Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moja Olimpijka :))) OOOO


tomcio1600

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum juz jakiś czas jestem ale jakoś nie zdążyłem sie pochwalic swoją Audinka...

W sumie nic nadzwyczajnego 1.8 ADR + lpg. Rok 1995

- el. szyby

- el. lusterka

- klimatronik

- komputer, pełen FIS

- podgrzewane przednie fotele

- wspomaganie kierownicy

- ABS

- lampy po lifcie

- immobilizer

- centralny zamek

W krótce Audi dostanie aluski :]

foty:

stuv935399774n.JPGiopg1398831832s.JPGwqdz514534448e.JPGefgh1347680079u.JPGstuv1406815248w.JPGwxyz259237799u.JPG

na feldze:

st506_Zdjecie0009.jpg

my3825_Zdjecie0008.jpg

Dzisiaj auto przetarte Farecla G3 i jakims (badziewnym) woskiem

efekt:

mh8204_Zdjecie0054.jpg ne1556_Zdjecie0053.jpg kn8102_Zdjecie0057.jpg dv1698_Zdjecie0058.jpg ur1220_Zdjecie0056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo ktoś już polifta z niej zrobił :good: Jakie aluski planujesz założyć? :gwizdanie: wszystko bardzo ładnie tylko te pokrowce... :thumbdown: Ogólnie bardzo ładna :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmiarem nie bedziemy szalec maksymalnie przyjda 16" Ze względów komfortu i głogowskich ulic... Właśnie nad zmiana pokrowców sie zastanawiałem.. sugerujesz jakies ciemne :?? (tapicerka foteli jest jasna i sie strasznie brudzi wiec jakieś byc musza :] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmiarem nie bedziemy szalec maksymalnie przyjda 16" Ze względów komfortu i głogowskich ulic... Właśnie nad zmiana pokrowców sie zastanawiałem.. sugerujesz jakies ciemne :?? (tapicerka foteli jest jasna i sie strasznie brudzi wiec jakieś byc musza :] )

Ja bym sugerował dbać o tapicerkę i nie używać pokrowców :tongue4:To że jasna nie znaczy że ma się brudzić, no chyba że wsiadasz do samochodu w brudnych ciuchach, w smarach itp. Ogólnie mało kto używa pokrowce w Audi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował dbać o tapicerkę i nie używać pokrowców

Hmm ale poprzedni właściciel zdziebklo zachaczyl czymś ostrym i z czasem przetarła sie dziura na fotelu kierowcy z lewej strony (na boku oparcia) Jedyny mankament, a pokrowce zabezpieczają przed dalszym zniszczeniom. Nie bardzo mam pomysł jak to naprawic bo ogolnie fotele sa w bardzo dobrym stanie bez przetarc itd...[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 23:33 _________________________________________________Zrobiłem ramki... (zdjęcia słabej jakości bo z telefonu... ale szczególy widac)

qrst1848568463h.JPG

vxdj1816223317m.JPG

hjln1106811762u.JPG

abcd1689139013d.JPG

ps. nie krzyczec ze brudna.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił kierę na inną :naughty: Nie wiem czemu, ale te kółka do czasu pierwszego liftu nie pasują do audi :disgust:

A przy okazji zapytam, z tego co widze co drugie audi nie ma z tył napisu 'A4' i info o pojemności na tylnej klapie. Wybór własny podyktowany 'tjuningiem' czy było puknięcie w zadek? :naughty:

Taki off topic mały, sory :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił kierę na inną :naughty: Nie wiem czemu, ale te kółka do czasu pierwszego liftu nie pasują do audi :disgust:

A przy okazji zapytam, z tego co widze co drugie audi nie ma z tył napisu 'A4' i info o pojemności na tylnej klapie. Wybór własny podyktowany 'tjuningiem' czy było puknięcie w zadek? :naughty:

Taki off topic mały, sory :tongue4:

Mi co prawda tez sie podobaja nowsze kierownice no ale.. bez tego sie obejdzie :] zbędne koszty - w pierwszej kolejności alu...

