).

To samo w AXie wyliczyli na prawie 2000 (płatność jednorazowa oczywiście).

  • 1 rok później...
Opublikowano

same oc 1750 zl na rok jest coś tańszego PROSZE O POMOC :notworthy:

Opublikowano

przy silniku 2.6 za OC zapłaciłem 360zł w TUW + NW podwyższone do 10tys. za 40zł

mam 60% zniżki

Opublikowano

same oc 1750 zl na rok jest coś tańszego PROSZE O POMOC :notworthy:

Internet, telefonik i jedziesz ... wylicz sobie składki.

Opublikowano

Polecam AXA.PL

Jeśli chcesz mieć dodatkowo zniżkę 50zł na OC i kolejne 50zł na AC to podam ci nr mojej polisy jako osoby polecającej. I tym sposobem ty masz dodatkową zniżkę, a ja jakiś bon na 50zł :hi: :hi: :hi:

Pisz na PW jak coś.

Pozdrawiam, Dawid

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.