Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to graty zakupu!! :thumbup: chłopaki napewno się ucieszą z "nowej twarzy" hyhy. wstaw fotki w odpowiednim dziale,poogladamy to cudo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w koncu nowa niunie po tym jak mi ukradli mojego kombiaczka. Postaram sie zjawic w niedziele

Maki1000, suuuper!!! Powiedz coś więcej o nowej niuni??? Masz już jakieś fotki?? Pochwal się... I koniecznie przyjedź w niedziele... :thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 14:39 _________________________________________________P.s.

I zmień dane w profilu na aktualne... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem ze w niedziele bede na 100%:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem ze w niedziele bede na 100%:)

hehe

???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ZeeBee, najbliższy spot jest 3 lutego czyli teraz w niedziele... jesli dasz rade przyjechac to zapraszamy ;) A jesli nie dasz rady teraz to kolejny spocik bedzie w pierwszą niedziele marca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, o której i gdzie (PODPROMIE)?

SPOT RZESZOWSKI

DATA: 3 LUTY 2008

MIEJSCE: PARKING PRZY URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM (UW)

GODZINA: 14

OBECNOŚĆ: OBOWIĄZKOWA

Lista chętnych:

- Szuder

- Slaweq

- mA4ciek

- Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...ciekawe czy ja sie zalapie na wypad do tego Arłamowa

Załapiesz sie napewno!! Tylko z Wawki to będzie ponad 400 kilosów... :thumbup:[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 08:07 _________________________________________________Slaweq, ciesze sie ze będziesz na 100% :dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 08:07 _________________________________________________Lista chętnych:

- Szuder

- Slaweq

- mA4ciek

- Andrzej

- Elmo

- ZeeBee

- [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 08:09 _________________________________________________Mam dobry filmik... Miłego oglądania... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder a nie ma czegoś o Daewoo-buahahahaha , np. ten co na spocie przejeźdżał obok,zaraz poszukam.[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 09:03 _________________________________________________Fajnie ,że ZeeBee się wkreciłeś,jak będzie wszystko pasować to na spoty razem bedziemy śmigać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...ciekawe czy ja sie zalapie na wypad do tego Arłamowa

Załapiesz sie napewno!! Tylko z Wawki to będzie ponad 400 kilosów... :thumbup:[br]Dopisany: 02

Szuder z Wawki to bedzie jakies 460 km :D No ale jak bedziemy jechali na taki spot do Arłamowa do Angel przyjedzie do mnie na caly weekend bo na samego spota to bez sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder a nie ma czegoś o Daewoo-buahahahaha , np. ten co na spocie przejeźdżał obok,zaraz poszukam.[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 09:03 _________________________________________________Fajnie ,że ZeeBee się wkreciłeś,jak będzie wszystko pasować to na spoty razem bedziemy śmigać. ;)

Iverson będziesz w niedziele na spocie w Rzeszowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, wyjeżdżam do WLKP po niedzieli i jeszcze do znajomych na imprezkę idę, także nie dam rady. Może na następny spot, uda mi się zgrać termin przyjazdu do Tbg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...