co do oznaczeń na tyle to wybór własny po zmianie lamp :hi: (ale tjuningiem bym tego nie nazwał) - jesli mialo by co kolwiek dotyczyc tuningu to napewno nie zaczałbym od sciagniecia znaczkow a od ingerencji w "graty" i mechaniki :polew: (tu brak podstaw do tuningu - czyt. skromne ADR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie alusy i ciesz się furką , wszystko inne ma , grill ,lampy ,reflektory, ramki wokół szyb... Wiec tylko alu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko bardzo ładne przerobione na II lift :good: pokrowce raczej niepasują do takiej furki i te kołpaki :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna seria OEMowo zrobiona:) wpadnij kolego kiedys na zlot do Zielonej Góry!!:) obowiazkowo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze masz fisa :shocked::slina::blink: 1.8 bez szalenst a tu fis i to 95 fura :shocked: Duuuuuuuuuuuuuza rzadkosc :naughty: Chyba ze Ktos tez to przerabial.... Ogolnie to sam wszytsko robiles czy juz takiego kupiles ? bo dosc duzo dlubane przy nim.

FIS juz był przy zakupie (i w 99,9% jestem pewien ze seria - nie był dokładany) przed zakupem dołożone lampy i gril po zakupie lampy tył i emblematy OUT, zrobiłem ramki, teraz na dniach dostanie białe żarówki Hella i zbieram na aluski :P :]

ładna seria OEMowo zrobiona:) wpadnij kolego kiedys na zlot do Zielonej Góry!!:) obowiazkowo:)

Jak tylko czas na to pozwoli to podjade kiedys :] dziękówka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajnie zrobione!! :good: Sam robiłeś ramki? Gdzie kupowałeś??To jest na tasmie?? Jaka szeroka?? Ładnie Ci rogi wyszły. :good:

Sam.. :] Kupywane u siebie w małym sklepie auto-moto. Co do ramek to wszystko ze szczegołami opisane tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_all_chromowane_obramowki_szyb_sedan_juz_wykonane-t36845.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień przednie reflektory na oryginalne od modelu '99 :naughty:

?? są poliftowe... :rolleyes: wiec o co Ci chodzi :mysli: ? [br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 20:32_________________________________________________Po montażu antenki.. uchwyt SF40 i antena Lemm AT 1200

nie było łatwo gdyż nasze B5 są ciasno pasowane i było trzeba trochę podrezac uchwyt, obciąć wystające śruby po to by szyba nie poszła przy zamykaniu bagażnika.. i efekt wygląda tak:

mg216_0454.jpg il1008_0456.jpg ak3120_0455.jpg

Kabel antenowy ładnie pociągnięty wnętrzem pod plastikami aż po półkę z lewej strony kierownicy - montaż radia w środę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy chyba taki sam kolorek kolego :decayed: a silnik to już napewno :cool1:

nie działają mi zbytnio zdjęcia, ale co nie co mogę wywnioskować z postów userów - jak masz przetarty forel to poprostu poszukaj innego z jakiegoś angola i będzie ok, pokrowce to przeżytek i ogólnie uważane są za agro-tuningowy gadget :wink4:

reszta fajnie robiona, zamiast białych żarówek to zainwestuj w spryski przednich lampek i wsadź hida :good: a co do tych chromów wokół szyb to jak tobie się podobają to ok, tylko uważaj żeby ci klej spod tych listew na karoserie nie wypłynął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakies zdjecie wnetrza... obczaje jaka masz tapicerke...

Tak sie sklada ze mam poszycia ze swoich starych foteli ktore oddam w zamian za sciagniecie pokrowcow :P W DGL jestem praktycznie co dziennie poza tym do Bytomia tez nie daleko :tongue4:

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakies zdjecie wnetrza... obczaje jaka masz tapicerke...

Tak sie sklada ze mam poszycia ze swoich starych foteli ktore oddam w zamian za sciagniecie pokrowcow :P W DGL jestem praktycznie co dziennie poza tym do Bytomia tez nie daleko :tongue4:

Pozdrawiam! :)

Pokrowców to ja nie mam już od roku :P tyle że teraz to przede wszystkim muszę wyprac środek i zając się dziura w lewym boczku.. dogadamy się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziura w lewym boczku

Rozumiem ze na meteriale a nie w samym plastikowym boczku :tongue4: Bo jesli potrzeba to tez mam :tongue4: hehe[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:32_________________________________________________Apropo prania tapicerki... Jesli posiadasz jaka konkretna ale naprawde konkretna sprezareczke chociaz SPREZARKA bedzie tutaj bardziej na miejscu to mam kumpla ktory wypucuje Ci caly srodek nie do poznania za 100 zl... Kupil cwaniaczek sobie jakas maszynke do prania tapicerek (nie odkurzacz pioracy) tyle ze sprezary nima :tongue4: hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...