Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja seryjna A4


rp78

Rekomendowane odpowiedzi

Sprowadzilem ja sam z Niemiec.

Pierwsza rejestracja 10/2004, samochod fabrye opscil 08/2004.

Niebita, od pierwszego wlasciciela, przebieg taki w jaki tu zwykle sie nie wierzy ;).

Wyposazenie dosyc standardowe + webasto + nawigacja(maly wyswietlacz) + otwierany dach.

a5c3966b9e625406.jpg

a14d0b61106c28d7.jpg

7d0083db28aac286.jpg

f9abaae137b56cff.jpg

b1fb50b04508842e.jpg

2c7e20ff2c143420.jpg

27113b2f6408453c.jpg

Niestety... fotele sie nie skladaja, nie ma nawet okienka na narty. Jak na razie to jedyna wada. Wstyd, ale nie zauwazylem tego w momencie kupna. Do glowy mi nie przyszlo, ze to mozliwe w obecnuch czasach, by siedzenia sie nie skladaly...

Nie modyfikowalem i nie planuje optycznie modyfikowac - podoba mi sie taka jaka jest.

Wczoraj shamowalem ja u Rogala... i lekko sie zdziwilem (to jest calkowita seria). I w zasadzie dlatego umieszczam post - by podzielic sie wynikami z hamowni, poniewaz optycznie moj samochod nie bedzie w takim towarzystwie niczym szczegolnie ciekawym.

fd308ac80013d2d9.jpg

Podobne moce maksymalne z tego silnika widywalem na tym forum, ktos mial nawet ponad 150. Ale na taki moment oborotowy nie udalo mi sie jeszcze trafic. Chyba niezly bonus dostalem od VW :>

Jezdze nia od 2.5 miesiaca, zrobilem 3500 km. Jak na razie wszystko idelanie.

Wymienilem tylko listwe chromowana z tylnego zderzaka - miala purchle i plastikowe oslony pod podloga - popekane byly - ale o tych defektach wiedzialem przy zakupie - czesci i robocizna (oslony) w serwisie nie byly drogie.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc wiecej fotek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec, jak dodac fotki, zeby wyswietlaly sie w poscie?

Moge dodac wiecej, ale nie sadzilem, ze kogos zainteresuje tutataj taki seryjny, niemodyfikowany wozek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj przez fotosik.pl np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moment rewelacja :)

ja miałem 336 Nm

i 146 PS

ale tu to masakra

gratuluje autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bylem zszokowany tym momentem obrotowym 355 Nm w serii.

Ale latwiej teraz zrozumiec "dzikosc" mojej A4 przy przektraczaniu ok 2000 obrotow. Rozpedzalem sie kiedys ze skrzyzowania na ladnym, rownym, nowym betonie. Krotko po deszczu, liczylem sie z tym ze jest slisko, bo jak hamowalem na swiatlach to ABS sie uruchomil. Wiec ruszalem badzo delikatnie, 1, 2, 3, 4 wlaczylem delikatnie ale potem depnalem troche mocniej i jak przechodzil przez 2000 to zerwal przyczepnosci i ingerowala elekronika.

Zima na sniegu to bedzie dopiero wesolo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...